piątek, 8 grudnia 2023
Najnowsze: Wisła Kraków - Górnik Łęczna promocje (10.12, 12:40)

Superbet freebet na grudzień 2023

24.11.2023, 07:18
Autor: R. Legalsport.pl
Darmowy bonus za założenie konta na zakłady u internetowego bukmachera
Spis treści
Rozwiń
 1. Superbet freebet na grudzień 2023
 2. Superbet freebet - darmowy zakład – na czym polega?
 3. Jak odebrać freebet w Superbet?
  1. Jaki kod użyć, żeby zgarnąć darmowy bonus
  2. Gdzie wpisać kody do freebeta Superbet?
 4. Dla kogo przeznaczony jest bonus bez depozytu w Superbet?
 5. Warunki freebetu w Superbet
  1. Obrót bonusem bez depozytu w Superbet
  2. Jak wypłacić bonus bez depozytu Superbet na konto bankowe?
  3. Z jakimi nagrodami można łączyć free-bet od Superbet?
 6. Jakie zakłady najlepiej postawić za darmowy bet
 7. Bonus bez depozytu za pobranie aplikacji Superbet
 8. Darmowy bonus w Superbet - recenzje graczy
 9. Ranking freebetów*
 10. FAQ - pytania i odpowiedzi

Typowanie przez internet w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest bardzo opłacalne, zwłaszcza po wprowadzeniu darmowego bonusu. Nie jest to co prawda klasyczny bonus bez depozytu za samą bezpłatną rejestrację online, ale otrzymuje się go za darmo przy minimalnym depozycie. 

Freebet od depozytu
Superbet Zakłady Bukmacherskie

Freebet 54 zł za depozyt i aplikację mobilnej

 • kod do freebetu: LEGALSPORT

54 zł

Najlepsza kombinacja bonusów na pierwsze kupony obejmuje freebet na zawieranie zakładów. W Superbet taka premia gotówkowa na bezpłatne postawienie internetowych kuponów jest połączona z pierwszym depozytem.

Element pakietu na start - freebet od depozytu bez warunków w Superbet
W ramach bonusu powitalnego w Superbet jest dostępny freebet 54 zł

Według statystyk, wśród typerów i analiz bukmacherów, średnie pierwsze zasilenie konta depozytem to wpłata depozytu mniej więcej w okolicach 50 zł. Taki przelew przychodzący na konto w Superbet jest nagradzany darmowym bonusem od depozytu 54 zł.

Wpłacając 50 zł na saldo finansowe u tego koncesjonowanego i zweryfikowanego operatora zakładów, masz do wykorzystania w bonusach 2x więcej za przelew do 200 zł oraz gratis 54 zł. Gratisowa premia dla nowych klientów jest tylko za nasz kod o treści: LEGALSPORT.

Superbet freebet na grudzień 2023

W Superbet freebet na grudzień 2023 wynosi obecnie 34 zł. Jest to obecnie jeden z najwyższych oferowanych darmowych zakładów na rynku bukmacherskim. Aktywuje się po dokonanym pierwszym depozycie na konto bukmacherskie. Taka nagroda pozwoli nowym typerom poznać ofertę bukmachera oraz jego działanie, bo w końcu otrzymujemy kasę od bukmachera za free.

Superbet freebet - darmowy zakład – na czym polega?

Freebet definiuje się jako darmowy zakład. Polega na tym, że darmowe pieniądze oferuje bukmacher danemu graczowi, który spełni odpowiednie zasady do jego aktywacji. Środki bonusowe najczęściej w przypadku free-beta trafiają na konto gracza po rejestracji oraz po wykonaniu jednej z czynności, np. wpłacie czy zagraniu odpowiedniego zakładu.

Otrzymane darmowe środki nie mogą zostać od razu wypłacone na rachunek bankowy. Gracz musi najpierw spełnić warunki obrotu, a te u każdego bukmachera są inne. Jeśli to się uda, środki powędrują na konto główne, a później będzie można spieniężyć je transakcją na swój rachunek finansowy.

Jak odebrać freebet w Superbet?

Jeżeli chcesz odebrać freebet w Superbet to sprawa jest prosta i na tyle intuicyjna, że poradzą sobie z nią nawet początkujący typerzy. Wystarczą zaledwie 3 kroki. Jakie to kroki?

 • Zarejestruj konto np. z TEGO Linku
 • Wpłać pierwszy depozyt na swój profil typera
 • Postaw zakład AKO lub SOLO za freebet i zgarnij kasę z wygranej

Tak prosty schemat odbioru freebeta w Superbet zagwarantuje Ci darmowe 34 zł na pierwsze stawiane zakłady. Pamiętaj, że na realizację obrotu freebetem masz 3 dni (72h).

Jaki kod użyć, żeby zgarnąć darmowy bonus

Spośród 25 bukmacherów oferujących gry losowe i zakłady online legalnie, wszyscy honorują ten sam kod o treści LEGALSPORT. Użycie kodu, który upoważnia do otrzymania m.in freebetów i voucherów. Robią to nawet najwięksi operatorzy w Polsce, jak STS czy eFortuna.

Ten sam kod promocyjny do bonusów bez kasy działa również w Superbet, otwierając Tobie możliwość gry za free do 54 zł w esporcie i dyscyplinach tradycyjnych (boks, siatkówka) czy wielkich wydarzeniach jak finał Ligi Mistrzów, Olimpiada oraz mistrzostwa świata czy Europy.

Gdzie wpisać kody do freebeta Superbet?

Nasz unikalny kod afiliacyjny do darmowych zakładów w Superbet pojawia się automatycznie, po wywołaniu formularza do rejestracji z freebetem. Wywołać możesz je TUTAJ. Gdyby pole było puste, hasło do freebetu należy wpisać, bądź wkleić, na formularzu rejestracyjnym - wielkość liter nie ma znaczenia. Hasło do freebetu Superbet to: LEGALSPORT. Pole do wpisania znajduje się w 9 rubryce formularza czytając od lewej.

Wszystkie 3 bonusy (darmowy, za depozyt i bez ryzyka) odbierzesz jednym kodem Superbet
Kod do freebeta od Superbet na rok 2023

Pamiętaj – po założeniu konta nie możesz już wpisać hasła do freebetu, a tym samym nie zgarniesz już ekstra darmowej premii za free. Może się jednak zdarzyć, że bukmacher wynagrodzi Cię bonusem bez depozytu za aktywne stawianie zakładów bukmacherskich.

Dodatkowo za podanie hasła otrzymasz także inne bezpłatne bonusy, jak między innymi ubezpieczony tydzień grania na kwotę 3500 zł oraz bonus od zdeponowanych środków pieniężnych do kwoty 200 zł.

Dla kogo przeznaczony jest bonus bez depozytu w Superbet?

Oferta darmowych pieniędzy w Superbet przeznaczona jest tylko dla nowych typerów, którzy założą konto do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to darmowe dodatek od bukmachera, który usprawni Ci stawianie zakładów elektronicznych czy to w bezawaryjnej aplikacji mobilnej, czy za pośrednictwem strony internetowej www.

Jeżeli jesteś aktywnym typerem, a chciałbyś skorzystać z bonusu bez depozytu w Superbet to polecamy zapoznać się z kontem VIP. Dla vipowskich graczy bukmacher przewiduje okolicznościowe darmowe bonusy, np. z okazji meczów Ligi Mistrzów, czy z podczas ważnych spotkań reprezentacji Polski.

Warunki freebetu w Superbet

Darmowy zakład od Zakładów Bukmacherskich Superbet w kwocie 34 zł nie posiada trudnych uwarunkowań. Podstawowym warunkiem jest poprawna rejestracja konta z zaznaczonymi zgodami marketingowymi. Jeżeli interesują Cię podobne bonusy bez depozytu to sprawdzisz je tutaj.

Obrót bonusem bez depozytu w Superbet

Widoczny na Twoim koncie bonus za free będzie ważny przez 3 dni - tyle czasu masz na zrealizowanie obrotu zgodnie z warunkami regulaminu Superbet. 72 godziny jest wystarczające na wyszukanie dobrych kursów i przygotowanie zakładów, które będziesz stawiać z użyciem freebeta. Nie ma znaczenia, w który dzień aktywujesz darmowy zakład.

Sobota i niedziela są tak samo dobre na obstawianie, jak poniedziałek czy środa. W każdy dzień tygodnia można wykonać obrót bonusem, co jest sporym ułatwieniem. Obrót możesz realizować bez kolejnego depozytu, tylko za ekstra środki.

Jak wypłacić bonus bez depozytu Superbet na konto bankowe?

Darmowy bonus od legalnego bukmachera Superbet może zostać wypłacony po dokonanym 1-krotnym obrocie (1x). Jako, że jest to darmowy zakład to możesz postawić dowolny kupon – SOLO lub AKO, aby go spieniężyć. Nie ma także wymogu minimalnego kursu, więc możesz puścić na kuponie pewniaki z kursami 1.30 czy 1.50.

Z jakimi nagrodami można łączyć free-bet od Superbet?

Bonusowy free profit 54 zł możesz przeznaczyć na zakładanie się w meczach prezentowanych na żywo (live betting) w ramach Super Live (jeszcze wyższe kursy niż w przykładowo w eToto). Opłacalne jest wykorzystanie bonusu bez depozytu na wysokie kursy w Super Mecz; w tym pakiecie dostajesz podbicie stawki kursowej na wybrany mecz Legii, Barcelony czy Liverpoolu w roli faworyta do wygranej (przykładowo 2.65 zamiast 2.10 na pewniaka).

Darmowe typowanie bez dodatkowych wpłat pieniędzy (do całkowitego wykorzystania salda bonusowego) jest także możliwe z ofertą Super Extra (podbite kursy na pewniaki) oraz w zakładach specjalnych dla wymagających typerów (przykładowo kurs z 2.50 jest podnoszony na poziom 30.00, jak było podczas gali KSW lub meczów Ligi Mistrzów - kursu 30.00 na Liverpool). Stawiając kupon za nasz specjalny freebet 54 zł, potencjalna wygrana to 897,6 zł.

Jak widać można bez angażowania własnych zasobów finansowych (poza pierwszym depozytem 50 zł) zainkasować naprawdę sporo darmowej kasy. Omawiany freebet nie działa z SuperBonusem, który realizowany jest tylko w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów wzajemnych.

Gdyby można było łączyć te promocje, to przy 17 zdarzeniach na bezpłatnym kuponie za 54 zł, Twoja wygrana powiększona by była o 60%. Oznacza to, że przy stawce 10 zł z freebetu i kursie 5.00, zamiast 44 zł wygranej kasy (ujęte jest 12% podatku), nagroda pieniężna wynosiłaby 70,4 zł.

Jakie zakłady najlepiej postawić za darmowy bet

Z oferty bukmacherskiej najlepiej prezentuje się rynek zdarzeń do typowania LIVE (non-stop, praktycznie 24h na dobę, masz kilkadziesiąt wydarzeń do wyboru). Z uwagi na brak szczególnych obostrzeń, co do stosowania promocyjnego bonusu, na uwagę zasługuje opcja typowania piłki nożnej, koszykówki i tenisa za friko na podwyższonych co dodatkowo uatrakcyjnia wygrane na kuponach za darmowy bonus.

Z darmowym zakładem bez depozytu postawisz zakłady z handicapem czy preferowane w sportach drużynowych typy 1, X, 2 można bezpłatnie stawiać w Superbet po kursach +15% wyższych niż u konkurencji. 

Bonus bez depozytu za pobranie aplikacji Superbet

Bukmacher Superbet online wynagradza także typerów w postaci pieniędzy za free za pobranie aplikacji mobilnej. Wystarczy pobrać apkę mobilną na smartfona (na iOS lub Android) i zalogować się w ciągu 7 dni od wpłaty pierwszego depozytu na konto.
Za wykonanie tego zadania bukmacher przyzna 20 zł bonusu, którym trzeba obrócić jeden raz po dowolnym kursie. To wystarczy, aby bonus przeszedł na konto depozytowe.

Darmowy bonus w Superbet - recenzje graczy

Premia w postaci gratisowego bonusu Superbet ma wysokie notowania u typerów na forach i w komentarzach. Freebet z pakietu na pierwsze zakłady chwalony jest przede wszystkim za minimalny obrót do wypłaty - takie opinie można znaleźć na forum bukmacherskim.

Ocena typera R***t: "... Myślałem, że znowu spotkam prezent z wymogiem kosmicznego obrotu 6x czy 10X, ale Superbet jest bardzo dobry dla początkujących graczy ;) Obróciłem tylko raz przez weekend i kasa z vouchera 34 zł sama weszła na konto depozytowe, z którego od razu wypłaciłem darmowy bonus...". Wszystkie informacje na temat jakie opinie ma bukmacher Superbet ze swoimi premiami finansowymi znajdziesz w sekcji z recenzjami.

Ranking freebetów*

Operator swój bet za free ustalił na dobrym poziomie. Na bazie mini rankingu dostępnych zakładów za friko, Superbet plasuje się wyżej od freebetu z LVBET ( 20 zł) i Fortuny ( 35 zł) oraz bezpłatnego bonusu w Totolotku (free-bet na kupon za ).

lista darmowych zakładów
Porównanie najlepszych ofert powitalnych bez depozytu

Ten benefit finansowy jest także wyższy od premii w zakładach bukmacherskich STS (free voucher na pewne 60 zł) oraz rejestracyjnego freebeta iforBET (30 zł za założenie konta z naszym kodem). Jedyny legalny bukmacher z licencją MF, któremu ustępuje wartością nominalną to TOTALbet, którego promocyjny bez depozytu bonus ma wartość 39 zł. Jeśli szukasz wyłącznie bonusy bez depozytu, w tabeli znajdziesz kody do takich bukmacherów:

Kody do najlepszych freebetów u bukmacherów
1660 zł na zakłady
- cashback 100 zł
Sprawdź KOD
635 zł na zakłady
- cashback 600 zł
Sprawdź KOD
3310 zł na zakłady
- cashback 1200 zł
Sprawdź KOD
3754 zł na zakłady
- bonus bez ryzyka 3500 zł
Sprawdź KOD
2222 zł na zakłady
- bonusy od depozytów
Sprawdź KOD
5239 zł na zakłady
- cashback 200 zł
Sprawdź KOD

300 zł  na zakłady
- 200% więcej od wpłaty

Sprawdź KOD

Wszystkie wymienione gratisowe premie zostały zebrane w najnowszym rankingu zakładów bukmacherskich (na rok 2023). Poza wspomnianymi opcjami typowania na koszt bukmacherów bez depozytu, typerzy są nagradzani wysoko ocenianymi weekendowymi freebetami za regularne puszczanie kuponów (na przykład na piłkę nożną w eWinner czy na rozgrywki Bundesligi w BETFAN - darmowy kupon za free bonus-bet).

FAQ - pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy planowany jest klasyczny bonus bez depozytu w Superbet?

Promocje w Superbet rotują, zatem mamy nadzieję, że typowy darmowy freebet  jest w planach działu marketingu bukmachera i taki free bonus na obstawianie piłki nożnej czy tenisa bez wpłacania pieniędzy wkrótce się pojawi, nie tylko dla nowych, ale i starych klientów grających przez internet.

2️⃣ Freebet w Superbet - jak działa darmowa nagroda?

Darmowy bonus w Superbet działa tak, że zakładasz internetowe konto online, wpłacasz pieniądze i dzięki temu otrzymujesz darmowe 34 zł. To dobry sposób działania, ponieważ przy pierwszym puszczanym kuponie nie musisz angażować swoich środków finansowych.

3️⃣ Do kiedy jest ważny w Superbet freebet?

Bonus za darmo w Superbet (za wpisanie słowa LEGALSPORT), jest aktualny na dzień 08 grudzień 2023. Stale w ofercie STS pojawiają się nowe nagrody i gratisowe bonusy, natomiast obecny darmowy zakład jest dostępny do odwołania.

4️⃣ Czy do freebetu potrzebny jest kod?

Tak, w Superbet do uruchomienia dodatkowego darmowego freebetu potrzebne jest hasło promocyjne. Obowiązujący voucher na grudzień 2023 to LEGALSPORT. Jest to takie samo słowo jakie akceptują polskie zakłady bukmacherskie PZBuk lub wpisują typerzy podczas zakładania konta z darmowym bonusem w NobleBET online.

5️⃣ Czy można obstawiać za bonus bez depozytu w punktach Superbet?

Wspomniany bonus bez depozytu działa tylko podczas składania typów na kuponach online, w punktach przyjmowania zakładów aktywne są inne profity typerskie, jak np. SuperSzansa.

6️⃣ Jaki jest limit na darmowe zakłady?

Pula przyznanych nagród za friko jest nielimitowana, specjalny bonus z darmowymi pieniędzmi zostanie przyznany wszystkim którzy otworzą konto, opłacą depozyt i zaakceptują warunki darmowego betowania na platformie i apce na telefon Superbet.

Komentarze (0)
Superbet freebet na grudzień 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.