Stije Resink jest piłkarzem występującym obecnie w AZ Alkmaar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Stije Resink
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Stije Resink w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Stije Resink wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 5 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.82, a skuteczność strzałów to 9,1%. Stije Resink oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Stije Resink w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Stije Resink rozegrał w barwach Groningen w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 24 mecze oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 316 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Stije Resink
Pierwszy transfer Stije Resink w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Almere City do Groningen za 700 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Stije Resink było przejście z Groningen do AZ Alkmaar w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,5 miliona euro.
Czy Stije Resink ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Stije Resink nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stije Resink to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 307 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Stije Resink?
Stije Resink najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Stije Resink?
Wycena 23-letniego Stije Resink według stanu na maj 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Stije Resink?
Stije Resink urodził się 28 maja 2003 w Amsterdam w Holandii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Stije Resink – statystyki
Szczegółowe statystyki Stije Resink w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział AZ Alkmaar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Stije Resink vs. inni
Jakie statystyki ma Stije Resink w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Stije Resink wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 5 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.82, a skuteczność strzałów to 9,1%. Stije Resink oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Stije Resink – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Stije Resink w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Mar
Koniec
|
Eredivisie, 25. kolejka
|
3:2 | 53' | 1 | 0 | – | |||
|
22 Lut
Koniec
|
Eredivisie, 24. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Lut
Koniec
|
Eredivisie, 23. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Lut
Koniec
|
Eredivisie, 22. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Sty
Koniec
|
Eredivisie, 20. kolejka
|
1:2 | 57' | 0 | 0 | ||||
|
18 Sty
Koniec
|
Eredivisie, 19. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Sty
Koniec
|
Eredivisie, 18. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Gru
Koniec
|
Eredivisie, 17. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Gru
Koniec
|
Eredivisie, 16. kolejka
|
3:0 | 90' | 2 | 0 | – | |||
|
05 Gru
Koniec
|
Eredivisie, 15. kolejka
|
0:2 | 90' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Stije Resink w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Stije Resink rozegrał w barwach Groningen w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 24 mecze oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 316 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Stije Resink – transfery
W trakcie kariery Stije Resink zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
AZ Alkmaar 2026 – obecnie
-
Groningen 2024 – 2026
-
Almere City 2021 – 2024
-
Almere City U18 2020 – 2021

-
Almere City U17 2018 – 2020

-
Almere City II do 2018

Historia transferów Stije Resink
Pierwszy transfer Stije Resink w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Almere City do Groningen za 700 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Stije Resink było przejście z Groningen do AZ Alkmaar w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,5 miliona euro.
Stije Resink – forma
W ostatnich 5 meczach Stije Resink zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Stije Resink 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.62.
W ostatnich 10 meczach Stije Resink 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82.
W jakiej formie jest Stije Resink?
Stije Resink jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.62 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.82). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Stije Resink – zarobki
Stije Resink gra w AZ Alkmaar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 60 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Stije Resink w AZ Alkmaar (2025/26)
| Rocznie | 60 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 164 € |
Stije Resink – kontuzje
W trakcie kariery Stije Resink zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 40 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Stije Resink
-
Kolano skoczka
01.03.26 – 02.11.26 (307 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 37 meczów
-
Choroba
25.10.21 – 05.11.21 (12 dni)
Almere City opuszczone: 3 mecze
Czy Stije Resink ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Stije Resink nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stije Resink to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 307 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Stije Resink – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Stije Resink wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Stije Resink na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Stije Resink?
Wycena Stije Resink wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Stije Resink wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 50 tys. €.