Forma w lidze
Ashdod w tabeli
1. miejsce / 25 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
9 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
9:2 bramki
1,80 gola/mecz
12 pkt
13:6 bramki
2,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ashdod
Wartość drużyny: 2,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Izrael | 25 | pomocnik | 9 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Ashdod 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Ashdod w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:8 | 25 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 20 |
4
|
Kiryat Yam SC
|
10 | 6 | 1 | 3 | 27:16 | 19 |
5
|
Hapoel Afula
|
10 | 5 | 3 | 2 | 18:13 | 18 |
Wyniki Ashdod
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Ashdod
0
Maccabi Kiryat Gat
0
Liga Leumit (Izrael), 10. kolejka
|
|
|
12 Paź Koniec
|
Hapoel Kfar Saba
2
Ashdod
4
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Ashdod
1
Maccabi Herzliya
0
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
Terminarz Ashdod
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
23 Paź 15:00
|
Kafr Qasim
Ashdod
Liga Leumit (Izrael), 11. kolejka
|
|
|
02 Lis 18:00
|
Ashdod
Bnei Yehuda
Liga Leumit (Izrael), 12. kolejka
|
|
|
06 Lis 14:00
|
Kiryat Yam SC
Ashdod
Liga Leumit (Izrael), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Ashdod
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
|
koniec wypożyczenia | ||
| 16 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
![]() |
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
|
wypożyczenie |
Ashdod to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Yud-Alef Stadium, który może pomieścić 7 980 widzów. Zespół prowadzi Guy Weisinger. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ashdod w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ashdod trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ashdod w tabeli Ligi Leumit?
Ashdod zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 25 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Kiedy Ashdod gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ashdod to spotkanie z Kafr Qasim, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Municipal Stadium Kafr Qasim w ramach Ligi Leumit (11. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ashdod?
Ostatni mecz Ashdod to remis z Maccabi Kiryat Gat 0:0 w Lidze Leumit, 16 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ashdod w tym sezonie?
Bilans Ashdod w tym sezonie to 10 meczów i wynik 8-1-1 przy 22 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ashdod w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ashdod w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ashdod
Ashdod terminarz
Kiedy Ashdod gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ashdod to spotkanie z Kafr Qasim, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Municipal Stadium Kafr Qasim w ramach Ligi Leumit (11. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Ashdod w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ashdod w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ashdod w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ashdod wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 10. kolejka
|
0:0 | – | 7/13 | 3/4 | |
|
12 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
2:4 | – | 3/5 | 1/4 | |
|
01 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
1:0 | – | 5/8 | 2/3 | |
|
24 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
1:3 | – | 3/5 | 2/5 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 6. kolejka
|
3:2 | – | 4/11 | 4/8 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 5. kolejka
|
0:4 | – | 9/9 | 1/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 4. kolejka
|
4:0 | – | 4/7 | 2/7 | |
|
31 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 3. kolejka
|
1:2 | – | 3/11 | 1/3 | |
|
24 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 2. kolejka
|
1:0 | – | 7/10 | 1/4 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 1. kolejka
|
2:0 | – | 9/9 | 3/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ashdod?
Ostatni mecz Ashdod to remis z Maccabi Kiryat Gat 0:0 w Lidze Leumit, 16 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ashdod – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Ashdod w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ashdod w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:8 | 14 | 25 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Kiryat Yam SC
|
10 | 6 | 1 | 3 | 27:16 | 11 | 19 | |
5
|
Hapoel Afula
|
10 | 5 | 3 | 2 | 18:13 | 5 | 18 | |
6
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
10 | 4 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Ironi Modi'in
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:17 | -2 | 11 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
10 | 2 | 4 | 4 | 9:11 | -2 | 10 | |
12
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
10 | 3 | 1 | 6 | 10:17 | -7 | 10 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
10 | 3 | 0 | 7 | 15:24 | -9 | 9 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
10 | 2 | 0 | 8 | 7:22 | -15 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
10 | 8 | 1 | 1 | 22:8 | 14 | 25 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Kiryat Yam SC
|
10 | 6 | 1 | 3 | 27:16 | 11 | 19 | |
5
|
Hapoel Afula
|
10 | 5 | 3 | 2 | 18:13 | 5 | 18 | |
6
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
10 | 4 | 1 | 5 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Ironi Modi'in
|
10 | 3 | 2 | 5 | 15:17 | -2 | 11 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
10 | 2 | 4 | 4 | 9:11 | -2 | 10 | |
12
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
10 | 3 | 1 | 6 | 10:17 | -7 | 10 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
10 | 3 | 0 | 7 | 15:24 | -9 | 9 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
10 | 2 | 0 | 8 | 7:22 | -15 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 13 | |
| 3 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12:4 | 8 | 12 | |
| 5 |
Hapoel Afula
|
6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 6 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:15 | -10 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Ironi Modi'in
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 5 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 6 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 7 |
Maccabi Kiryat Gat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 8 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 9 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:14 | -5 | 6 | |
| 13 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ashdod w tabeli Ligi Leumit?
Ashdod zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 25 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Ashdod w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ashdod na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ashdod na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 5,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ashdod i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ashdod to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Ashdod i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 7-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Ashdod otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ashdod
100% bramek Ashdod pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ashdod zdobywa w sezonie średnio 2,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,50.
Aktualne serie Ashdod
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 9 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ashdod, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ashdod
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Ashdod padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Ashdod – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ashdod, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ashdod zdobywa 2,60 punktu na mecz wobec 2,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Ashdod ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Ashdod, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 10 meczów.
Ashdod – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Ashdod oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Ashdod – posiadanie piłki
- U siebie 61,0%
- Na wyjeździe 58,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 10
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 10 meczów. Średnio Ashdod utrzymuje przy piłce 59,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Ashdod – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Ashdod to 50% meczów sezonu (5 z 10), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Ashdod – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
Ashdod wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Ashdod – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Ashdod ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Ashdod – 3,0.
Ashdod według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,25 | 0,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 2,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Ashdod zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Ashdod na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 2,40 | 1,80 2,60 | 0,40 1,20 |
|
2.
|
2,00 3,00 | 1,50 2,80 | 0,75 0,80 |
|
3.
|
3,00 1,25 | 2,40 1,50 | 0,60 1,50 |
|
4.
|
2,40 1,40 | 2,40 3,00 | 0,80 2,40 |
|
5.
|
1,50 2,25 | 1,67 2,00 | 1,33 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Ashdod
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ashdod w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ashdod - Hapoel Kfar Shalem 4:0 Liga Leumit (Izrael), 6.09.2026
- Najwyższa porażka Hapoel Afula - Ashdod 2:0 Liga Leumit (Izrael), 18.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Hapoel Kfar Saba - Ashdod 2:4, Liga Leumit (Izrael), 12.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Hapoel Kfar Saba - Ashdod 2:4, Liga Leumit (Izrael), 12.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Ashdod - Maccabi Kabilio Jaffa 1:0, Liga Leumit (Izrael), 24.08.2026
Jakie statystyki ma Ashdod w tym sezonie?
Bilans Ashdod w tym sezonie to 10 meczów i wynik 8-1-1 przy 22 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ashdod – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ashdod w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ashdod 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Ashdod
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Izrael | 150 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Izrael | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Izrael | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Izrael | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Izrael | 100 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
36 | Izrael | 600 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Izrael | 150 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Izrael | 350 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
18 | Izrael | 25 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
20 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
![]() |
23 | Izrael | 0 € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Izrael | 125 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Izrael | 125 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
37 | Izrael | 100 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | ||||||||
| 15 |
|
31 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Izrael | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
1 | Izrael | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Izrael | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Izrael | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ashdod
2,7 mln €
śr. 118 tys. € / zawodnika
Ile Ashdod wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Izrael (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ashdod w sezonie 2026/2027
Ashdod wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Ashdod
Ashdod – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ashdod w sezonie 2026/2027.
Ashdod transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
20 |
|
koniec wypożyczenia | ||
| 16 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Izrael | 24 |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Izrael | 37 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Izrael | 29 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Ashdod
Ashdod bilans transferowy
- +330 tys. € 2026
- +2,3 mln € 2025
- +770 tys. € 2024
- +1,6 mln € 2023
- -320 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Ashdod
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ashdod w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ashdod trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.