sobota, 20 kwietnia 2019
Najnowsze: Kursy na Błaszczykowskiego w LV BET 2019

Jak się zarejestrować w LV BET

Szybka aktywacja konta w zakładach bukmacherskich LV BET + bonus z kodem.

Spis treści
Rozwiń
 1. Korzyści rejestracji w LV BET
 2. Rejestracja na stronie LVBet krok po kroku
 3. Warunki rejestracji w LV BET
 4. Jakie bonusy możesz otrzymać po rejestracji u bukmachera LV BET
 5. Rejestracja w LV BET - warto pamiętać
Widok ekranu na odbiór bonusu LV BET z kodem promocyjnym
Rejestracja w LV BETOdbierz wyższy bonus LV BET z kodem promocyjnym

Legalny bukmacher LV BET działa na polskim rynku zakładów bukmacherskich od 2016 roku. Firma rozwija siec punktów stacjonarnych i platformę do obstawiania via internet, ma do zaoferowania swoim klientom zdarzenia sportowe i polityczne do zakładów bukmacherskich online.

   Szybka rejestracja online w LV BET  
Maksymalne bonusy z kodem [link

LVBET inwestuje w punkty stacjonarne, za to zdecydowanie więcej uwagi poświęca graczom internetowym. Strona internetowa i aplikacja mobilna jest intuicyjna, czytelna oraz atrakcyjna pod względem wizualnym i funkcjonalnym, a to bez wątpienia duży plus tego buka.

Korzyści rejestracji w LV BET

Bukmacher LV BET, główny sponsor Wisły Kraków, jest w pełni legalnym operatorem, który posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów sportowych (wydana 13 maja 2016r. o numerze PS4.6831.9.2016.EQK). Daje to gwarancję, że gracze, obstawiający mecze w LV BET mają zapewnione bezpieczeństwo swoich pieniędzy i  grę bez ryzyka, nie będą też mieli problemów z Urzędem Skarbowym. Plusem jest też mocno rozwinięta oferta zakładów bukmacherskich LV BET, która obejmuje ponad czterdzieści dyscyplin sportowych – od futbolu ( oferta LV BET na mecze piłki nożnej), siatkówki, koszykówki i tenisa, aż po hurling, szachy czy krykieta.

Bukmacher przoduje też pod względem systematycznie organizowanych akcji promocyjnych, których dobrym przykładem jest opisywana już przez nas VARyfikacja LV BET (umożliwiająca odzyskanie postawionych pieniędzy jeśli kupon okaże się przegrany, gdyż na wynik meczu miało wpływ zastosowanie przez sędziego systemu VAR) czy piłkarski bonus, umożliwiający zyskanie dodatkowych pieniędzy podczas obstawiania meczów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

>>> Zarejestruj się w LVBET - postaw darmowy zakład <<< 

Gracz, którego zainteresowała internetowa oferta LVbet i który chce obstawiać zakłady wzajemne online, swoją przygodę z LVbet musi zacząć od rejestracji konta gracza. Jak to zrobić? W poniższym tekście znajdziecie instrukcję, jak zarejestrować się u bukmachera LVbet i odebrać najwyższe bonusy z kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Rejestracja na stronie LVBet krok po kroku

screen strony internetowej LVbet z guzikiem rejestracji
Gdzie znajduje się button rejestracji konta na stronie LVbet?

Na samym początku należy wejść na stronę legalnego operatora zakładów bukmacherskich, klikając w ten link aktywacyjny. Pamiętaj, że tylko rejestracja z tego linka zagwarantuje Tobie bonusy i darmową kasę na zakłady w postaci Freebetu LV BET 20 zł.

Po przejściu z linka na stronę LV BET, oficjalnego sponsora Śląska Wrocław - chcąc założyć konto nowego użytkownika, trzeba kliknąć w panel, który znajduje się po prawej stronie witryny (guzik „Zarejestruj się” – zrzut ekranu przedstawiamy obok tekstu). Konto gracza w LV BET jest całkowicie darmowe (założysz je tutaj - LV BET konto ) i nie wiąże się z żadnymi opłatami.

 

Cała rejestracja konta w LV BET jest prosta i składa się z 3 części:

Krok 1) W tej części z nich trzeba podać podstawowe informacje:  imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia (w systemie: dzień.miesiąc.rok) oraz dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym. System LV BET automatycznie ustawia kraj pochodzenia rozpoznawany po sieci internetowej, domyślnie pojawia się Polska.

Krok 2) W kolejnej części podajemy dodatkowe informacje, takie jak:

 • numer PESEL
 • numer telefonu
 • adres e-mail
 • typ dokumentu tożsamości (tutaj do wyboru mamy dowód osobisty bądź paszport) – musimy też przesłać skany lub zdjęcia tego dokumentu
 • numer konta bankowego, na które bukmacher będzie przelewał nam wygraną

Podczas wpisywania swojego numeru konta bankowego należy pamiętać, aby na samym początku dopisać „PL” i nie używać spacji (Przykład: PL13117045200000189935024780). Następnie w formularzu rejestracyjnym trzeba wpisać kod promocyjny. Ten kod nazywany jest także kodem bonusowym lub rejestracyjnym, najlepiej wpisać w tym miejscu słowo: LEGALSPORT . Po zastosowaniu kodu wszystkie promocje i bonusy będą naliczały się na koncie automatycznie, jedynie Freebet LV BET trzeba odebrać manualnie, wysyłając prośbę mailowo.

Infografika przedstawiająca jak się zarejestrować w LVBET i odebrac bonus powitalny
LVBET - rejestracja z bonusem powitalnym Jak się zarejestrować i odebrac bonus powitalny w LV BET

W przypadku wybrania dowodu osobistego, jako dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość, LVbet wymaga skanu dwóch stron dokumentu z wyraźnie widocznymi czterema rogami.

Z kolei jeżeli swoje dane chcemy potwierdzić za pomocą paszportu – wystarczy strona z danymi osobowymi. Przesłany plik musi być przede wszystkim ważny, czytelny, kolorowy a także w jednym z podanych formatów: JPG, PDF, PNG lub GIF.

Konto w LVBET z bonusem powitalnym - odbierz swój bonus >> TUTAJ <<

Krok 3) Ostatnim etapem rejestracji jest podanie danych do logowania, czyli unikalnego loginu oraz hasła. Hasło musimy wpisać dwukrotnie, ponieważ system wymaga od nas jego potwierdzenia . Co ważne nie można pozostawić żadnego pola pustego. W prawym górnym rogu każdego z okienek znajduje się żółty kwadrat. Po poprawnym wpisaniu danych, kwadrat zmienia kolor na zielony. Na samym końcu formularza rejestracyjnego znajdują się zgody, które również musimy potwierdzić.

LV BET Zakłady Bukmacherskie bardzo szybko się rozwija, w porównaniu do pozostałych legalnych bukmacherów - najwyższe bonusy powitalne dla nowych graczy (prawie 1600 zł dodatkowej kasy) , to najlepszy argument za założeniem konta właśnie u tego buka.

Jak odebrać powiekszony bonus w LV BET po rejestracji
LV BET bonusWyższy bonus w LV BET odbierzesz z kodem promocyjnym

Warunki rejestracji w LV BET

Podczas wypełniania formularzu rejestracyjnego LVBET musimy zatwierdzić następujące zgody:

 • potwierdzenie pełnoletności wraz z akceptacją regulaminu i polityki prywatności;
 • zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz świadczenia usług drogą elektroniczną (przez to, że bukmacher posiada oficjalne zezwolenie Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych, możemy być pewni, że nasze dane będą odpowiednio zabezpieczone i chronione);
 • potwierdzenie wprowadzonych danych osobowych (czy dane są zgodne z prawdą);
 • potwierdzenie konta bankowego (czy gracz jest właścicielem podanego numeru).
Formularz rejestracyjny w LV BET - pokazane miejsce, gdzie należy wpisać kod LEGALSPORT
Rejestracja w LV BET Zakłady BukmacherskiePodczas rejestracji w LV BET należy wpisac kod promocyjny LEGALSPORT

Automatycznie zaznaczona jest za to zgoda na otrzymywanie informacji o nowych ofertach i promocjach od LVBet Zakłady Bukmacherskie (mailowo oraz telefonicznie). Do założenia konta nie jest ona jednak wymagana, dlatego też jeżeli nie jesteśmy zainteresowani – można ją odznaczyć.

Po wykonaniu tych wszystkich czynności można kliknąć na żółte tło z napisem REJESTRACJA. Na podany przez nas wcześniej adres mailowy otrzymamy link potwierdzający założenie konta gracza w LVbet. By je potwierdzić, należy zalogować się na skrzynkę mailową, wejść w wiadomość automatycznie wysłaną przez bukmachera i kliknąć podany w niej link.

>> Rejestracja w LV BET  - bonusy na start <<

W tym momencie konto staje się aktywne, jednak nie możemy jeszcze w pełni korzystać z serwisu – musimy poczekać na jego weryfikację. W ciągu 15 minut konto zostanie zweryfikowane przez pracownika (sprawdzone zostają jeszcze dokumenty potwierdzające tożsamość, podane w drugiej części formularza). Od momentu pozytywnej weryfikacji dokumentów możemy przejść do wpłaty środków na konto i cieszyć się z gry w LVBet.

Jeśli chcesz obstawiać zakłady wzajemne online właśnie w LVbet, zarejestruj się na stronie internetowej tego bukmachera, klikając w link i postępując zgodnie z powyższymi wskazówkami. Więcej informacji o promocjach LV BET i bonusach przeczytasz w naszych artykułach.

Jakie bonusy możesz otrzymać po rejestracji u bukmachera LV BET

LVBET w tym momencie posiada w swojej ofercie najwyższe bonusy i najwięcej promocji bukmacherskich w Polsce, które w ostatecznym rozrachunku zwiększają wygrane na zakładach sportowych:

• Całosezonowe promocje dla kibiców polskich klubów: freebet 50 PLN
• Bezpieczny kupon 5 PLN+
• Multikozak
• Turniej Europejskie Puchary: Zgarnij dodatkową kasę!
• Gruby Kupon 20% do puszczonego kuponu
• Topowa Liga Europejska: +14% do stawki zakładu
• VARyfikacja LV BET w Ekstraklasie
• ŁAP LV PUNKTY
• Bonus powitalny - na start na dla nowych graczy :
ponad 1000 zł + 500 zł dodatkowy bonus + 50 zł dla kibica 
  (link - idź do LV BET i odbierz te bonusy)
• Freebet 20 zł 
• Bonus na start dla wpłacających małe kwoty (do 49 zł) - 10% od depozytu x10 (mnożnik kursu całkowitego)

Jakie bonusy uzyska gracz po rejestracji w LVBET - infografika
Bonusy dla grającego po rejestracji w LVBET

Rejestracja w LV BET - warto pamiętać

1. LV BET jest legalnym polskim bukmacherem, posiadającym licencję Ministerstwa Finansów
2. Założenie konta u bukmachera LV BET jest całkowicie darmowe.
3. Bonusy bukmacherskie w LVBET należą do najwyższych na rynku, co kilka dni firma organizuje bardzo ciekawe promocje z atrakcyjnymi bonusami finansowymi (zwiększone wygrane, dodatkowa kasa, freebety 20 zł, 30 zł lub 50 zł).

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Jak się zarejestrować w LV BET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Odrzanin
20.02.2019, godz. 21:30
zrobiłem zdjęcie dowodu komórką i nie mogę załadować do tego formularza jak się rejestruje, u Was działa ok?
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.