Wesley Hoedt jest piłkarzem występującym obecnie w AZ Alkmaar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Wesley Hoedt
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Wesley Hoedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Wesley Hoedt wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wesley Hoedt oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Wesley Hoedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wesley Hoedt rozegrał w barwach AZ Alkmaar w Eredivisie 6 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 278 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Wesley Hoedt
Pierwszy transfer Wesley Hoedt w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Lazio do Southamptonu za 16 milionów euro.
Czy Wesley Hoedt ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Wesley Hoedt nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wesley Hoedt to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Wesley Hoedt?
Wesley Hoedt ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Wesley Hoedt?
Wesley Hoedt najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Wesley Hoedt?
Wycena 32-letniego Wesley Hoedt według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Wesley Hoedt?
Wesley Hoedt urodził się 6 marca 1994 w Alkmaar w Holandii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Wesley Hoedt – statystyki
Szczegółowe statystyki Wesley Hoedt w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział AZ Alkmaar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Wesley Hoedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Wesley Hoedt wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.31, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wesley Hoedt oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Wesley Hoedt – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Wesley Hoedt w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
0:2 | 63' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:4 | 80' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Wesley Hoedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Wesley Hoedt rozegrał w barwach AZ Alkmaar w Eredivisie 6 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 278 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Wesley Hoedt – transfery
W trakcie kariery Wesley Hoedt zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 19 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
AZ Alkmaar 2026 – obecnie
-
Al Shabab (KSA) 2024 – 2026
-
Watford 2023 – 2024
-
RSC Anderlecht 2021 – 2023
-
Southampton 2021 – 2021
-
Lazio 2020 – 2021
-
Southampton 2020 – 2020
-
Antwerp 2019 – 2020
-
Southampton 2019 – 2019
-
Celta Vigo 2019 – 2019
-
Southampton 2017 – 2019
-
Lazio 2015 – 2017
-
AZ Alkmaar 2014 – 2015
-
AZ Alkmaar U21 2013 – 2014

-
AZ U19 2011 – 2013
-
AZ Alkmaar U17 2009 – 2011

-
Jong AZ 2005 – 2009
-
HVV Hollandia Youth do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Wesley Hoedt
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 22.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.01.2023 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
1 mln € | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 21.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 21.08.2017 |
|
16 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Wesley Hoedt
Pierwszy transfer Wesley Hoedt w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Lazio do Southamptonu za 16 milionów euro.
Wesley Hoedt – forma
W ostatnich 5 meczach Wesley Hoedt zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,89. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Wesley Hoedt i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ajax
1
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Twente
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ararat-Armenia
0
AZ Alkmaar
4
Liga Europy, 3. runda
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Cambuur
2
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Hapoel Beer Sheva
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
AZ Alkmaar
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Telstar
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sunderland
1
AZ Alkmaar
0
Liga Europy, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Al Najma
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Al Suqoor
2
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Nassr
4
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Damac
1
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Ahli Saudi
5
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Al Kholood
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Shabab (KSA)
4
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Najma
0
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Suqoor
2
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al-Qadisiyah FC
3
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Damac
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Kholood
2
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Khaleej Saihat
4
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Al Fateh
3
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
6
Al Orubah
0
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Damac
0
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Al Raed
1
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al-Qadisiyah FC
3
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
5
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 9.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Al Ettifaq
3
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Fateh
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Al Kholood
0
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Wehda FC
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Al Orubah
0
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Damac
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Raed
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
0
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Middlesbrough
3
Watford
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Watford
1
Sunderland
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Watford
0
Hull City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Southampton
3
Watford
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Watford
1
Coventry City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Watford
1
Swansea City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Watford
1
Huddersfield Town
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Rotherham United
0
Watford
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Norwich City
4
Watford
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Watford
1
Leicester City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Southampton
3
Watford
0
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Watford
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Bristol City
1
Watford
1
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Watford
2
Chesterfield
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Plymouth
3
Watford
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Watford
1
Stoke City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Watford
1
Bristol City
4
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Blackburn
1
Watford
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Preston North End
1
Watford
5
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Watford
1
Southampton
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Hull City
1
Watford
2
Championship
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Watford
3
Norwich City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Leicester City
2
Watford
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Watford
5
Rotherham United
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Huddersfield Town
0
Watford
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Watford
2
Millwall
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Swansea City
0
Watford
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Watford
1
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Cardiff City
1
Watford
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sunderland
2
Watford
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Leeds United
3
Watford
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Watford
2
West Bromwich Albion
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Watford
2
Birmingham City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Coventry City
3
Watford
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Stoke City
1
Watford
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Watford
0
Plymouth
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Watford
4
Queens Park Rangers
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Watford
2
Stoke City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Hull City
1
Watford
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Watford
2
Huddersfield Town
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Luton Town
2
Watford
0
Championship
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Watford
0
Preston North End
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
RSC Anderlecht
2
Liga Konferencji
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
FCSB
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Zulte Waregem
3
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
West Ham United
2
RSC Anderlecht
1
Liga Konferencji
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
KV Mechelen
1
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
West Ham United
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
KVC Westerlo
2
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Silkeborg
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Sint-Truidense VV
0
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Paide
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
Seraing United
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Club Brugge
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Karne
|
KAA Gent
(4)
0
RSC Anderlecht
(3)
0
Puchar Belgii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
KV Kortrijk
2
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
![]()
KV Oostende
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
AS Eupen
1
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
OH Leuven
0
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Zulte Waregem
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
AS Eupen
2
RSC Anderlecht
2
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Royale Union SG
1
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Cercle Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
KV Mechelen
0
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Beerschot VA
0
RSC Anderlecht
7
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
RSC Anderlecht
3
KV Kortrijk
0
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Club Brugge
2
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
30 Lis
Karne
|
Seraing United
(3)
3
RSC Anderlecht
(4)
3
Puchar Belgii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Royal Charleroi
1
RSC Anderlecht
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KV Kortrijk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Antwerp
2
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
RAAL La Louvière
1
RSC Anderlecht
7
Puchar Belgii
|
90'
|
2 gole
· 29% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Cercle Brugge
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Laci
0
RSC Anderlecht
3
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
AS Eupen
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Lazio
4
Genoa FC
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Napoli
5
Lazio
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lazio
2
Spezia
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Lazio
3
FC Crotone
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Lazio
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Lazio
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Sassuolo
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Parma
1
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Lazio
3
AS Roma
0
Serie A
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Fiorentina
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Lazio
2
Napoli
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Lazio
1
Hellas Verona
2
Serie A
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Spezia
1
Lazio
2
Serie A
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Lazio
3
Zenit
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
FC Crotone
0
Lazio
2
Serie A
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Torino
3
Lazio
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Lazio
2
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Celta Vigo
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Fulham
3
Southampton
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Southampton
1
Watford
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Southampton
0
Newcastle United
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Southampton
0
Chelsea
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
2
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Liverpool
3
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Southampton
2
Brighton & Hove Albion
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Southampton
1
Leicester City
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Southampton
0
Burnley
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Southampton
0
Manchester City
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Southampton
2
AFC Bournemouth
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Southampton
2
Chelsea
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Arsenal
3
Southampton
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Newcastle United
3
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Southampton
0
Stoke City
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Burnley
1
Southampton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Southampton
0
Liverpool
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
West Bromwich Albion
2
Southampton
3
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Southampton
1
Tottenham
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Watford
2
Southampton
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Manchester United
0
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Southampton
1
Huddersfield Town
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Southampton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Manchester City
2
Southampton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Liverpool
3
Southampton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Southampton
0
Watford
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Fiorentina
3
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
AS Roma
1
Lazio
3
Serie A
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
1
Lazio
2
Serie A
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Cagliari
0
Lazio
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Udinese
0
Serie A
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Lazio
1
AC Milan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Pescara
2
Lazio
6
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Atalanta
3
Lazio
4
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lazio
2
Empoli
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Lazio
0
Napoli
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lazio
0
Athletic Carpi
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Lazio
1
Sampdoria
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Hellas Verona
1
Lazio
2
Serie A
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lazio
2
Udinese
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 |
W ostatnich 5 meczach Wesley Hoedt 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.89.
W ostatnich 10 meczach Wesley Hoedt 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.89.
W jakiej formie jest Wesley Hoedt?
Wesley Hoedt jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.89 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.31). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Wesley Hoedt – zarobki
Wesley Hoedt gra w AZ Alkmaar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Wesley Hoedt w AZ Alkmaar (2025/26)
| Rocznie | 2,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 213 tys. € |
| Tygodniowo | 49 tys. € |
| Dziennie | 7 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Wesley Hoedt w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,6 mln € |
| 2024/25 |
|
2,6 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,2 mln € |
| 2021/22 |
|
790 tys. € |
| 2020/21 |
|
1,8 mln € |
| 2019/20 |
|
3,6 mln € |
| 2018/19 |
|
2,6 mln € |
| 2018/19 |
|
2,7 mln € |
| 2017/18 |
|
3,5 mln € |
| 2017/18 |
|
3,7 mln € |
| 2016/17 |
|
1,5 mln € |
| 2015/16 |
|
1,2 mln € |
| 2014/15 |
|
120 tys. € |
| 2013/14 |
|
90 tys. € |
Wesley Hoedt – kontuzje
W trakcie kariery Wesley Hoedt zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Wesley Hoedt
-
Uraz kostki
05.02.20 – 19.02.20 (15 dni)
Antwerp opuszczone: 2 mecze
- Uraz stopy 06.11.18 – 08.11.18 (3 dni)
-
Uraz
07.05.16 – 30.05.16 (24 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
21.01.16 – 28.01.16 (8 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
22.10.15 – 26.10.15 (5 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
01.04.15 – 15.04.15 (15 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 3 mecze
Czy Wesley Hoedt ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Wesley Hoedt nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wesley Hoedt to uraz z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Wesley Hoedt – trofea
W trakcie kariery Wesley Hoedt zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Wesley Hoedt
Jakie trofea zdobył Wesley Hoedt?
Wesley Hoedt zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Antwerp — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Belgii — 1 raz.
Wesley Hoedt – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Wesley Hoedt wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Wesley Hoedt na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Wesley Hoedt
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 17.12.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 26.05.2025 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 12.12.2024 | 30 |
|
2 mln € |
| 23.05.2024 | 30 |
|
2,2 mln € |
| 20.12.2023 | 29 |
|
2,2 mln € |
| 31.05.2023 | 29 |
|
2 mln € |
| 23.03.2023 | 29 |
|
2 mln € |
| 03.11.2022 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 25.05.2022 | 28 |
|
5 mln € |
| 11.04.2022 | 28 |
|
4 mln € |
| 05.01.2022 | 27 |
|
4 mln € |
| 02.06.2021 | 27 |
|
4 mln € |
| 22.03.2021 | 27 |
|
5 mln € |
| 28.12.2020 | 26 |
|
6 mln € |
| 28.10.2020 | 26 |
|
6 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
6,5 mln € |
| 12.12.2019 | 25 |
|
8 mln € |
| 12.09.2019 | 25 |
|
8 mln € |
| 10.06.2019 | 25 |
|
12 mln € |
| 18.12.2018 | 24 |
|
15 mln € |
| 27.05.2018 | 24 |
|
15 mln € |
| 01.01.2018 | 23 |
|
15 mln € |
| 22.10.2017 | 23 |
|
12 mln € |
| 07.06.2017 | 23 |
|
7,5 mln € |
| 27.03.2017 | 23 |
|
6 mln € |
| 01.01.2017 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 14.07.2016 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 31.03.2016 | 22 |
|
3,5 mln € |
| 03.01.2016 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
1,8 mln € |
| 15.02.2015 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 10.08.2014 | 20 |
|
200 tys. € |
| 09.02.2014 | 19 | 100 tys. € | |
| 04.07.2013 | 19 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Wesley Hoedt?
Wycena Wesley Hoedt wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Wesley Hoedt wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 50 tys. €.