poniedziałek, 5 czerwca 2023
Najnowsze: Fiorentina - West Ham kursy, typy

STS rejestracja konta

25.10.2022, 13:13
Aktualizacja: 02.06.2023, 06:18
Autor: R. Grycz
Odbieram 1660 zł dla nowych klientów
Spis treści
Rozwiń
 1. Kod do rejestracji w STS na 2023
 2. Za rejestrację w STS odbierz bonusy
 3. STS rejestracja – krok po kroku
  1. Rejestracja krok 1: podaj dane do logowania
  2. Rejestracja krok 2: podaj dane osobowe i kontaktowe
  3. Rejestracja krok 3: wyślij formularz i aktywuj konto
 4. Rejestracja a weryfikacja konta w STS
  1. Rejestracja STS - skan dowodu lub paszportu
 5. Rejestracja - logowanie na konto
 6. Jak utworzyć konto stałe w STS
  1. Zmiana konta szybkiego STS w standardowe
  2. Konto stałe w STS - korzyści
 7. Czy warto zarejestrować się w STS?
 8. Rejestracja w punkcie STS
  1. Jak przebiega rejestracja w lokalu 
  2. Co jest potrzebne do założenia konta w punkcie STS
  3. Ile czasu zajmuje rejestracja w lokalu STS
 9. FAQ
Szybka rejestracja w STS z kodem do promocji powitalnych

Chciałbyś dołączyć do grona typerów, stawiających swoje internetowe kupony sportowe w STS i założyć darmowe konto u tego koncesjonowanego buka w 60 sekund? Według badań, co trzeci obstawiający rejestruje za darmo swoje konto do obstawiania właśnie u tego koncesjonowanego operatora. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Co jest potrzebne do założenia konta STS? Otwierając pierwsze konto u tego bukmachera potrzebujesz jedynie dostępu do strony internetowej STS. Przygotuj także adres e-mail do konta, hasło do logowania w STS oraz numer PESEL. Będzie Ci potrzebny także potrzebny smartfon, na który otrzymasz sms do potwierdzenia podanego podczas rejestracji numeru telefonu.

Kod do rejestracji w STS na 2023

Pamiętaj, że rejestracja konta STS (stan na 05 czerwiec 2023) wymaga podania kodu. Użyj przy zakładaniu konta kod o treści LEGALSPORT, jest rekomendowany do aktywacji pakietu promocyjnego dla nowych klientów.

Rejestruję konto | Odbieram 1660 zł
3 premie za rejestrację z kodem - oferta na czerwiec 2023

Kod wpisz podczas uzupełniania danych na formularzu. Jeśli kod nie pojawił się automatycznie, wpisz go ręcznie - zagwarantujesz sobie wtedy maksymalny pakiet dla nowych klientów o wartości 1660 zł.

Za rejestrację w STS odbierz bonusy

Dla nowych klientów rejestrujących konto, bukmacher przygotował zestaw powitalnych nagród finansowych. W pakiecie masz zarówno doładowanie bonusem za pierwszy depozyt do kwoty 1500 zł jak i zakłady z ubezpieczeniem od przegranej do kwoty 100 zł.

Bonusy za rejestrację w STS
Bukmacher
Kod promocyjny LEGALSPORT
100% więcej od depozytu 1500 zł
Zakład bez ryzyka 100 zł
Bonusy za zadania 60 zł
Odbieram bonusy 1660 zł

Za założenie konta otrzymujesz także premię za zadania 60 zł. To forma dodatkowego wsparcia finansowego za postawienie pierwszych zakładów po wpłacie pieniędzy. Ta oferta rejestracyjna z nagrodami jest ważna w miesiącu czerwiec 2023.

STS rejestracja – krok po kroku

Poniżej znajdziecie praktyczną instrukcję, jak założyć konto gracza w STS w trzech krokach. Profil możesz aktywować zarówno z poziomu przeglądarki na laptopie lub desktopie, jak i w aplikacji mobilnej, która działa na urządzeniach z systemem IOS oraz Android. Krótki opis rejestracji zawiera poniższa tabela.

Jak zarejestrować konto w STS w 2023
Bukmacher STS 
1. Wejdź na stronę STS.pl a następnie wypełnij formularz z danymi.
2. Uzupełnij dane oraz wpisz kod do rejestracji o treści: LEGALSPORT 
3. Wyślij wniosek. Gratulację, właśnie otworzyłeś swoje konto do zakładów.
Konto z nagrodą 1660 zł otworzysz w 60 sekund.
Zakładam konto w STS


Warto dodać, że wprowadzona przez STS szybka rejestracja bez dowodu to proces maksymalnie uproszczony, który umożliwia utworzenie bezpłatnego konta do gry w kilka chwil bez zbędnych formalności. Jest to możliwe, albowiem podczas "szybkiej rejestracji STS" nie trzeba podawać szczegółowych danych, a także nie trzeba dołączać skanów dowodu tożsamości ani przesyłać numeru konta bankowego, którego na ogół nie pamiętamy.

Szczegółowe informacje jak się zarejestrować w STS przeczytasz poniżej. Opisane są trzy kroki wymagane do przeprowadzenia i zakończenia rejestracji profilu.

Rejestracja krok 1: podaj dane do logowania

Na samym początku otwórz oficjalną stronę internetową bukmachera sts.pl. W prawym górnym rogu witryny www znajduje się okienko z napisem "ZAŁÓŻ KONTO" (obok ZALOGUJ). Po kliknięciu pojawi się okienko z do formularzem rejestracyjnym.

W pierwszej części panelu rejestracyjnego zatytułowanej "Dane konta STS", podaj informacje potrzebne do logowania: adres mail, hasło do konta oraz numer telefonu. Pamiętaj, że w tym kroku musisz również aktywować nasz kod do STS. Aktywację hasłem o treści  LEGALSPORT, przeprowadzisz poprzez wpisanie lub wklejenie go w pole opisane jako "Kod promocyjny".

Jak się rejestruje konto w STS - instrukcja

Na tym etapie rejestracji profilu w STS należy również zaznaczyć checkbox potwierdzający Waszą pełnoletniość i zapoznanie się z regulaminem STS. To okienko jest obowiązkowe, natomiast zaznaczenie drugiego checkboxa, który znajduje się poniżej, oznacza zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jest to zgoda na przesyłanie Wam przez STS informacji o promocjach, konkursach i ofertach specjalnych.

Po uzupełnieniu wszystkich danych możecie już kliknąć button "DALEJ" i przejść do drugiego kroku rejestracji w STS.

Rejestracja krok 2: podaj dane osobowe i kontaktowe

W drugiej części panelu rejestracyjnego, której nazwa to "dane konta", legalny polski bukmacher STS, wymaga od nas podania podstawowych danych osobowych. W tym kroku rejestracji online wpisz:

 • imię i nazwisko,
 • narodowość (domyślnie wybrana jest Polska),
 • numer PESEL.

Wypełniony wniosek do nowego rachunku na potwierdź kodem SMS, jaki otrzymasz na podany uprzednio numer telefonu. Jest to pole obowiązkowe, ale STS nie pobiera żadnych opłat związanych z wysyłką wiadomości tekstowej. W tym kroku nalezy jeszcze zaznaczyć dwa okienka.

Kliknięcie pierwszego z nich potwierdza, że rejestrując konto chcesz odebrać bonus powitalny na nowe konto STS, natomiast drugie to potwierdzenie prawdziwości informacji podanych w formularzu.

Rejestracja krok 3: wyślij formularz i aktywuj konto

Trzeci, ostatni krok rejestracji nowego konta w STS, to wysyłka kompletnego wniosku online. Zrobić to trzeba za pomocą przycisku "Zarejestruj", który znajduje się w drugim kroku formularza internetowego. Co ważne, zakładając szybkie konto STS bez dowodu nie musisz czekać na weryfikację danych przez pracownika bukmachera. Praktycznie od razu możesz zasilać swoje konto depozytem, stawiać kupony SOLO i AKO. Możesz też odebrać bonus 100% od pierwszego depozytu.

Szybkie konto w STS umożliwia typowanie zakładów na stronie www i w aplikacji

Początkujący typerzy, według statystyk, potrzebują zaledwie kilku minut, aby przejść przez formularz rejestracyjny online. Wprawionym graczom proces rejestracji nowego konta bukmacherskiego zajmuje 60 sekund. 

Rejestracja a weryfikacja konta w STS

Weryfikacja podanych informacji i przesłanych dokumentów przez pracownika STS następuje po kliknięciu w link do aktywacji jaki wysłany został na podany email. Sprawdzana jest poprawność danych oraz weryfikacja tożsamości z przesłanymi skanami dowodu lub paszportu. Zajmuje to zwykle od 10 do 30 minut.

Aktywacja profilu typerskiego w STS online z kodem promocyjnym

Czas oceny danych osobowych, kontaktowych oraz załączonych dokumentów może się zmieniać w zależności od pory dnia czy natężenia ruchu. W nocy może się wydłużyć, podobnie jak w dni wolne od pracy. Na długość weryfikacji wpływa też zwiększenie ilości zakładanych kont przez nowych klientów. Przykładowo w dniach kiedy gra reprezentacja (STS jest sponsorem) rośnie ilość rejestracji u bukmachera, wtedy konsultanci mają więcej pracy. Możesz więc czekać na weryfikację nieco dłużej niż statystyczne 15 minut.

Rejestracja STS - skan dowodu lub paszportu

Zdjęcie lub skan Twojego ID jest najważniejszym elementem rejestracji. Pozwala bukmacherowi ocenić czy zgodnie z prawem możesz otworzyć konto na podstawie daty urodzenia / numeru PESEL czy narodowości. Skany zarówno dowodu osobistego jak i  paszportu dają też możliwość sprawdzenia pracownikowi STS czy podałeś prawdziwe informacje osobowe.

Przesłanie skanu do STS jest bezpieczne. Bukmacher zobowiązany jest do szyfrowanych połączeń i ochrony danych.

Rejestracja - logowanie na konto

Po aktywacji konta STS warto się na nie zalogować i sprawdzić czy wszystko działa poprawnie. Dostęp do logowania masz zarówno w aplikacji mobilnej jak i poprzez przeglądarkę internetową.

Logowanie do STS
Po rejestracji możesz logować się na konto w STS

Jak zalogować się do STS:

 • wejdź na stronę bukmachera
 • w prawym górnym rogu kliknij niebieski przycisk "logowanie"
 • wpisz login i hasło podane podczas rejestracji, kliknij zaloguj

  Po poprawnym zalogowaniu zobaczysz panel do zarządzania i edycji danych konta oraz aktywne bonusy za prawidłową rejestrację rachunku do zakładów sportowych w STS.

Jak utworzyć konto stałe w STS

Po przejściu powyższych 3. kroków, posiadamy aktywne szybkie konto STS. Taki profil nie ma ograniczenia czasowego - nie ma więc ryzyka, że po upływie określonego czasu zostanie on zablokowany. Warto jednak pamiętać, że takie konto ma pewne obostrzenia dotyczące samego betowania. Na koncie tymczasowym możesz zawierać dowolne zakłady, ale tylko do kwoty 5000 zł.

Nie możesz też wypłacić wygranych na nasz rachunek, dopóki nie zamienisz konta szybkiego w stałe. Brak możliwości wypłaty pieniędzy z takiego konta jest spowodowane tym, że do konta tymczasowego nie podpinamy konta bankowego.

Zmiana konta szybkiego STS w standardowe

Konto szybkie możesz przekształcić w zwykłe konto STS w dowolnym momencie. Nie musisz czekać do chwili, gdy wyczerpiesz maksymalną kwotę na zakłady. W celu aktywacji pełnego profilu typerskiego w STS wystarczy zalogować się na swoje konto, a następnie uzupełnić brakujące dane w zakładce "Moje konto".

STS konto do obstawiania online - aktywacja wszystkich funkcjonalności

Dla aktywacji konta pełnego STS nalezy przesłać zdjęcia lub skany obu stron naszego dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty), a także podać adres zamieszkania, potwierdzić swój pseudonim oraz adres e-mail. Po wypełnieniu wszystkich pól nasz profil zostaje przesłany do weryfikacji przez pracownika STS.

Weryfikacja trwa zazwyczaj mniej niż kwadrans, po tym czasie nasz pełny profil na koncie zostanie aktywowany.

Konto stałe w STS - korzyści

Na koncie stałym zyskasz możliwość nielimitowanego stawiania zakładów sportowych (w przeciwieństwie do konta tymczasowego możesz zagrać za więcej niż 5000 zł). Dostępne są zlecenia wypłat (m.in. ekspresowe wypłaty wygranych przez STS Pay). Pakiet korzyści uzupełnia możliwość udziału we wszystkich akcjach bonusowych i promocyjnych od STS:

Czy warto zarejestrować się w STS?

Zdecydowanie warto - STS to najlepszy bukmacher dla początkujących graczy, z doskonale rozbudowaną ofertą sportową, wysokimi kursami oraz świetnymi propozycjami bonusowymi. Mamy tu na myśli nie tylko zyskowny pakiet nagród powitalnych 1660 zł, ale też liczne bonusy okazjonalne dla regularnych typerów, które umożliwiają szybkie powiększenie bukmacherskiego bankrollu.

Zalety rejestracji w STS - dlaczego warto założyć konto do zakładów bukmacherskich

Dlaczego bukmacher STS jest najlepszy do rejestracji pierwszego konta? Posiada bardzo płynną stronę internetową (dostępna pod adresem www.sts.pl) oraz intuicyjną aplikację mobilną. Obie platformy działają bez zarzutu na każdym rodzaju sprzętu. W STS nie ma mowy o opóźnieniach, zacinaniu się czy błędach. 

Potrzebujecie więcej argumentów dlaczego warto zapisać się do STS? Polecamy Wam poczytać opinie graczy o STS - znajdziecie tam mnóstwo polecających głosów. Typerzy zgodnie przyznają, że warto założyć konto do zawierania zakładów u tego buka, choćby na okazje bonusowe na mecze reprezentacji Polski, której STS jest sponsorem.

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Tak, jeśli założycie konto do zakładów STS, to możecie być pewni, że zarówno Wasze kupony, jak i dane osobowe, w tym skany dowodu tożsamości, są w pełni bezpieczne. Nad bezpieczeństwem czuwa nie tylko sam bukmacher STS, który posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ale także Ministerstwo Finansów, które przyznało temu operatorowi licencję na organizowanie zakładów w punktach i internecie.

Czy konto STS jest darmowe?

Tak, konto u bukmachera STS założysz za darmo. Prowadzenie konta i przechowywanie depozytów także jest bezpłatne.

Czy obsługa klienta pomoże mi założyć konto gracza?

Tak, każdy początkujący gracz może liczyć na pomoc konsultantów w tym zakresie – STS obsługa klienta chętnie odpowie nie tylko na wszystkie pytania dotyczące procesu rejestracji, ale także rozwieje nasze wątpliwości. Pomoc uzyskać można zarówno poprzez formularz kontaktowy, jak i czat. Dodatkowo na stronie www katowickiego bukmachera nie zabrakło oczywiście zakładki z najczęściej zadawanymi pytaniami, których znaczna część dotyczy właśnie zakładania darmowego konta bukmacherskiego STS.

Jak wypłacić pieniądze z konta w STS?

W przypadku zawarcia kuponu bukmacherskiego STS poprzez Internet, do realizacji wypłaty wystarczy jedynie zalogować się na swoje konto gracza, wejść w zakładkę „Moje konto”, kliknąć w ikonkę „Wypłata” i wpisać kwotę przelewu. Następnie należy potwierdzić dyspozycję poprzez wpisanie swojego hasła do konta STS.

W przeważającej większości dyspozycje przelewów z STS na konto bankowe gracza realizowane są do 15 minut.

Po wygraną zgłosić się można także do jednego z około 430 punktów stacjonarnych STS, rozsianych po całej Polsce. Jest to jednak możliwe w momencie, gdy to właśnie tam gracz postawił swoje zakłady wzajemne.

Rejestracja w punkcie STS

Warto wiedzieć, że darmowe konto bukmacherskie w STS możemy również założyć stacjonarnie. Bukmacher posiada ponad 430 lokali naziemnych na terenie całego kraju, w których można zapisać się do zakładów. By zarejestrować się poprawnie lokalu stacjonarnym STS, należy zabrać ze sobą dowód potwierdzający tożsamość oraz numer konta bankowego.

Jak przebiega rejestracja w lokalu 

W celu założenia konta stacjonarnego w STS, wystarczy podejść do okienka obsługi klienta, wylegitymować się pracownikowi punktu i postępować zgodnie z jego wytycznymi Otrzymasz druk do wypełnienia danych osobowych i adresowych, które konsultant wprowadzi następnie do systemu. Na koniec otrzymasz kartę członkowską, na której możesz zbierać punkty do specjalnego rankingu.

Co jest potrzebne do założenia konta w punkcie STS

 Do zarejestrowania konta STS w punkcie stacjonarnym potrzebny będzie dowód osobisty lub paszport oraz numer konta bankowego. Pracownik punktu zweryfikuje Twoje ID oraz dokona rejestracji konta

Ile czasu zajmuje rejestracja w lokalu STS

Rejestracja w punkcie naziemnym (standardowym lub premium) STS trwa około 15 - 20 minut. Tyle samo czasu zajmuje utworzenie  konta w lokalach stacjonarnych konkurencyjnych bukmacherów jak Fortuna, Superbet czy forBET.

FAQ

1️⃣ Ile trwa zmiana konta tymczasowego w stałe?

Jeśli zmieniasz konto tymczasowe w konto stałe, należy uzupełnić dane o konto bankowe oraz kopie dokumentów potwierdzających tożsamość. Trwa to ok 1-2 minut, natomiast sprawdzenie tych danych i aktywacja konta stałego przez pracownika STS zajmuje zwykle 10 do 15 minut.

2️⃣ Jak zarejestrować konto STS nie mając skończonych 18 lat?

Osoby poniżej 18 roku życia nie mogą zakładać kont do zakładów w STS. Wynika to z Ustawy Hazardowej oraz regulaminu bukmachera.
Zatem bez ukończonych 18 lat nie można obstawiać meczów w STS.

3️⃣ Czy podawanie danych podczas zakładania konta w STS jest bezpieczne?

Jak najbardziej tak, dane są zabezpieczone szyfrowaniem. Pełną ochronę i bezpieczeństwo zapewniają najnowocześniejsze technologie zastosowane na stronie bukmachera i aplikacji STS, nadzorowane przez Ministerstwo Finansów.

Komentarze (1)
STS rejestracja konta
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Matek1980
skomentowano ponad miesiąc temu
Czy ten STS jest faktycznie taki dobry, bo wszyscy z niego korzystają, a ja patrzę sobie na kursy/zdarzenia i mam wątpliwości. Jakoś mi nie leży. Nie wiem, może się za długo zastanawiam. Ktoś pomoże ogarnąć temat?

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Bwin kod promocyjny
Bwin kod promocyjny
1404
31
Kod promocyjny do Bwin to LEGALSPORT. Jest on aktywny na 2023 rok i uruchamia najlepszy pakiet dla nowych klientów w wysokości 500 zł. Aby poprawnie użyć bezpłatnego kodu do Bwin, wystarczy wkleić go na formularz zgłoszeniowy podczas zakładania profilu nowego klienta.
Superbet bonus 3754 zł | czerwiec 2023 r.
Superbet bonus 3754 zł | czerwiec 2023 r.
3857
118
Bonus na start od Superbet plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych pakietów powitalnych na zakłady na polskim rynku. Każdy nowy gracz, który zarejestruje się online z naszym kodem, może zgarnąć aż 3754 zł na pierwsze zakłady. Zobacz jakie bonusy dla nowych klientów można aktywować w Superbet? 
Freebet bez depozytu od Betclic
Freebet bez depozytu od Betclic
48622
2065
Betclic Zakłady Bukmacherskie zakład bez ryzyka 200 zł ekskluzywne zakłady na FameMMA Boost i Jackpot Betclic 200 zł Betclic kod promo: LEGALSPORT Odbieram Betclic kod promo: LEGALSPORT Legalny polski bukmacher Betclic bardzo poważnie podchodzi do sprawy nagród bukmacherskich. Betclic Zakłady Bukmacherskie udostępnia swoim klientom nie tylko mega ekskluzywną premię na start z kodem promocyjnym LEGALSPORT, ale również freebety w ramach promocji tymczasowych oraz okazjonalnych. Jakie zakłady bez wpłat oferuje na swoich bukmacherskich platformach do stawiania Betclic?
FORTUNA bonus bez depozytu
FORTUNA bonus bez depozytu
18931
622
Promocje bukmacherskie na start dotyczą na ogół podwojenia pierwszej wpłaty lub skonstruowania bezpiecznego kuponu bez ryzyka. Coraz częściej jednak oferty bonusowe polskich bukmacherów online uzupełniają darmowe zakłady, czyli freebety - taki darmowy zakład na start znajdziemy np. w ofercie legalnego buka Fortuna.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.