piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Kurs 100.00 na gola w meczu Man. City - Man. United

Jak się zarejestrować w STS

Poradnik, jak szybko i sprawnie założyć profil do typowania w STS i odebrać bonus za rejestrację z kodem.

Spis treści
Rozwiń
 1. Jak założyć w STS darmowe konto?
  1. Krok numer 1: wypełnij formularz rejestracyjny STS
  2. Krok numer 2: jakie dane osobowe trzeba podać?
  3. Krok numer 3: wysyłka wniosku online
 2. Przekształcenie szybkiego konta w stały profil typerski STS
 3. Czy warto zarejestrować się w STS?
 4. STS: rejestracja konta w punkcie stacjonarnym
 5. Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?
 6. Czy założenie konta na STS jest darmowe?
 7. FAQ: pytania graczy o rejestrację w STS
Jak założyć konto bez dowodu?
Bukmacher
1. Wejdź na stronę STS: szybka rejestracja w STS, a następnie wypełnił formularz.
2. Uzupełnij dane, a w kolejnym kroku wpisz nasz kod LEGALSPORT do max. bonusów.
3. Wyślij wniosek. Gratulację, właśnie otworzyłeś swoje konto do zakładów.
Konto w STS z bonusem 1660 zł otworzysz w 60 sekund.
Zakładam konto w STS

Bukmacher Start-Typ Sport cieszy się wśród niemal wszystkich typerów dużym zaufaniem. Według badań, co drugi obstawiający rejestruje za darmo swoje konto do obstawiania właśnie u tego koncesjonowanego operatora online. Jak popularność bukmachera przekłada się na miejsce w rankingu?

Szybka rejestracja w STS z kodem do promocji powitalnych

W efekcie STS zajmuje 1. miejsce wśród najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów (aktualny ranking bukmacherów na 2022) i ma w naszym kraju ponad 50% rynku. Warto dodać, że dzięki przemyślanym kampaniom marketingowym, aktywnemu sponsoringowi sportowemu i świetnym bonusom dla graczy, zasięg STS stale rośnie.

Chciałbyś dołączyć do grona typerów, stawiających swoje internetowe kupony sportowe w STS i założyć darmowe konto u tego koncesjonowanego buka w 60 sekund? Podpowiadamy, jak to zrobić!

Jak założyć w STS darmowe konto?

Szybka rejestracja darmowego konta w STS bez dowodu jest prosta i zajmie Wam nie więcej niż 60 sekund. Proces zakładania konta w Start-Typ Sport składa się z 3 bardzo prostych kroków, z którymi bez trudu poradzi sobie nawet początkujący typer. Co ważne, swój profil do typowania w STS możecie aktywować zarówno z poziomu strony na laptopie lub desktopie, jak i w aplikacji mobilnej, która działa na urządzeniach z systemem IOS oraz Android.

Warto dodać, że wprowadzona przez STS szybka rejestracja bez dowodu to proces maksymalnie uproszczony, który umożliwia utworzenie bezpłatnego konta do gry w kilka chwil bez zbędnych formalności. Jest to możliwe, albowiem podczas "szybkiej rejestracji STS" nie trzeba podawać szczegółowych danych, a także nie trzeba dołączać skanów dowodu tożsamości ani przesyłać numeru konta bankowego, którego na ogół nie pamiętamy.

Aktywacja profilu typerskiego w STS online z kodem promocyjnym

Jak rozpocząć rejestrację konta do obstawiania sportów w STS? To bardzo proste. Na samym początku należy otworzyć oficjalną stronę internetową buka. W prawym górnym rogu witryny www znajduje się okienko z napisem "ZAŁÓŻ KONTO" (obok ZALOGUJ), które należy kliknąć, przechodząc do formularza rejestracyjnego. Opcjonalnie możecie przejść do formularza przez nasz link polecający do STS - to skróci czas rejestracji.

Niezależnie od wybranej metody przejścia do bukmachera, na Waszym ekranie pojawi się dwuetapowy formularz rejestracyjny, który wymaga podania jedynie podstawowych danych osobowych oraz danych do konta typerskiego. Poniżej znajdziecie praktyczną instrukcję, jak założyć konto gracza w STS w trzech krokach.

Krok numer 1: wypełnij formularz rejestracyjny STS

W pierwszej części panelu rejestracyjnego, która zatytułowana jest "Dane konta STS", musimy podać podstawowe informacje dotyczące profilu gracza: adres mail, hasło do konta oraz numer telefonu. Pamiętajcie, że w tym kroku musicie również aktywować nasz zawsze działający STS kod - aktywację kodu bonusowego LEGALSPORT, przeprowadza się poprzez wpisanie lub wklejenie hasła rejestracyjnego w pole "Kod promocyjny".

Szybkie konto w STS. Zarejestruj profil typera bez dowodu

Na tym etapie rejestracji profilu w STS Polska musicie również zaznaczyć checkbox potwierdzający Waszą pełnoletniość i zapoznanie się z regulaminem STS. To okienko jest obowiązkowe, natomiast zaznaczenie drugiego checkboxa, który znajduje się poniżej, oznacza zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną - a więc na przesyłanie Wam przez STS informacji o promocjach, konkursach i ofertach specjalnych. Po uzupełnieniu wszystkich danych możecie już kliknąć button "DALEJ" i przejść do drugiego kroku rejestracji w STS.

Krok numer 2: jakie dane osobowe trzeba podać?

W drugiej części panelu rejestracyjnego, której nazwa to "dane konta", legalny polski bukmacher STS, ceniony przez typerów za wysokie kursy i ciekawe bonusy, wymaga od nas podania podstawowych danych osobowych. Na formularzu online do szybkiej rejestracji bez dowodu w STS, musimy wpisać:

 • imię i nazwisko,
 • narodowość (domyślnie wybrana jest Polska),
 • numer PESEL.

Wypełniony wniosek na sam koniec potwierdzamy kodem SMS - jest to pole obowiązkowe, ale STS nie pobiera żadnych opłat związanych z wysyłką wiadomości tekstowej. W tym kroku musimy jeszcze zaznaczyć dwa okienka. Kliknięcie pierwszego z nich potwierdza, że chcemy odebrać bonus powitalny na nowe konto STS, natomiast drugie to potwierdzenie prawdziwości informacji, podanych w formularzu. I to wszystko!

Krok numer 3: wysyłka wniosku online

Trzeci, ostatni krok rejestracji nowego konta w STS, to wysyłka kompletnego wniosku online. Zrobić to trzeba za pomocą przycisku "Zarejestruj", który znajduje się w drugim kroku formularza internetowego. Co ważne, zakładając szybkie konto STS bez dowodu nie musimy czekać na weryfikację danych przez pracownika bukmachera - praktycznie od razu możemy już korzystać z większości funkcjonalności, zasilać swoje konto depozytem, stawiać kupony SOLO i AKO oraz możemy odebrać bonus 100% od pierwszego depozytu.

Szybkie konto w STS umożliwia typowanie zakładów na stronie www i w aplikacji

Początkujący typerzy, według statystyk, potrzebują zaledwie kilku minut, aby przejść przez formularz rejestracyjny online. Wprawionym graczom online proces rejestracji nowego konta bukmacherskiego ze specjalnym sts hasłem rabatowym LEGALSPORT zajmuje 60 sekund. Warto przy tym pamiętać, że również inni legalni bukmacherzy oferują graczom błyskawiczną rejestrację bez dowodu - taki przyspieszony proces zakładania konta dostępny jest również m.in. w TOTALbet, eWinner, w Fortunie czy w LVBET.

Przekształcenie szybkiego konta w stały profil typerski STS

Po przejściu powyższych 3. kroków, posiadamy aktywne szybkie konto STS. Taki profil nie ma ograniczenia czasowego - nie ma więc ryzyka, że po upływie określonego czasu zostanie on zablokowany. Warto jednak pamiętać, że takie konto ma pewne obostrzenia dotyczące samego betowania. Możemy na nim zawierać dowolne zakłady, ale tylko do kwoty 5000 zł. Nie możemy też wypłacić wygranych na nasz rachunek. Jest to spowodowane po prostu tym, że do konta tymczasowego nie podpinamy konta bankowego.

Co zrobić, by aktywować wszystkie funkcjonalności profilu do obstawiania w STS? Wystarczy tylko przekształcić szybkie konto bez dowodu w standardowe konto STS. Możemy to zrobić w dowolnym momencie - nie musimy czekać do chwili, gdy wyczerpiemy max. kwotę na zakłady. W celu aktywacji pełnego profilu typerskiego w STS wystarczy zalogować się na swoje konto, a następnie uzupełnić brakujące dane w zakładce "Moje konto".

STS konto do obstawiania online - aktywacja wszystkich funkcjonalności

Dla aktywacji profilu musimy przesłać zdjęcia lub skany obu stron naszego dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty), a także podać adres zamieszkania i potwierdzić swój pseudonim oraz adres e-mail. Po wypełnieniu wszystkich pól nasz profil zostaje przesłany do weryfikacji przez pracownika STS.

Weryfikacja trwa zazwyczaj mniej niż kwadrans, po tym czasie nasz pełny profil typerski zostanie aktywowany, a wraz z nim zyskamy możliwość nielimitowanego stawiania zakładów sportowych, zlecania wypłat (dostępne są m.in. ekspresowe wypłaty wygranych STS Pay) oraz możliwość udziału we wszystkich akcjach bonusowych i promocyjnych od STS, a jest ich naprawdę mnóstwo. Obstawiając w STS na pewno nie będziecie się nudzić :)

Czy warto zarejestrować się w STS?

Jeśli zastanawiacie się, czy warto założyć profil typerski właśnie w STS Zakłady Bukmacherskie, to podpowiadamy - zdecydowanie warto! Dlaczego? Bo STS to najlepszy bukmacher dla początkujących graczy, z doskonale rozbudowaną ofertą sportową, wysokimi kursami oraz świetnymi propozycjami bonusowymi. Mamy tu na myśli nie tylko zyskowny pakiet nagród powitalnych 1660 zł, ale też liczne bonusy okazjonalne dla regularnych typerów, które umożliwiają szybkie powiększenie bukmacherskiego bankrollu.

Zalety rejestracji w STS - dlaczego warto założyć konto do zakładów bukmacherskich

Dlaczego bukmacher STS jest najlepszy? Również dlatego, że posiada bardzo płynną stronę internetową (dostępna pod adresem www.sts.pl) oraz intuicyjną aplikację mobilną. Obie platformy działają płynnie i bez zarzutu na każdym rodzaju sprzętu, co wciąż jeszcze nie jest standardem u wszystkich legalnych bukmacherów internetowych. W STS natomiast nie ma mowy o opóźnieniach, zacinaniu się czy błędach - niezależnie od tego, czy Wasze kupony sportowe w STS stawiacie na witrynie www, czy w apce bukmacherskiej.

Potrzebujecie więcej argumentów? Polecamy Wam poczytać opinie graczy o STS - znajdziecie tam mnóstwo polecających głosów. Typerzy zgodnie przyznają, że warto założyć konto do obstawiania u tego buka - nie ma znaczenia, czy będzie to Wasz pierwszy profil bukmacherski, czy też posiadacie już aktywne konta u innych koncesjonowanych buków online.

STS: rejestracja konta w punkcie stacjonarnym

Warto wiedzieć, że darmowe konto bukmacherskie w STS możemy również założyć stacjonarnie. Start–Typ Sport Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada ponad 430 lokali naziemnych na terenie całego kraju. By zarejestrować się w takim punkcie, należy zabrać ze sobą dowód potwierdzający tożsamość oraz numer konta bankowego.

Wystarczy tylko podejść do okienka, wylegitymować się pracownikowi punktu i postępować zgodnie z jego wytycznymi. Na koniec otrzymamy kartę członkowską, na której można zbierać punkty do specjalnego rankingu. Taka rejestracja konta nie powinna trwać dłużej niż 20 minut (tyle samo trwa zarejestrowanie konta stacjonarnie w Fortunie, Noblebet czy Betcris).

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Tak, jeśli założycie konto do zakładów w Star-Typ Sport, to możecie być pewni, że zarówno Wasze kupony, jak i dane osobowe, w tym skany dowodu tożsamości, są w pełni bezpieczne. Nad bezpieczeństwem czuwa nie tylko sam bukmacher STS, który posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ale także Ministerstwo Finansów, które przyznało temu operatorowi licencję na organizowanie zakładów w punktach i internecie.

Czy założenie konta na STS jest darmowe?

Tak. Jeśli skorzystacie z tego linku przekierowującego do STS: bezpieczna rejestracja w sts, to możecie być pewni, że przez proces rejestracji przejdziecie bez opłat, zupełnie za darmo, i dodatkowo szybko. Tylko nasze przekierowanie daje taką możliwość, a dodatkowo zapewnia dostęp do najlepszego bonusu powitalnego o łącznej wartości 1660 zł. W skład premii wchodzą: bonus od trzech depozytów 1500 zł + bonus bez ryzyka 100 zł + bonusy za zadania 60 zł.

FAQ: pytania graczy o rejestrację w STS

1. Jak zarejestrować się w STS?

Wystarczy przebrnąć przez 3 proste kroki, które w sumie zajmą Wam 60 sekund. Szczegóły w powyższym artykule.

2. Ile trwa rejestracja w STS?

Tak, konto do zakładów bukmacherskich w STS założycie w ciągu 60 sekund. Szczególny powyżej w tekście.

3. Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Jak najbardziej tak. Pełną ochronę zapewnia Ministerstwo Finansów i najnowocześniejsze technologie zastosowane na stronie i aplikacji STS. Więcej info powyżej.

20.04.2022, 13:13
Aktualizacja: 19.04.2022, 12:58
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Jak się zarejestrować w STS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Matek1980
skomentowano ponad miesiąc temu
Czy ten STS jest faktycznie taki dobry, bo wszyscy z niego korzystają, a ja patrzę sobie na kursy/zdarzenia i mam wątpliwości. Jakoś mi nie leży. Nie wiem, może się za długo zastanawiam. Ktoś pomoże ogarnąć temat?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.