Thapelo Morena

obrońca #27
Wiek / data ur.33 lat (06.08.1993)
Wzrost1,70 m
Waga62 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył17.08.2016
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa900 tys. €

Thapelo Morena jest piłkarzem występującym obecnie w Mamelodi Sundowns. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Liczby Thapelo Morena w Premier Soccer League 2026/2027
Mecze
5
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
301'
Średnia ocena
5.52
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Thapelo Morena

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

5,52
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer17.08.2016
kwota transferunieujawniona
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

900 tys. €
-100 tys. € (-10,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawy obrońca (2)
Dodatkowe pozycje Prawy pomocnik (7)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,70 m
Waga 62 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Thapelo Morena w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thapelo Morena wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.52, a skuteczność strzałów to 0,0%. Thapelo Morena oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Thapelo Morena w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Thapelo Morena rozegrał w barwach Mamelodi Sundowns w Premier Soccer League 5 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji RPA. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 309 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.

Czy Thapelo Morena ma kontuzję?

Według stanu na 26 września 2026 Thapelo Morena nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Thapelo Morena to uraz kostki z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 216 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Jakie trofea zdobył Thapelo Morena?

Thapelo Morena ma na koncie 13 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo RPA — 8 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Mamelodi Sundowns — 13 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.

Na jakiej pozycji gra Thapelo Morena?

Thapelo Morena najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Thapelo Morena?

Wycena 33-letniego Thapelo Morena według stanu na grudzień 2025 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Thapelo Morena?

Thapelo Morena urodził się 6 sierpnia 1993 w Randfontein w RPA. Obecnie piłkarz ma 33 lata.