wtorek, 4 sierpnia 2020
Najnowsze: Bonus TOTAL Boost w TOTALbet

Konto STS – jak zarejestrować

Poradnik, jak odebrać bonus za rejestrację STS z kodem. Maksymalny bonus 100% + freebet 25 zł + cashback 34 zł na rok 2020.

Odbierz kod promocyjny STS Oferta na bonus STS VIP ważna do 31 sierpnia 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak założyć konto online w STS w trzech krokach?
  1. Konto bukmacherskie online w STS krok 1: dane konta STS
  2. Konto bukmacherskie online w STS krok 2: dane osobowe
  3. Rejestracja online w STS krok 3: wysyłka wniosku online
 2. Konto gracza w STS z kodem promocyjnym
  1. Rejestracja uzupełniająca - drugi bonus do kompletu
 3. STS: rejestracja konta w punkcie stacjonarnym
 4. FAQ - pytania graczy o rejestrację w STS
Załóż konto gracza w STS i odbierz bonus na start
STS to jeden z największych bukmacherów w Polsce

Wielu graczy darzy bukmachera Start-Typ Sport dużym zaufaniem: według badań, wykonanych przez Gemius/PBI, STS posiada ponad 600 tysięcy aktywnych graczy - liczba z każdym kolejnym dniem rośnie!

Bonus STS za rejestrację
Nowe konto z kodem promocyjnym
Aktywny kod: LEGALSPORT 

W efekcie STS zajmuje pod tym względem czwarte miejsce na liście wszystkich legalnych bukmacherów. Chciałbyś dołączyć do grona typerów, stawiających zakłady u tego buka i założyć darmowe konto w STS? Podpowiadamy, jak to zrobić!

Legalny bukmacher STS na polskim rynku funkcjonuje od 1997 roku, a jego wieloletnie doświadczenie w branży zakładów sportowych ma ogromny wpływ na bardzo ciekawą ofertę kursową, a także na promocje specjalne i bonusowe dla nowych graczy.

Zakładając bezpłatne konto u bukmachera STS nowy użytkownik może liczyć na bardzo atrakcyjny bonus na start: podwojenie pierwszego depozytu 100% nawet do kwoty 1200 zł. A to nie wszystko: z naszym specjalnym kodem bonusowym STS, który brzmi LEGALSPORT, podczas rejestracji konta bukmacherskiego online (z hasłem rabatowym) można zyskać dodatkowy freebet bez depozytu - darmowy voucher 25 zł na typowanie wydarzeń sportowych oraz cashback 34 zł na pierwszy kupon online. Takiej okazji do rejestracji w STS nie można przegapić!

Jak założyć konto online w STS w trzech krokach?

Szybka rejestracja darmowego konta bukmacherskiego u bukmachera nie należy do skomplikowanych czynności – nie inaczej jest w STS Zakłady Bukmacherskie. Pełny proces rejestracyjny w Start-Typ Sport składa się z trzech bardzo prostych kroków. Na samym początku należy otworzyć oficjalną stronę internetową buka.

W prawym górnym rogu witryny www znajduje się okienko z napisem "ZAŁÓŻ KONTO" (obok pomarańczowego ZALOGUJ), które należy niezwłocznie kliknąć. Na ekranie pojawi się jedna kolumna, na której należy wpisać adres mail, hasło do konta bukmacherskiego STS oraz numer telefonu. Najważniejszym elementem pierwszego kroku rejestracyjnego jest jednak uzupełnienie pola "Kod promocyjny".

Po wpisaniu w pole "Kod promocyjny" ekskluzywnego hasła bonusowego STS, które brzmi LEGALSPORT, każdy gracz otrzymuje, oprócz bonusu 100% do 1200 zł [przeczytaj o warunkach tej premii na start], dodatkowy darmowy zakład 25 zł w STS do swobodnego wykorzystania oraz cashback, bonus bez ryzyka o wartości 34 zł.

Należy zaznaczyć, że do tego etapu rejestracji można też przejść zdecydowanie szybciej. Wystarczy tylko kliknąć poniższy baner. Dzięki temu od razu zostaniecie przeniesieni do prostego i zwyczajnego formularza rejestracyjnego online w STS Polska.

Zakłady bukmacherskie STS

Z kodem promocyjnym LEGALSPORT ekstra kasa na start

Wybieram bonus STS

Wprowadzona przez bukmachera STS szybka rejestracja nowego użytkownika na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej umożliwia utworzenie bezpłatnego konta bukmacherskiego do gry w zaledwie 60 sekund. Jest to możliwe, albowiem podczas "szybkiej rejestracji STS" nie trzeba podawać szczegółowych danych osobowych, a także nie trzeba dołączać skanów dowodu tożsamości. 

Konto bukmacherskie online w STS krok 1: dane konta STS

W pierwszej części panelu rejestracyjnego, która zatytułowana jest „Dane konta STS”, musimy podać podstawowe informacje dotyczące profilu gracza: adres mail, hasło do konta internetowego online oraz numer telefonu. Pamiętajcie, że w tym kroku musicie również aktywować zawsze działający STS kod promocyjny - aktywację kodu bonusowego STS, który brzmi LEGALSPORT, przeprowadza się poprzez wpisanie lub wklejenie hasła rejestracyjnego w pole "Kod promocyjny".

Jak założyć konto STS
Rejestracja konta STS z kodem

Konto bukmacherskie online w STS krok 2: dane osobowe

W drugiej części panelu rejestracyjnego, której nazwa to „dane konta”, legalny polski bukmacher STS wymaga od nas podania danych osobowych. Na formularzu online do rejestracji w STS w kroku numer dwa musimy wpisać: imię i nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. Wypełniony wniosek na sam koniec potwierdzamy kodem SMS - jest to pole obowiązkowe, ale STS nie pobiera żadnych opłat związanych z wysyłką wiadomości tekstowej.

Rejestracja online w STS krok 3: wysyłka wniosku online

Trzeci, ostatni krok rejestracji nowego konta w STS, to wysyłka kompletnego wniosku online. Zrobić to trzeba za pomocą przycisku "Zarejestruj", który znajduje się na środku formularza internetowego. Oczywiście przed wysyłką wniosku trzeba zaznaczyć dwie zgody. Pierwsza dotyczy chęci odbioru bonusu startowego z kodem promocyjnym STS, jakim jest hasło promocyjne do rejestracji: LEGALSPORT, natomiast druga zgoda potwierdza prawdziwość danych oraz to, że środki przeznaczone na grę będą pochodzić z legalnego źródła. I to wszystko.

Początkujący typerzy, według statystyk, potrzebują zaledwie kilku minut, aby przebrnąć przez pełny formularz rejestracyjny online. Wprawionym graczom online proces rejestracji nowego konta bukmacherskiego ze specjalnym sts hasłem rabatowym LEGALSPORT zajmuje 60 sekund. Warto przy tym pamiętać, że również inni legalni bukmacherzy ofeują graczom błyskawiczną rejestrację bez dowodu - np. tu dowiesz się, jak przebiega w eWinner rejestracja z kodem promocyjnym i dlaczego warto założyć konto typerskie u tego buka.

Konto gracza w STS z kodem promocyjnym

Oferowany przez legalnego bukmachera STS bonus powitalny, czyli podwojenie pierwszego depozytu nawet do 1200 zł to bardzo atrakcyjna oferta, warto jednak wiedzieć, że jest sposób, by podczas rejestracji darmowego konta  tego buka zyskać jeszcze więcej. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Po prostu załóż darmowe konto online w STS, a podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w pole „Kod promocyjny” wpisz kod STS: LEGALSPORT <=== (skopiuj ten kod) by dodatkowo – oczywiście oprócz podwojenia pierwszej wpłaty – zyskać ekskluzywny bonus bez depozytu 25 zł oraz niedostępny w standardowej ofercie bukmachera bezpieczny bonus na zakład bez ryzyka (standardowy i reprezentacyjny)!

Baner z przekierowaniem do bonusu powitalnego: aby odebrać max. opcję trzeba wpisać kod LEGALSPORT
Bonus promocyjny na start w STS z kodem rejestracyjnym

Dzięki temu swój pierwszy zakład w STS postawisz całkiem za darmo, bez wpłacania żadnych pieniędzy – po prostu na koszt bukmachera. Przyznacie, że obok takiej oferty trudno przejść obojętnie? Zwłaszcza, że wówczas mamy na grę łącznie 2459 zł: 1200 zł z naszej pierwszej wpłaty, drugie 1200 zł, jako jej podwojenie, cashback 34 zł oraz darmowy zakład 25 zł (podniesiony z 20 zł) - promocja ważna na sierpień 2020.

Rejestracja uzupełniająca - drugi bonus do kompletu

Co ciekawe, bardzo podobną akcję promocyjną dla nowych klientów przygotował także bukmacher Betclic Polska, który również oferuje na start darmowe 510 zł z kodem promocyjnym na dowolne zakłady sportowe w ramach cashbacku na pierwszy postawiony kupon. Jeżeli zdecydujecie się na skompletowanie obydwu rejestracji i odbiór obu świetnych i przynoszących zyski promocji, to wówczas możecie mieć na grę ponad 2959 zł na grę. A taki budżet bukmacherski online wystarczy już na dowolne typowanie surebetów, które przynoszą gigantyczny zysk w dłuższej perspektywie.

Żeby mieć na typy bukmacherskie online w sumie niemal 3 tysiące złotych za darmo, należy założyć nowe internetowe konta do gry zarówno w STS, jak i w Betclic Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym LEGALSPORT w STS oraz LEGALSPORTPL w Betclic. Tylko profile VIP założone przy użyciu kodu bonusowego gwarantują mega promocje powitalne oraz okazjonalne.

STS: rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Warto wiedzieć, że darmowe konto bukmacherskie w STS możemy również założyć stacjonarnie. Start–Typ Sport Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada ponad 430 lokali naziemnych. By zarejestrować się w takim punkcie, należy zabrać ze sobą dowód potwierdzający tożsamość oraz numer konta bankowego.

Wystarczy tylko podejść do okienka, wylegitymować się pracownikowi punktu i postępować zgodnie z jego wytycznymi. Na koniec otrzymamy kartę członkowską, na której można zbierać punkty do specjalnego rankingu. Taka rejestracja konta nie powinna trwać dłużej niż 20 minut (tyle samo trwa zarejestrowanie konta stacjonarnie w Fortunie, Etoto czy LVBET)

FAQ - pytania graczy o rejestrację w STS

Zarejestrowanie się w platformie internetowej STS jest proste i intuicyjne, natomiast gracze przyzwyczajeni do gry w innych zakładach bukmacherskich zadają różne pytania przy zmianie operatora. Poniżej lista najczęściej występujących.

1. Czy kod promocyjny STS jest obowiązkowy przy rejestracji?

Kod promocyjny znacząco zwiększa bonus w STS o dodatkowy zakład bez ryzyka, dlatego warto zastosować nasz kod : LEGALSPORT. Kod STS nie jest obowiązkowy, natomiast stosuje go około 99% nowych grających.

2. Ile przeciętnie trwa zarejestrowanie nowego konta w STS.

Uproszczona rejestracja w STS bez dowodu trwa kilkanaście sekund, więc błyskawicznie można stawiać legalne zakłady bukmacherskie.
Rejestracja pełna wraz z możliwością wypłaty wygranej po rozliczonym kuponie z wysokim kursem (np. 4.00), i wcześniejszej weryfikacji danych przez konsultanta STS to około 3-5 minut.

3. Jaki kod rejestracyjny jest polecany do STS?

Star Typ Sport akceptuje wiele aktywnych kodów do rejestracji. Najłatwiej zapamiętać jeden kod z maksimum korzyści czyli LEGALSPORT i taki kod rekomendujemy do rejestracji u tego bukmachera internetowego (sponsora Reprezentacji Piłkarskiej) z doskonałą aplikacją mobilną, wysokimi kursami i bonusem z ubezpieczeniem od pechowego kuponu.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Konto STS – jak zarejestrować
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Matek1980
skomentowano ponad miesiąc temu
Czy ten STS jest faktycznie taki dobry, bo wszyscy z niego korzystają, a ja patrzę sobie na kursy/zdarzenia i mam wątpliwości. Jakoś mi nie leży. Nie wiem, może się za długo zastanawiam. Ktoś pomoże ogarnąć temat?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.