Yannick Carrasco jest piłkarzem występującym obecnie w Al Shabab (KSA). Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Yannick Carrasco
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Yannick Carrasco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yannick Carrasco wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.15, a skuteczność strzałów to 16,1%. Yannick Carrasco oddaje średnio 3,4 strzału na mecz, z czego 1,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yannick Carrasco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yannick Carrasco rozegrał w barwach Al Shabab w Saudi Pro League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 810 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Yannick Carrasco
Pierwszy transfer Yannick Carrasco w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z KRC Genk U17 do Monaco U19 za 450 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Yannick Carrasco było przejście z Atletico Madryt do Dalian Professional(2009-2024) w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 30 milionów euro.
Ile zarabia Yannick Carrasco?
Na podstawie kontraktu z Al Shabab (KSA), Yannick Carrasco otrzymuje 13 milionów euro rocznej pensji, co daje około 1,1 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Carrasco w listopadzie 2026 to 250 tysięcy euro, a dziennie około 35,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Yannick Carrasco ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yannick Carrasco nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yannick Carrasco to uraz mięśnia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 118 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Yannick Carrasco?
Yannick Carrasco ma na koncie 4 trofea — 3 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Atletico Madryt — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Yannick Carrasco?
Yannick Carrasco najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Yannick Carrasco?
Wycena 33-letniego Yannick Carrasco według stanu na czerwiec 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yannick Carrasco?
Yannick Carrasco urodził się 4 września 1993 w Elsene w Belgii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Yannick Carrasco – statystyki
Szczegółowe statystyki Yannick Carrasco w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Shabab (KSA) oraz reprezentacja Belgii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yannick Carrasco vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yannick Carrasco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yannick Carrasco wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.15, a skuteczność strzałów to 16,1%. Yannick Carrasco oddaje średnio 3,4 strzału na mecz, z czego 1,6 to strzały celne.
Yannick Carrasco – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yannick Carrasco w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
6:1 | 90' | 3 | 0 | – | 8.2 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
3:0 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
09 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
25 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
3:3 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
13 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 2 | 8.9 |
Ile meczów rozegrał Yannick Carrasco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yannick Carrasco rozegrał w barwach Al Shabab w Saudi Pro League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 810 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Yannick Carrasco – transfery
W trakcie kariery Yannick Carrasco zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 87,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Shabab (KSA) 2023 – obecnie
-
Atletico Madryt 2020 – 2023
-
Dalian Professional(2009-2024) 2020 – 2020

-
Atletico Madryt 2020 – 2020
-
Dalian Professional(2009-2024) 2018 – 2020

-
Atletico Madryt 2015 – 2018
-
Monaco 2012 – 2015
-
Monaco U21 2011 – 2012

-
Monaco U19 2010 – 2011
-
KRC Genk U17 2009 – 2010

-
KRC Genk Youth 2005 – 2009

-
Diegem Sport Youth do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Yannick Carrasco
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 03.09.2023 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 07.09.2020 |
|
27 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 23.08.2020 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 30.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 25.02.2018 |
![]() |
30 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 09.07.2015 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
450 tys. € | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Yannick Carrasco
Pierwszy transfer Yannick Carrasco w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z KRC Genk U17 do Monaco U19 za 450 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Yannick Carrasco było przejście z Atletico Madryt do Dalian Professional(2009-2024) w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 30 milionów euro.
Yannick Carrasco – forma
W ostatnich 5 meczach Yannick Carrasco zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Yannick Carrasco i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
6
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 50% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Al Kholood
2
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Riyadh
3
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al-Qadisiyah FC
3
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Al Suqoor
2
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Nassr
4
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Taawon
5
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Fateh
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Damac
1
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Ahli Saudi
5
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Al Kholood
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Najma
0
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Suqoor
2
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
8 strzałów (5 celnych)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al-Qadisiyah FC
3
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Damac
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Kholood
2
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Khaleej Saihat
4
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Al Fateh
3
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
96'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Al Wehda FC
1
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Damac
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Raed
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
9 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Shabab (KSA)
3
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
5
Abha
0
Saudi Pro League
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Al Fateh
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Ettifaq
0
Saudi Pro League
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Al Ahli Saudi
0
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Al Raed
2
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Taee
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
4
Al Hazm
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
5
Cadiz
1
La Liga
|
64'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
2
Atletico Madryt
5
La Liga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Mallorca
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
69'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Real Betis
0
La Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Niemcy
2
Belgia
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
58'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Real Madryt
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
72'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Celta Vigo
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Getafe
1
La Liga
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Osasuna
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Real Valladolid
0
La Liga
|
34'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Barcelona
1
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Elche
0
La Liga
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Belgia
1
Egipt
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Mallorca
1
Atletico Madryt
0
La Liga
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Espanyol
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Cadiz
3
Atletico Madryt
2
La Liga
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Girona
1
La Liga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Holandia
1
Belgia
0
Liga Narodów UEFA
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Belgia
2
Walia
1
Liga Narodów UEFA
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Real Madryt
2
La Liga
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Celta Vigo
1
La Liga
|
85'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
FC Porto
1
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Getafe
0
Atletico Madryt
3
La Liga
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Walia
1
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Espanyol
1
La Liga
|
45'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Mallorca
1
Atletico Madryt
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
2
La Liga
|
89'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Rayo Majadahonda
0
Atletico Madryt
5
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Atletico Madryt
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Porto
1
Atletico Madryt
3
Liga Mistrzów
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
0
AC Milan
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Walia
1
Belgia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Belgia
3
Estonia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Liverpool
2
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Belgia
2
Francja
3
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Barcelona
0
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
AC Milan
1
Atletico Madryt
2
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
0
FC Porto
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Belgia
3
Czechy
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
57'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Estonia
2
Belgia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
83'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Huesca
0
La Liga
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
5
Eibar
0
La Liga
|
70'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Getafe
0
Atletico Madryt
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
88'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Levante
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Sevilla
0
La Liga
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Getafe
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Elche
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Atletico Madryt
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Valencia
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Lokomotiv
0
Liga Mistrzów
|
80'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
25'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Islandia
1
Belgia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Anglia
2
Belgia
1
Liga Narodów UEFA
|
83'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Villarreal
0
La Liga
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
6
Granada
1
La Liga
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dania
0
Belgia
2
Liga Narodów UEFA
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Real Betis
0
La Liga
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Mallorca
0
La Liga
|
55'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Sevilla
2
La Liga
|
36'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Real Madryt
1
Atletico Madryt
0
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
2
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
0
Chinese Super League
|
8'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
5
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
4
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lip
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
3
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Shandong Luneng
0
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Tianjin Teda
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
2
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
4
Shandong Luneng
3
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
3
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Chinese Super League
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Shandong Luneng
2
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
2
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Atletico Madryt
4
Liga Europy
|
31'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Sevilla
3
Atletico Madryt
1
Puchar Hiszpanii
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
3
![]()
Lleida
0
Puchar Hiszpanii
|
61'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Barcelona
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Girona
2
Atletico Madryt
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Villarreal
1
La Liga
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Espanyol
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Real Sociedad
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Sevilla
1
La Liga
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Granada
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
86'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Atletico Madryt
4
La Liga
|
68'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Leganes
0
La Liga
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Atletico Madryt
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Las Palmas
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Villarreal
3
Atletico Madryt
0
La Liga
|
25'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Espanyol
0
La Liga
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Atletico Madryt
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Malaga
2
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Atletico Madryt
0
La Liga
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
7
Granada
1
La Liga
|
90'
|
3 gole
· 43% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 10.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
59'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Barcelona
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
5
Sporting Gijon
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Atletico Madryt
0
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
71'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Levante
2
Atletico Madryt
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Granada
0
La Liga
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
79'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Atletico Madryt
3
La Liga
|
21'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
54'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Sevilla
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
36'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Granada
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
80'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Espanyol
0
La Liga
|
57'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Valencia
1
La Liga
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Atletico Madryt
2
La Liga
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Getafe
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Sevilla
0
Atletico Madryt
3
La Liga
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Yannick Carrasco 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.14 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Yannick Carrasco 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 4 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.32 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Yannick Carrasco?
Yannick Carrasco jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.14 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.15). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Yannick Carrasco – zarobki
Yannick Carrasco gra w Al Shabab (KSA) na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 13 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yannick Carrasco w Al Shabab (KSA) (2025/26)
| Rocznie | 13 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 1,1 mln € |
| Tygodniowo | 250 tys. € |
| Dziennie | 36 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Yannick Carrasco w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
13 mln € |
| 2024/25 |
|
13 mln € |
| 2023/24 |
|
13 mln € |
| 2023/24 |
|
13 mln € |
| 2022/23 |
|
13,1 mln € |
| 2021/22 |
|
13,1 mln € |
| 2020/21 |
|
13,1 mln € |
| 2019/20 |
|
5,2 mln € |
| 2017/18 |
|
9,4 mln € |
| 2016/17 |
|
9,4 mln € |
| 2015/16 |
|
9,4 mln € |
| 2014/15 |
|
3,6 mln € |
| 2013/14 |
|
3,6 mln € |
Ile zarabia Yannick Carrasco?
Na podstawie kontraktu z Al Shabab (KSA), Yannick Carrasco otrzymuje 13 milionów euro rocznej pensji, co daje około 1,1 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Carrasco w listopadzie 2026 to 250 tysięcy euro, a dziennie około 35,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Yannick Carrasco – kontuzje
W trakcie kariery Yannick Carrasco zanotował 20 kontuzji, przez które opuścił łącznie 67 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yannick Carrasco
-
Uraz mięśnia
30.11.24 – 27.03.25 (118 dni)
Al Shabab (KSA) opuszczone: 14 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.10.24 – 22.11.24 (37 dni)
Al Shabab (KSA) opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.09.24 – 16.09.24 (9 dni)
Al Shabab (KSA) opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
14.01.23 – 19.01.23 (6 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
11.02.22 – 17.02.22 (7 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
02.12.21 – 04.12.21 (3 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
18.02.21 – 02.03.21 (13 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
29.01.21 – 06.02.21 (9 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
04.12.20 – 06.12.20 (3 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
24.10.20 – 18.11.20 (26 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
06.07.20 – 07.07.20 (2 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
18.10.17 – 15.11.17 (29 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 7 meczów
-
Uraz barku
26.04.17 – 30.04.17 (5 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
01.01.17 – 11.01.17 (11 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
24.04.16 – 01.05.16 (8 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
27.03.16 – 03.04.16 (8 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
14.02.16 – 02.03.16 (18 dni)
Atletico Madryt opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kostki
08.03.15 – 15.03.15 (8 dni)
Monaco opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
20.11.13 – 18.12.13 (29 dni)
Monaco opuszczone: 5 meczów
-
Choroba
20.01.13 – 24.02.13 (36 dni)
Monaco opuszczone: 4 mecze
Czy Yannick Carrasco ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yannick Carrasco nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yannick Carrasco to uraz mięśnia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 118 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yannick Carrasco – trofea
W trakcie kariery Yannick Carrasco zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Yannick Carrasco
Jakie trofea zdobył Yannick Carrasco?
Yannick Carrasco zdobył w karierze 4 trofea — 3 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Atletico Madryt — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Yannick Carrasco – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yannick Carrasco wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yannick Carrasco na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yannick Carrasco
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 32 |
|
5 mln € |
| 17.12.2025 | 32 |
|
6 mln € |
| 26.05.2025 | 31 |
|
7 mln € |
| 09.03.2025 | 31 |
|
7,5 mln € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
8 mln € |
| 03.06.2024 | 30 |
|
14 mln € |
| 14.12.2023 | 30 |
|
18 mln € |
| 23.10.2023 | 30 |
|
20 mln € |
| 12.06.2023 | 29 |
|
25 mln € |
| 22.03.2023 | 29 |
|
25 mln € |
| 06.11.2022 | 29 |
|
30 mln € |
| 02.06.2022 | 28 |
|
40 mln € |
| 29.12.2021 | 28 |
|
40 mln € |
| 25.05.2021 | 27 |
|
40 mln € |
| 18.03.2021 | 27 |
|
35 mln € |
| 04.01.2021 | 27 |
|
30 mln € |
| 07.10.2020 | 27 |
|
25 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
22,5 mln € |
| 26.12.2019 | 26 | 28 mln € | |
| 04.09.2019 | 26 | 28 mln € | |
| 08.12.2018 | 25 | 20 mln € | |
| 15.07.2018 | 24 | 22 mln € | |
| 04.06.2018 | 24 | 25 mln € | |
| 11.03.2018 | 24 | 30 mln € | |
| 31.12.2017 | 24 |
|
40 mln € |
| 04.06.2017 | 23 |
|
40 mln € |
| 23.01.2017 | 23 |
|
40 mln € |
| 26.10.2016 | 23 |
|
30 mln € |
| 14.07.2016 | 22 |
|
25 mln € |
| 31.05.2016 | 22 |
|
25 mln € |
| 21.02.2016 | 22 |
|
20 mln € |
| 14.07.2015 | 21 |
|
15 mln € |
| 05.06.2015 | 21 |
|
9 mln € |
| 13.01.2015 | 21 |
|
7,5 mln € |
| 06.08.2014 | 20 |
|
5 mln € |
| 13.01.2014 | 20 |
|
5,5 mln € |
| 28.05.2013 | 19 |
|
5 mln € |
| 03.01.2013 | 19 |
|
3 mln € |
| 04.09.2012 | 19 |
|
400 tys. € |
| 29.07.2012 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yannick Carrasco?
Wycena Yannick Carrasco wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Yannick Carrasco wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 150 tys. €.