środa, 24 lipca 2024

Superbet freebet

16.07.2024, 10:13
Autor: �. Olender
Zgarnij łącznie 3755 zł
Spis treści
Rozwiń
 1. Superbet freebet na lipiec 2024
 2. Superbet freebet - na czym polega?
 3. Jak odebrać w Superbet darmowy bonus?
  1. Jaki kod użyć, żeby zgarnąć darmowy bonus
 4. Dla kogo przeznaczony jest bonus bez depozytu w Superbet?
 5. Freebet Superbet - warunki
 6. Jakie zakłady najlepiej postawić za darmowy bet
 7. Bonus bez depozytu za pobranie aplikacji Superbet
 8. Superbet darmowy bonus - recenzje graczy
 9. FAQ

Typowanie przez internet w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest bardzo opłacalne, zwłaszcza po wprowadzeniu darmowego bonusu. Nie jest to co prawda klasyczny bonus bez depozytu za samą bezpłatną rejestrację online, ale otrzymuje się go za darmo przy minimalnym depozycie. 

Najlepsza kombinacja bonusów na pierwsze kupony obejmuje freebet na zawieranie zakładów. W Superbet taka premia gotówkowa na bezpłatne postawienie internetowych kuponów jest połączona z pierwszym depozytem.

Bonus bez depozytu w Superbet

Według statystyk, wśród typerów i analiz bukmacherów, średnie pierwsze zasilenie konta depozytem to wpłata depozytu mniej więcej w okolicach 50 zł. Taki przelew przychodzący na konto w Superbet jest nagradzany darmowym bonusem od depozytu 55 zł.

Wpłacając 50 zł na saldo finansowe u tego koncesjonowanego i zweryfikowanego operatora zakładów, masz do wykorzystania w bonusach 2x więcej za przelew do 200 zł oraz gratis 55 zł. Gratisowa premia dla nowych klientów jest tylko za nasz kod o treści: LEGALSPORT.

Superbet freebet na lipiec 2024

W Superbet freebet na lipiec 2024 wynosi obecnie 35 zł. Jest to obecnie jeden z najwyższych oferowanych darmowych zakładów na rynku bukmacherskim. Aktywuje się po dokonanym pierwszym depozycie na konto bukmacherskie. Taka nagroda pozwoli nowym typerom poznać ofertę bukmachera oraz jego działanie, bo w końcu otrzymujemy kasę od bukmachera za free.

Superbet freebet - na czym polega?

Freebet definiuje się jako darmowy zakład. Polega na tym, że darmowe pieniądze oferuje bukmacher danemu graczowi, który spełni odpowiednie zasady do jego aktywacji. Środki bonusowe najczęściej w przypadku free-beta trafiają na konto gracza po rejestracji oraz po wykonaniu jednej z czynności, np. wpłacie czy zagraniu odpowiedniego zakładu.

Otrzymane darmowe środki nie mogą zostać od razu wypłacone na rachunek bankowy. Gracz musi najpierw spełnić warunki obrotu, a te u każdego bukmachera są inne. Jeśli to się uda, środki powędrują na konto główne, a później będzie można spieniężyć je transakcją na swój rachunek finansowy.

Jak odebrać w Superbet darmowy bonus?

Jeżeli chcesz odebrać freebet w Superbet to sprawa jest prosta i na tyle intuicyjna, że poradzą sobie z nią nawet początkujący typerzy. Wystarczą zaledwie 3 kroki. Jakie to kroki?

 • Zarejestruj konto np. z TEGO Linku
 • Wpłać pierwszy depozyt na swój profil typera
 • Postaw zakład AKO lub SOLO za freebet i zgarnij kasę z wygranej

Tak prosty schemat odbioru freebeta w Superbet zagwarantuje Ci darmowe 35 zł na pierwsze stawiane zakłady. Pamiętaj, że na realizację obrotu freebetem masz 3 dni (72h).

Jaki kod użyć, żeby zgarnąć darmowy bonus

Spośród 25 bukmacherów oferujących gry losowe i zakłady online legalnie, wszyscy honorują ten sam kod o treści LEGALSPORT. Użycie kodu, który upoważnia do otrzymania m.in freebetów i voucherów. Robią to nawet najwięksi operatorzy w Polsce, jak STS czy eFortuna.

Ten sam kod promocyjny do bonusów bez kasy działa również w Superbet, otwierając Tobie możliwość gry za free do 55 zł w esporcie i dyscyplinach tradycyjnych (boks, siatkówka) czy wielkich wydarzeniach jak finał Ligi Mistrzów, Olimpiada oraz mistrzostwa świata czy Europy.

Gdzie wpisać kody do freebeta Superbet?

Nasz unikalny kod afiliacyjny do darmowych zakładów w Superbet pojawia się automatycznie, po wywołaniu formularza do rejestracji z freebetem. Wywołać możesz je TUTAJ. Gdyby pole było puste, hasło do freebetu należy wpisać, bądź wkleić, na formularzu rejestracyjnym - wielkość liter nie ma znaczenia. Hasło do freebetu Superbet to: LEGALSPORT. Pole do wpisania znajduje się w 9 rubryce formularza czytając od lewej.

Wszystkie 3 bonusy (darmowy, za depozyt i bez ryzyka) odbierzesz jednym kodem Superbet
Kod do freebeta od Superbet na rok 2024

Pamiętaj – po założeniu konta nie możesz już wpisać hasła do freebetu, a tym samym nie zgarniesz już ekstra darmowej premii za free. Może się jednak zdarzyć, że bukmacher wynagrodzi Cię bonusem bez depozytu za aktywne stawianie zakładów bukmacherskich.

Dodatkowo za podanie hasła otrzymasz także inne bezpłatne bonusy, jak między innymi ubezpieczony tydzień grania na kwotę 3500 zł oraz bonus od zdeponowanych środków pieniężnych do kwoty 200 zł.

Dla kogo przeznaczony jest bonus bez depozytu w Superbet?

Oferta darmowych pieniędzy w Superbet przeznaczona jest tylko dla nowych typerów, którzy założą konto do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to darmowe dodatek od bukmachera, który usprawni Ci stawianie zakładów elektronicznych czy to w bezawaryjnej aplikacji mobilnej, czy za pośrednictwem strony internetowej www.

Jeżeli jesteś aktywnym typerem, a chciałbyś skorzystać z bonusu bez depozytu w Superbet to polecamy zapoznać się z kontem VIP. Dla vipowskich graczy bukmacher przewiduje okolicznościowe darmowe bonusy, np. z okazji meczów Ligi Mistrzów, czy z podczas ważnych spotkań reprezentacji Polski.

Freebet Superbet - warunki

Darmowy zakład od Zakładów Bukmacherskich Superbet w kwocie 35 zł nie posiada trudnych uwarunkowań. Podstawowym warunkiem jest poprawna rejestracja konta z zaznaczonymi zgodami marketingowymi. Jeżeli interesują Cię podobne bonusy bez depozytu to sprawdzisz je tutaj.

Obrót freebetem bez depozytu w Superbet

Widoczny na Twoim koncie bonus za free będzie ważny przez 3 dni - tyle czasu masz na zrealizowanie obrotu zgodnie z warunkami regulaminu Superbet. 72 godziny jest wystarczające na wyszukanie dobrych kursów i przygotowanie zakładów, które będziesz stawiać z użyciem freebeta. Nie ma znaczenia, w który dzień aktywujesz darmowy zakład.

Sobota i niedziela są tak samo dobre na obstawianie, jak poniedziałek czy środa. W każdy dzień tygodnia można wykonać obrót bonusem, co jest sporym ułatwieniem. Obrót możesz realizować bez kolejnego depozytu, tylko za ekstra środki.

Jak wypłacić bonus bez depozytu Superbet na konto bankowe?

Darmowy bonus od legalnego bukmachera Superbet może zostać wypłacony po dokonanym 1-krotnym obrocie (1x). Jako, że jest to darmowy zakład to możesz postawić dowolny kupon – SOLO lub AKO, aby go spieniężyć. Nie ma także wymogu minimalnego kursu, więc możesz puścić na kuponie pewniaki z kursami 1.30 czy 1.50.

Z jakimi nagrodami można łączyć free-bet od Superbet?

Bonusowy free profit 55 zł możesz przeznaczyć na zakładanie się w meczach prezentowanych na żywo (live betting) w ramach Super Live (jeszcze wyższe kursy niż w przykładowo w eToto). Opłacalne jest wykorzystanie bonusu bez depozytu na wysokie kursy w Super Mecz; w tym pakiecie dostajesz podbicie stawki kursowej na wybrany mecz Legii, Barcelony czy Liverpoolu w roli faworyta do wygranej (przykładowo 2.65 zamiast 2.10 na pewniaka).

Darmowe typowanie bez dodatkowych wpłat pieniędzy (do całkowitego wykorzystania salda bonusowego) jest także możliwe z ofertą Super Extra (podbite kursy na pewniaki) oraz w zakładach specjalnych dla wymagających typerów (przykładowo kurs z 2.50 jest podnoszony na poziom 30.00, jak było podczas gali KSW lub meczów Ligi Mistrzów - kursu 30.00 na Liverpool). Stawiając kupon za nasz specjalny freebet 55 zł, potencjalna wygrana to 897,6 zł.

Jak widać można bez angażowania własnych zasobów finansowych (poza pierwszym depozytem 50 zł) zainkasować naprawdę sporo darmowej kasy. Omawiany freebet nie działa z SuperBonusem, który realizowany jest tylko w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów wzajemnych.

Gdyby można było łączyć te promocje, to przy 17 zdarzeniach na bezpłatnym kuponie za 55 zł, Twoja wygrana powiększona by była o 60%. Oznacza to, że przy stawce 10 zł z freebetu i kursie 5.00, zamiast 44 zł wygranej kasy (ujęte jest 12% podatku), nagroda pieniężna wynosiłaby 70,4 zł.

Jakie zakłady najlepiej postawić za darmowy bet

Z oferty bukmacherskiej najlepiej prezentuje się rynek zdarzeń do typowania LIVE (non-stop, praktycznie 24h na dobę, masz kilkadziesiąt wydarzeń do wyboru). Z uwagi na brak szczególnych obostrzeń, co do stosowania promocyjnego bonusu, na uwagę zasługuje opcja typowania piłki nożnej, koszykówki i tenisa za friko na podwyższonych co dodatkowo uatrakcyjnia wygrane na kuponach za darmowy bonus.

Z darmowym zakładem bez depozytu postawisz zakłady z handicapem czy preferowane w sportach drużynowych typy 1, X, 2 można bezpłatnie stawiać w Superbet po kursach +15% wyższych niż u konkurencji. 

Bonus bez depozytu za pobranie aplikacji Superbet

Bukmacher Superbet online wynagradza także typerów w postaci pieniędzy za free za pobranie aplikacji mobilnej. Wystarczy pobrać apkę mobilną na smartfona (na iOS lub Android) i zalogować się w ciągu 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu na konto.
Za wykonanie tego zadania bukmacher przyzna 20 zł bonusu, którym trzeba obrócić jeden raz po dowolnym kursie. To wystarczy, aby bonus przeszedł na konto depozytowe.

Superbet darmowy bonus - recenzje graczy

Premia w postaci gratisowego bonusu Superbet ma wysokie notowania u typerów na forach i w komentarzach. Freebet z pakietu na pierwsze zakłady chwalony jest przede wszystkim za minimalny obrót do wypłaty - takie opinie można znaleźć na forum bukmacherskim.

Ocena typera R***t: "... Myślałem, że znowu spotkam prezent z wymogiem kosmicznego obrotu 6x czy 10X, ale Superbet jest bardzo dobry dla początkujących graczy ;) Obróciłem tylko raz przez weekend i kasa z vouchera 35 zł sama weszła na konto depozytowe, z którego od razu wypłaciłem darmowy bonus...". Wszystkie informacje na temat jakie opinie ma bukmacher Superbet ze swoimi premiami finansowymi znajdziesz w sekcji z recenzjami.

FAQ

1️⃣ Czy planowany jest klasyczny bonus bez depozytu w Superbet?

Promocje w Superbet rotują, zatem mamy nadzieję, że typowy darmowy freebet  jest w planach działu marketingu bukmachera i taki free bonus na obstawianie piłki nożnej czy tenisa bez wpłacania pieniędzy wkrótce się pojawi, nie tylko dla nowych, ale i starych klientów grających przez internet.

2️⃣ Freebet w Superbet - jak działa darmowa nagroda?

Darmowy bonus w Superbet działa tak, że zakładasz internetowe konto online, wpłacasz pieniądze i dzięki temu otrzymujesz darmowe 35 zł. To dobry sposób działania, ponieważ przy pierwszym puszczanym kuponie nie musisz angażować swoich środków finansowych.

3️⃣ Do kiedy jest ważny w Superbet freebet?

Bonus za darmo w Superbet (za wpisanie słowa LEGALSPORT), jest aktualny na dzień 24 lipiec 2024. Stale w ofercie STS pojawiają się nowe nagrody i gratisowe bonusy, natomiast obecny darmowy zakład jest dostępny do odwołania.

4️⃣ Czy do freebetu potrzebny jest kod?

Tak, w Superbet do uruchomienia dodatkowego darmowego freebetu potrzebne jest hasło promocyjne. Obowiązujący voucher na lipiec 2024 to LEGALSPORT. Jest to takie samo słowo jakie akceptują polskie zakłady bukmacherskie PZBuk lub wpisują typerzy podczas zakładania konta z darmowym bonusem w NobleBET online.

5️⃣ Czy można obstawiać za bonus bez depozytu w punktach Superbet?

Wspomniany bonus bez depozytu działa tylko podczas składania typów na kuponach online, w punktach przyjmowania zakładów aktywne są inne profity typerskie, jak np. SuperSzansa.

6️⃣ Jaki jest limit na darmowe zakłady?

Pula przyznanych nagród za friko jest nielimitowana, specjalny bonus z darmowymi pieniędzmi zostanie przyznany wszystkim którzy otworzą konto, opłacą depozyt i zaakceptują warunki darmowego betowania na platformie i apce na telefon Superbet.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Superbet freebet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.