Suleiman Camara jest piłkarzem występującym obecnie w Slovan Bratysława. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Suleiman Camara
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Suleiman Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Suleiman Camara wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.98, a skuteczność strzałów to 0,0%. Suleiman Camara oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Suleiman Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Suleiman Camara rozegrał w barwach Slovana Bratysława w Nike liga 11 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Gambii. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 884 minuty. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Suleiman Camara
Pierwszy transfer Suleiman Camara w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Ibizy do Racingu Santander za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Suleiman Camara było przejście z Racingu Santander do Slovana Bratysława w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1 milion euro.
Jakie trofea zdobył Suleiman Camara?
Suleiman Camara ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Suleiman Camara?
Suleiman Camara najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Suleiman Camara?
Wycena 24-letniego Suleiman Camara według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Suleiman Camara?
Suleiman Camara urodził się 7 grudnia 2001 w Sant Celoni w Hiszpanii, ma narodowość gambijską. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Suleiman Camara – statystyki
Szczegółowe statystyki Suleiman Camara w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Slovan Bratysława oraz reprezentacja Gambii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Suleiman Camara vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Suleiman Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Suleiman Camara wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.98, a skuteczność strzałów to 0,0%. Suleiman Camara oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Suleiman Camara – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Suleiman Camara w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Nike liga, 13. kolejka
|
1:2 | 25' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Nike liga, 3. kolejka
|
0:2 | 25' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
2:2 | 77' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
4:0 | 69' | 0 | 0 | 5.7 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
0:3 | 82' | 0 | 1 | – | 7.3 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
0:3 | 81' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Nike liga, 21. kolejka
|
1:1 | 27' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
2:4 | 74' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
2:1 | 45' | 0 | 1 | – | 7.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Nike liga, 9. kolejka
|
1:2 | 84' | 0 | 0 | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Suleiman Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Suleiman Camara rozegrał w barwach Slovana Bratysława w Nike liga 11 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Gambii. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 884 minuty. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Suleiman Camara – transfery
W trakcie kariery Suleiman Camara zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Slovan Bratysława 2026 – obecnie
-
Racing Santander 2024 – 2026
-
Ibiza 2022 – 2024
-
Girona B 2020 – 2022
-
Girona U19 2019 – 2020

-
Girona U18 2018 – 2019

-
Sabadell U19 do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Suleiman Camara
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 02.08.2026 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 07.08.2024 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Suleiman Camara
Pierwszy transfer Suleiman Camara w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Ibizy do Racingu Santander za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Suleiman Camara było przejście z Racingu Santander do Slovana Bratysława w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1 milion euro.
Suleiman Camara – forma
W ostatnich 5 meczach Suleiman Camara zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Suleiman Camara i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 13. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Trenczyn
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 3. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Dukla Bańska Bystrzyca
2
Nike liga, 12. kolejka
|
77'
|
0 goli
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
AS Roma
4
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 11. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Skalica
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 21. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Ghana
2
Gambia
4
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Gambia
2
Somalia
1
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Komarno
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zylina
3
Nike liga, 8. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
6
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dunajska Streda
2
Slovan Bratysława
0
Nike liga, 7. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Zemplin Michalovce
2
Nike liga, 6. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
26 Sie
Dogryw.
|
NK Celje
1
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów, play offy
|
103'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Koszyce
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 5. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
NK Celje
1
Liga Mistrzów, play offy
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
5
Ruzomberok
0
Nike liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Mjallby AIF
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Mjallby AIF
1
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 7.9 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Cadiz
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
37'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Real Valladolid
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
6'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Huesca
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
5
Almeria
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
6
Racing Santander
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Albacete
4
La Liga 2, 31. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Racing Santander
4
Cordoba CF
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
CD Castellón
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Burgos CF
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Granada
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Racing Santander
4
Las Palmas
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Barcelona
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Racing Santander
1
Leganes
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Cadiz
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Ponferradina
1
Racing Santander
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Racing Santander
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Las Palmas
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
SD Logrones
0
Racing Santander
4
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Malaga
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
FC Andorra
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Cordoba CF
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Cultural Leonesa
4
La Liga 2, 5. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 4. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
3
CD Castellón
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Cadiz
3
La Liga 2, 27. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Racing Santander
6
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Eldense
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Elche
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Gambia
1
Komory
2
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Albacete
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lanzarote
3
Racing Santander
4
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Cartagena
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Tenerife
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Almeria
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Ibiza
1
Cordoba CF
1
Primera Division RFEF
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Atlético Baleares
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Ibiza
2
Algeciras
2
Primera Division RFEF
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Ibiza
0
Mérida AD
0
Primera Division RFEF
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ibiza
3
Alcoyano
0
Primera Division RFEF
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Ibiza
3
![]()
San Fernando CD
2
Primera Division RFEF
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Ibiza
3
Antequera
0
Primera Division RFEF
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Ibiza
2
CD Castellón
0
Primera Division RFEF
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Malaga
1
Primera Division RFEF
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
![]()
Villanovense
2
Ibiza
1
Puchar Hiszpanii
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Ibiza
3
Real Murcia
1
Primera Division RFEF
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sanluqueño
1
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ibiza
4
Linares Deportivo
1
Primera Division RFEF
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt B
1
Ibiza
1
Primera Division RFEF
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Alcoyano
0
Ibiza
2
Primera Division RFEF
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Cordoba CF
2
Ibiza
3
Primera Division RFEF
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ibiza
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Levante
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ibiza
0
Albacete
5
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Ibiza
1
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Tenerife
4
Ibiza
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Ibiza
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Ibiza
0
Villarreal B
0
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Cartagena
2
La Liga 2
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Ibiza
0
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Ibiza
2
Puchar Hiszpanii
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Ibiza
1
Malaga
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Ibiza
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Ibiza
1
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Levante
2
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ponferradina
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Girona
1
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Girona
1
Osasuna
0
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Girona
3
Burgos CF
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Huesca
0
Girona
1
Puchar Hiszpanii
|
23'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Girona
3
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eibar
4
Girona
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Albacete
0
Girona
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Girona
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Suleiman Camara 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W ostatnich 10 meczach Suleiman Camara 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W jakiej formie jest Suleiman Camara?
Suleiman Camara jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.98). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Suleiman Camara – zarobki
Suleiman Camara gra w Slovan Bratysława na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Suleiman Camara w Slovan Bratysława (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Suleiman Camara w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
120 tys. € |
| 2024/25 |
|
120 tys. € |
| 2022/23 |
|
30 tys. € |
Suleiman Camara – trofea
W trakcie kariery Suleiman Camara zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Suleiman Camara
Jakie trofea zdobył Suleiman Camara?
Suleiman Camara zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Racingu Santander — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Suleiman Camara – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Suleiman Camara wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Suleiman Camara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Suleiman Camara
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 10.09.2026 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 21.06.2026 | 24 |
|
800 tys. € |
| 17.03.2026 | 24 |
|
800 tys. € |
| 29.12.2025 | 24 |
|
500 tys. € |
| 15.10.2025 | 23 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2025 | 23 |
|
700 tys. € |
| 12.12.2024 | 23 |
|
700 tys. € |
| 13.10.2024 | 22 |
|
700 tys. € |
| 23.06.2024 | 22 |
|
500 tys. € |
| 19.12.2023 | 22 |
|
500 tys. € |
| 13.06.2023 | 21 |
|
500 tys. € |
| 28.12.2022 | 21 |
|
500 tys. € |
| 25.09.2022 | 20 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Suleiman Camara?
Wycena Suleiman Camara wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Suleiman Camara wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.