Yuhao Zhao jest piłkarzem występującym obecnie w Yunnan Yukun. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Zhao Yuhao
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Zhao Yuhao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Zhao Yuhao wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.14, a skuteczność strzałów to 0,0%. Zhao Yuhao oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Zhao Yuhao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Zhao Yuhao rozegrał w barwach Yunnan Yukun w Chinese Super League 26 meczów, w Pucharze Chin 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 658 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Zhao Yuhao
Pierwszy transfer Zhao Yuhao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Hangzhou Greentown do Hebei FC(2010-2023) za 17,8 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Zhao Yuhao?
Zhao Yuhao ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Zhao Yuhao?
Zhao Yuhao najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Zhao Yuhao?
Wycena 33-letniego Zhao Yuhao według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Zhao Yuhao?
Zhao Yuhao urodził się 7 kwietnia 1993 w Yunnan, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Zhao Yuhao – statystyki
Szczegółowe statystyki Zhao Yuhao w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Yunnan Yukun. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yuhao Zhao vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Zhao Yuhao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Zhao Yuhao wyglądają następująco: 26 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.14, a skuteczność strzałów to 0,0%. Zhao Yuhao oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Zhao Yuhao – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Zhao Yuhao w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Zhao Yuhao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Zhao Yuhao rozegrał w barwach Yunnan Yukun w Chinese Super League 26 meczów, w Pucharze Chin 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 658 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Zhao Yuhao – transfery
W trakcie kariery Zhao Yuhao zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 17,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Yunnan Yukun 2024 – obecnie
-
Henan Jianye 2022 – 2024
-
Hebei FC(2010-2023) 2021 – 2022

-
Henan Jianye 2021 – 2021
-
Hebei FC(2010-2023) 2017 – 2021

-
Hangzhou Greentown 2012 – 2017
-
Zhejiang FC Reserves 2011 – 2012

-
Wenzhou Provenza 2010 – 2011

-
Zhejiang FC Reserves do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Zhao Yuhao
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 19.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 28.04.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.12.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 07.04.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 11.01.2017 |
![]() |
17,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.12.2011 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
Historia transferów Zhao Yuhao
Pierwszy transfer Zhao Yuhao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Hangzhou Greentown do Hebei FC(2010-2023) za 17,8 miliona euro.
Zhao Yuhao – forma
W ostatnich 5 meczach Zhao Yuhao zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,05. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Zhao Yuhao i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Dalian Zhixing
3
Puchar Chin, półfinał
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 29. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chongqing Tongliang Long
1
Chinese Super League, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
7
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
5
Shenyang Urban
0
Chinese Super League, 26. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chongqing Tongliang Long
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
6
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 25. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chengdu Better City
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
3
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 21. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Qingdao Jonoon
4
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 16. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Suzhou Dongwu
2
Yunnan Yukun
4
Puchar Chin, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
0
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 13. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League, 12. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Shenyang Urban
1
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League, 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Yunnan Yukun
0
Tianjin Teda
3
Chinese Super League, 6. kolejka
|
4'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Yunnan Yukun
4
Chinese Super League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Shandong Luneng
0
Chinese Super League, 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Qingdao Jonoon
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Henan Jianye
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chengdu Better City
5
Chinese Super League, 22. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
7
Yunnan Yukun
0
Puchar Chin, półfinał
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Qingdao Jonoon
5
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Shanghai Shenhua
4
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Guangzhou E-Power
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Shaanxi Union
1
Yunnan Yukun
2
Puchar Chin, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 14. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 9. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Qingdao Jonoon
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Yunnan Yukun
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 1. kolejka
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Shenyang Urban
2
Yunnan Yukun
1
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Dalian Zhixing
0
Chińska League One
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Suzhou Dongwu
0
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Ningbo Professional Football Club
0
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
3
Yunnan Yukun
2
Chińska League One
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Wuxi Wugou
0
Yunnan Yukun
4
Chińska League One
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Jiangxi Liansheng
0
Chińska League One
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Nanjing City
0
Yunnan Yukun
2
Chińska League One
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Yunnan Yukun
5
Shenyang Urban
0
Chińska League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 6.0 | |
|
21 Cze
Karne
|
Yunnan Yukun
(3)
1
Tianjin Teda
(5)
1
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Yunnan Yukun
3
Chińska League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Ningbo Professional Football Club
1
Yunnan Yukun
2
Chińska League One
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
5
Yanbian Longding
1
Chińska League One
|
8'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Qingdao Red Lions
2
Yunnan Yukun
3
Chińska League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Jiangxi Liansheng
2
Yunnan Yukun
3
Chińska League One
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Nanjing City
1
Chińska League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Dongguan United
0
Yunnan Yukun
0
Chińska League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
BIT
1
Chińska League Two
|
62'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
3
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
BIT
0
Yunnan Yukun
3
Chińska League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Hubei Chufeng Heli
1
Chińska League Two
|
22'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Henan Jianye
3
Chinese Super League
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Henan Jianye
1
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Qingdao Jonoon
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Shangyu Pterosaur
1
Yunnan Yukun
6
Chińska League Two
|
45'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.0 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Quanzhou Yassin
1
Yunnan Yukun
0
Chińska League Two
|
58'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Changchun Yatai
3
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Cze
Koniec
|
![]()
Hunan Billows(2006-2025)
2
Yunnan Yukun
5
Chińska League Two
|
44'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Hainan Star
3
Yunnan Yukun
1
Chińska League Two
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Guangxi Lanhang
2
Yunnan Yukun
1
Chińska League Two
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
5
Shangyu Pterosaur
0
Chińska League Two
|
80'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Quanzhou Yassin
0
Chińska League Two
|
22'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
1
Yunnan Yukun
1
Chińska League Two
|
30'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
![]()
Zibo Cuju FC(1996-2023)
0
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
Chińska League One
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
2
Sichuan Jiuniu
0
Chińska League One
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
2
Chińska League One
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
4
![]()
Beijing BSU(2004-2023)
0
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Guangxi Baoyun
1
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
2
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
0
Nantong Zhiyun
0
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
Shenyang Urban
1
Chińska League One
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
![]()
Xinjiang Tianshan Leopard(2011-2023)
1
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
5
Chińska League One
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Nantong Zhiyun
1
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
Chińska League One
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
![]()
Shaanxi Chang'an Athletic(2016-2023)
1
Chińska League One
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
0
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
3
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
4
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Tianjin Teda
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Gru
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Henan Jianye
2
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Henan Jianye
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Gru
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
Wuhan Three Towns
2
Chińska League One
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
Chińska League One
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Henan Jianye
2
Shandong Luneng
4
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
![]()
Qingdao FC(2013-2022)
3
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
2
Puchar Chin
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
Sichuan Jiuniu
1
Chińska League One
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Heilongjiang Lava Spring
2
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
5
Chińska League One
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
![]()
Xinjiang Tianshan Leopard(2011-2023)
0
Chińska League One
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Karne
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
(4)
1
![]()
Hebei FC(2010-2023)
(3)
1
Puchar Chin
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
3
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
3
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lip
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
3
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
0
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
Chinese Super League
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lip
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
0
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
4
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
5
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
2
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Hangzhou Greentown
1
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
1
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
1
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
0
Beijing Guoan
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Hangzhou Greentown
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Zhao Yuhao ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.05 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Zhao Yuhao ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.18 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Zhao Yuhao?
Zhao Yuhao jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.05 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.14). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Zhao Yuhao – trofea
W trakcie kariery Zhao Yuhao zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Zhao Yuhao
Jakie trofea zdobył Zhao Yuhao?
Zhao Yuhao zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Yunnan Yukun — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Chin — 1 raz.
Zhao Yuhao – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Zhao Yuhao wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Zhao Yuhao na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Zhao Yuhao
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 33 |
|
50 tys. € |
| 16.12.2025 | 32 |
|
75 tys. € |
| 18.06.2025 | 32 |
|
75 tys. € |
| 02.12.2024 | 31 |
|
75 tys. € |
| 16.06.2024 | 31 |
|
75 tys. € |
| 13.12.2023 | 30 |
|
100 tys. € |
| 25.06.2023 | 30 |
|
100 tys. € |
| 12.01.2023 | 29 |
|
100 tys. € |
| 16.01.2022 | 28 | 100 tys. € | |
| 22.08.2021 | 28 |
|
100 tys. € |
| 25.04.2021 | 28 |
|
125 tys. € |
| 26.12.2019 | 26 | 150 tys. € | |
| 04.09.2019 | 26 | 175 tys. € | |
| 08.12.2018 | 25 | 225 tys. € | |
| 04.06.2018 | 25 | 275 tys. € | |
| 30.11.2017 | 24 | 400 tys. € | |
| 18.06.2017 | 24 | 325 tys. € | |
| 04.03.2017 | 23 | 125 tys. € | |
| 19.11.2016 | 23 |
|
100 tys. € |
| 19.06.2016 | 23 |
|
100 tys. € |
| 31.10.2015 | 22 |
|
100 tys. € |
| 04.06.2015 | 22 |
|
75 tys. € |
| 16.04.2014 | 21 |
|
75 tys. € |
| 23.09.2013 | 20 |
|
50 tys. € |
| 09.03.2013 | 19 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Zhao Yuhao?
Wycena Zhao Yuhao wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Zhao Yuhao wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.