Honglue Zhao jest piłkarzem występującym obecnie w Qingdao Youth Island. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Zhao Honglue
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Zhao Honglue w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Zhao Honglue wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Zhao Honglue oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Zhao Honglue w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Zhao Honglue rozegrał w barwach Qingdao Youth Island w Chinese Super League 18 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz. Na boisku spędził łącznie 47 minut. Średnio dawało to 2 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Zhao Honglue
Pierwszy transfer Zhao Honglue w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Dalian Professional(2009-2024) do Tianjin Teda za 1,1 miliona euro.
Na jakiej pozycji gra Zhao Honglue?
Zhao Honglue najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Zhao Honglue?
Wycena 36-letniego Zhao Honglue według stanu na czerwiec 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Zhao Honglue?
Zhao Honglue urodził się 4 grudnia 1989 w Dalian, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Zhao Honglue – statystyki
Szczegółowe statystyki Zhao Honglue w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Qingdao Youth Island. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Zhao Honglue w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Zhao Honglue wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.67, a skuteczność strzałów to 0,0%. Zhao Honglue oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Zhao Honglue – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Zhao Honglue w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Zhao Honglue w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Zhao Honglue rozegrał w barwach Qingdao Youth Island w Chinese Super League 18 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz. Na boisku spędził łącznie 47 minut. Średnio dawało to 2 minuty gry na spotkanie.
Zhao Honglue – transfery
W trakcie kariery Zhao Honglue zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Qingdao Youth Island 2024 – obecnie
-
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025) 2023 – 2024

-
Henan Jianye 2022 – 2023
-
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) 2021 – 2022

-
Tianjin Teda 2016 – 2021
-
Tianjin Jinmen Tiger Reserve 2015 – 2016

-
Tianjin Teda 2015 – 2015
-
Dalian Professional(2009-2024) 2013 – 2015

-
Dalian Professional Reserve 2013 – 2013

-
Dalian Shide(1994-2013) 2008 – 2013

-
Dalian Shide Siwu 2007 – 2008

-
Dalian Shide B do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Zhao Honglue
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 18.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 05.04.2023 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 25.04.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 25.02.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 14.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 25.02.2015 |
|
1,1 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.01.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 31.12.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Zhao Honglue
Pierwszy transfer Zhao Honglue w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Dalian Professional(2009-2024) do Tianjin Teda za 1,1 miliona euro.
Zhao Honglue – forma
W ostatnich 5 meczach Zhao Honglue zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Zhao Honglue i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Dalian Zhixing
4
Chinese Super League, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Qingdao Youth Island
3
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Karne
|
Shanxi Chongde Ronghai
(4)
1
Qingdao Youth Island
(5)
1
Puchar Chin, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
1
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Qingdao Jonoon
0
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Shenyang Urban
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
5
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Changchun Yatai
0
Chinese Super League, 30. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League, 27. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Meizhou Kejia
1
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League, 24. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 23. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lip
Karne
|
Qingdao Youth Island
(2)
2
Beijing Guoan
(4)
2
Puchar Chin, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Qingdao Jonoon
0
Chinese Super League, 16. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 15. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Dalian Huayi
0
Qingdao Youth Island
2
Puchar Chin, 4. runda
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 6. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 14. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Shanghai Shenhua
4
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 12. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 11. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
3
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League, 10. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 9. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Shandong Luneng
5
Chinese Super League, 7. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Tianjin Teda
2
Chinese Super League, 5. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Qingdao Youth Island
3
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 3. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Qingdao Jonoon
2
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 1. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Qingdao Youth Island
3
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Qingdao Youth Island
3
Meizhou Kejia
3
Chinese Super League, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Qingdao Jonoon
3
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Cze
Karne
|
Hebei Kungfu
(3)
2
Qingdao Youth Island
(4)
2
Puchar Chin
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Sie
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Meizhou Kejia
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
3
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
6
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
51'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Henan Jianye
4
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Henan Jianye
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Henan Jianye
0
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
6
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
55'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
0
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Cze
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Henan Jianye
3
Chinese Super League
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
3
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
4
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Gru
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Gru
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
2
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
5
Chinese Super League
|
88'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Shandong Luneng
2
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sie
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Chinese Super League
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Lip
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Gru
Karne
|
Tianjin Teda
(2)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
(4)
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Henan Jianye
0
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
3
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
2
Tianjin Teda
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Tianjin Teda
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Tianjin Teda
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
2
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
2
Tianjin Teda
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
1
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Tianjin Teda
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Tianjin Teda
4
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Tianjin Teda
3
Changchun Yatai
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
0
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
5
![]()
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Tianjin Teda
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
4
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Chinese Super League
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Tianjin Teda
0
Shandong Luneng
2
Chinese Super League
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
4
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 |
W jakiej formie jest Zhao Honglue?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Zhao Honglue – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Zhao Honglue wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Zhao Honglue na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Zhao Honglue
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 36 |
|
25 tys. € |
| 16.12.2025 | 36 |
|
25 tys. € |
| 18.06.2025 | 35 |
|
25 tys. € |
| 10.12.2024 | 35 |
|
25 tys. € |
| 03.06.2024 | 34 |
|
50 tys. € |
| 13.12.2023 | 34 | 50 tys. € | |
| 25.06.2023 | 33 | 75 tys. € | |
| 12.01.2023 | 33 |
|
75 tys. € |
| 16.01.2022 | 32 | 125 tys. € | |
| 22.08.2021 | 31 | 125 tys. € | |
| 25.12.2020 | 31 |
|
150 tys. € |
| 26.12.2019 | 30 |
|
200 tys. € |
| 04.09.2019 | 29 |
|
250 tys. € |
| 08.12.2018 | 29 |
|
200 tys. € |
| 04.06.2018 | 28 |
|
200 tys. € |
| 30.11.2017 | 27 |
|
100 tys. € |
| 18.06.2017 | 27 |
|
75 tys. € |
| 04.03.2017 | 27 |
|
75 tys. € |
| 19.11.2016 | 26 |
|
75 tys. € |
| 31.10.2015 | 25 |
|
125 tys. € |
| 04.06.2015 | 25 |
|
250 tys. € |
| 03.11.2014 | 24 | 225 tys. € | |
| 16.04.2014 | 24 | 200 tys. € | |
| 13.05.2013 | 23 | 75 tys. € | |
| 27.03.2012 | 22 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Zhao Honglue?
Wycena Zhao Honglue wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Zhao Honglue wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.