środa, 19 czerwca 2019
Najnowsze: FAME MMA w LVBET

Jak się zarejestrować w LV BET

Rejestracja LVBET z kodem promocyjnym. Szybka aktywacja konta w zakładach bukmacherskich LVBET + bonus na start.

Spis treści
Rozwiń
  1. Korzyści rejestracji w LV BET
  2. Jak zarejestrować nowe konto internetowe w LVBET?
  3. Warunki rejestracji w LVBET
  4. Jakie bonusy możesz otrzymać po rejestracji u bukmachera LV BET
  5. Rejestracja w LV BET - warto pamiętać
Widok ekranu na odbiór bonusu LV BET z kodem promocyjnym
Rejestracja w LV BETOdbierz wyższy bonus LV BET z kodem promocyjnym

Legalny polski bukmacher LV BET działa na polskim rynku zakładów bukmacherskich od 2016 roku. Firma rozwija sieć punktów stacjonarnych i platformę do obstawiania via internet. LVBET ma do zaoferowania swoim klientom m.in. zdarzenia sportowe i polityczne.

  Szybka rejestracja online w LV BET   
Maksymalne bonusy z kodem promocyjnym 
Promocja LVBET na czerwiec 2019

LVBET Zakłady Bukmacherskie inwestuje w punkty stacjonarne, ale zdecydowanie więcej uwagi poświęca graczom internetowym. Nowoczesna i intuicyjna strona internetowa oraz innowacyjna aplikacja mobilna, która działa na  telefonach komórkowych i tabletach na systemie Android oraz iOS, pozwala bardzo szybko zawierać kupony bukmacherskie AKO, SOLO czy systemowe. Przez aplikacje bukmacherską online można też prosto zlecić wypłatę bonusu czy gotówki za wygrane zakłady online. A to bez wątpienia duży plus tego buka.

Korzyści rejestracji w LV BET

Sprawdzony i wiarygodny bukmacher LV BET, główny sponsor Wisły Kraków, jest w pełni legalnym operatorem, który posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów sportowych (wydana 13 maja 2016 r. o numerze PS4.6831.9.2016.EQK). Daje to 100% gwarancję, że gracze, obstawiający mecze w LVBET mają zapewnione bezpieczeństwo swoich pieniędzy i  grę bez ryzyka, nie będą też mieli problemów z Urzędem Skarbowym.

Plusem jest też mocno rozwinięta internetowa oferta zakładów bukmacherskich LVBET, która obejmuje ponad czterdzieści dyscyplin sportowych – od futbolu, siatkówki, koszykówki i tenisa, aż po hurling, szachy czy krykieta.

Bukmacher przoduje też pod względem systematycznie organizowanych akcji promocyjnych, których dobrym przykładem jest opisywana już przez nas VARyfikacja LVBET czy piłkarski bonus, umożliwiający zyskanie dodatkowych pieniędzy podczas obstawiania meczów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

 >>> Zarejestruj się w LVBET - postaw darmowy zakład <<< 

Gracz, którego zainteresowała internetowa oferta LVBET i który chce obstawiać zakłady bukmacherskie online, swoją przygodę z LVbet musi zacząć od rejestracji darmowego konta bukmacherskiego. Jak to zrobić? W poniższym tekście znajdziecie instrukcję, jak zarejestrować się u czołowego polskiego bukmachera LVBET Zakłady Bukmacherskie i odebrać najwyższe bonusy z zawsze aktywnym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Jak zarejestrować nowe konto internetowe w LVBET?

screen strony internetowej LVbet z guzikiem rejestracji
Gdzie znajduje się button rejestracji konta na stronie LVbet?

Na samym początku należy wejść na oficjalną stronę internetową legalnego polskiego operatora zakładów bukmacherskich LV BET, klikając w ten link aktywacyjny >>>  Nagrody i pakiet bonusów do zgarnięcia w LVBET .

Pamiętaj, że tylko szybka rejestracja lvbet z tego linku zagwarantuje Tobie ekskluzywne bonusy od depozytów i darmową kasę na zakłady w postaci freebetu LV BET 20 zł, którą można przeznaczyć na przykład na typy z piłki nożnej, typy z tenisa czy typy z hokeja na lodzie.

Po przejściu z powyższego linku aktywacyjnego na stronę www LVBET, oficjalnego sponsora Śląska Wrocław - chcąc założyć konto nowego użytkownika, trzeba kliknąć w panel, który znajduje się po prawej stronie witryny (guzik „Zarejestruj się” – zrzut ekranu przedstawiamy obok tekstu). Konto bukmacherskie do gry w LV BET jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi extra opłatami.

Szybka rejestracja konta internetowego do gry w LVBET - jak założyć konto w 1 minutę:

Krok nr 1: W tej części trzeba podać podstawowe informacje: adres mail, login oraz numer telefonu. Co więcej, w pierwszym kroku rejestracyjnym online podajemy również hasło do indywidualnego konta bukmacherskiego online oraz wyjątkowo zyskowny LVBET kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - wielkość liter nie ma znaczenia, więc można wpisać również  legalsport lub LegalSport. I to wszystko!

Krok nr 2: Następnie wypełniony i sprawdzony wniosek online dotyczący szybkiej rejestracji w LVBET wysyłamy do bukmachera. Tymczasowe konto LVBET będzie aktywne od razu. Dzięki temu pierwszy elektroniczny zakład bukmacherski online na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej będzie można zagrać niezwłocznie po szybkiej rejestracji. Od razu możliwa będzie również wpłata na saldo depozytowe - do wyboru jest mnóstwo metod płatności lvbet - np. BLIK, Skrill, czy też Paysafecard.

Natomiast żeby odblokować możliwość wypłaty zgromadzonych środków na indywidualny rachunek bankowy, należy przejść przez proces kompletnej rejestracji nowego użytkownika w LVBET. Podczas pełnej rejestracji w lvbet trzeba podać imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia (w systemie: dzień.miesiąc.rok) oraz dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym.

Jak się odbiera LVBET bonus z kodem promocji
Jak odebrać LVBET bonus z kodem promocyjnym

Poza tym musicie wpisać na formularz online w LV BET Polska numer PESEL oraz numer konta bankowego, na które bukmacher będzie przelewał nam wygraną - podczas wpisywania swojego numeru konta bankowego należy pamiętać, aby na samym początku dopisać „PL” i nie używać spacji (Przykład: PL13117045200000189935024780). Na koniec do wypełnionego wniosku dodajecie na koniec skany dowodu tożsamości - z obu stron.

Ważne. Po zastosowaniu korzystnego kodu bonusowego LVBET, jakim jest hasło rejestracyjne LEGALSPORT, wszystkie promocje i bonusy będą naliczały się na koncie bukmacherskim online automatycznie, jedynie ekskluzywny freebet LVBET trzeba odebrać manualnie, wysyłając prośbę mailowo.

W przypadku wybrania dowodu osobistego, jako dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość, LVbet wymaga skanu dwóch stron dokumentu z wyraźnie widocznymi czterema rogami. Z kolei jeżeli swoje dane chcemy potwierdzić za pomocą paszportu – wystarczy strona z danymi osobowymi. Przesłany plik musi być przede wszystkim ważny, czytelny, kolorowy a także w jednym z podanych formatów: JPG, PDF, PNG lub GIF.

Informacja o bonusie 20 zł bez wpłaty w LVBET Zakłady Bukmacherskie z kodem LEGALSPORT
Zakład bez depozytu w LV BET z kodem promocyjnym LEGALSPORT

LVBET Zakłady Bukmacherskie bardzo szybko się rozwija, w porównaniu do pozostałych legalnych bukmacherów internetowych - najwyższe bonusy powitalne dla nowych graczy (prawie 1600 zł dodatkowej kasy), to najlepszy argument za założeniem konta właśnie u tego legalnego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. Jeżeli jednak posiadacie już internetowe konto bukmacherskie w LVBET, a chcecie skorzystać z legalnej i bezpiecznej oferty bonusowej na start z wyjątkowym kodem promocyjnym, to polecamy wiarygodnego bukmachera Betclic Zakłady Bukmacherskie. Polecamy tego operatora zakładów sportowych, albowiem charakteryzuje się on mega korzystnymi bonusami dla graczy oraz wysokimi kursami online, które są dostępne po rejestracji z betclic kodem promocyjnym, który brzmi LEGALSPORT.

Warunki rejestracji w LVBET

Podczas wypełniania prostego i schematycznego formularza rejestracyjnego LVBET, który jest na tyle prosty, że poradzi sobie z nim nawet początkujący typer bez doświadczenia, musimy zatwierdzić następujące zgody umożliwiające szybką rejestrację na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej:

  • potwierdzenie pełnoletności wraz z akceptacją regulaminu i polityki prywatności;
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz świadczenia usług drogą elektroniczną (przez to, że bukmacher posiada oficjalne zezwolenie Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych, możemy być pewni, że nasze dane będą odpowiednio zabezpieczone i chronione);
  • potwierdzenie wprowadzonych danych osobowych (czy dane są zgodne z prawdą);

Po wykonaniu tych wszystkich czynności można kliknąć na zielone tło z napisem "Zakończenie rejestracji". W tym momencie konto tymczasowe staje się aktywne, a gracz może już zawierać zakłady bukmacherskie na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej lvbet.

Zakłady bukmacherskie LV BET

Bonusy za rejestrację vipowską w LVBET Zakłady Bukmacherskie
Aktualny kod promocji na [2019] rok: LEGALSPORT

Formularz rejestracyjny online

Jeśli chcesz obstawiać internetowe zakłady sportowe online właśnie w LVBET Polska, zarejestruj się za darmo na stronie internetowej tego bukmachera z aktualnym kodem promocyjnym LVBET na czerwiec 2019, klikając w powyższy link aktywujący formularz rejestracji online, a następnie postępuj zgodnie z powyższą instrukcją jak odebrać LVBET bonus. Więcej informacji o internetowych promocjach LV BET i bonusach tymczasowych oraz okazjonalnych przeczytasz w naszych artykułach na tej stronie internetowej.

 

Jakie bonusy możesz otrzymać po rejestracji u bukmachera LV BET

LVBET Zakłady Bukmacherskie, który udostępnia wspaniały i zyskowny program lojalnościowy dla typerów, w tym momencie posiada w swojej ofercie najwyższe bonusy i najwięcej mega ekskluzywnych promocji bukmacherskich w Polsce, które w ostatecznym rozrachunku zwiększają wygrane na zakładach sportowych online. Warto w tym momencie zaznaczyć, że ze wszystkich aktywnych bonusów można korzystać jednocześnie. Zestawienie najważniejszych promocji oraz bonusów LVBET znajdziecie poniżej:

Bonusy bukmacherskie w LVBET po rejestracji z lvbet kodem promocyjnym LEGALSPORT:


Promocje okazjonalne:

• Całosezonowe promocje dla kibiców polskich klubów: freebet 50 PLN
• Bezpieczny kupon
• Multikozak
• Turniej Europejskie Puchary: Zgarnij dodatkową kasę!
• Gruby Kupon 20% do puszczonego kuponu
• Topowa Liga Europejska: +14% do stawki zakładu
• VARyfikacja LV BET w Ekstraklasie
• ŁAP LV PUNKTY


Bonus powitalny - na start na dla nowych graczy :

• Mega bonus 100% do max. 1000 zł od pierwszego depozytu (mnożnik x100).
• Extra bonus od drugiego depozytu do aż 500 zł (mnożnik x50).
•  Freebet 20 zł za rejestrację VIP z kodem bonusowym lvbet - LEGALSPORT.

Warto także zaznaczyć, że LVBET Zakłady Bukmacherskie oferuje swoim graczom również specjalny bonus na start za mniejsze depozyty nieprzekraczające 49 zł. Po wpłacie na przykład 30 zł lub 20 zł, każdy typer otrzymuje jeden bonus o wartości 10% pierwszej wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego x10. Przypominamy, że po wpłacie więcej niż 49 zł, każdy gracz otrzymuje bonus z mnożnikiem x100 od pierwszej wpłaty oraz bonus z mnożnikiem x50 od drugiego przelewu na prywatne konto bankowe.

Jakie bonusy uzyska gracz po rejestracji w LVBET - infografika
Bonusy dla grającego po rejestracji w LVBET

Na marginesie można dodać, że równie dobrze i profesjonalnie wygląda system bonusów bukmacherskich online w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Legalny polski bukmacher Betclic dba o swoich klientów, a dodatkowo oferuje wspaniałe selekcje na piłkę nożną, koszykówkę oraz hokej na lodzie, które są opatrzone korzystnymi kursami bukmacherskimi online. Dzięki promocjom Betclic można wygrywać na poszczególnych kuponach online zdecydowanie więcej. A tym samym zgarniać większy zysk i regularnie wzmacniać budżet bukmacherski na grę. Szeroki wybór rynków zdarzeń umożliwia konstruowanie mega kuponów online z urozmaiconymi typami z różnych dyscyplin czy lig.

Rejestracja w LV BET - warto pamiętać

1. LV BET jest legalnym polskim bukmacherem internetowym, posiadającym licencję Ministerstwa Finansów
2. Założenie konta u bukmachera LV BET jest całkowicie darmowe.
3. Bonusy bukmacherskie w LVBET należą do najwyższych na rynku, co kilka dni firma organizuje bardzo ciekawe promocje z atrakcyjnymi bonusami finansowymi (zwiększone wygrane, dodatkowa kasa, freebety 20 zł, 30 zł lub 50 zł).
4. Bezpłatna rejestracja w LVBET umożliwia oglądanie meczów sportowych (live streaming na LVBET TV)

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Jak się zarejestrować w LV BET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Odrzanin
20.02.2019, godz. 21:30
zrobiłem zdjęcie dowodu komórką i nie mogę załadować do tego formularza jak się rejestruje, u Was działa ok?
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.