Forma w lidze
Hapoel Ra'anana w tabeli
7. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
9:4 bramki
2,25 gola/mecz
9 pkt
11:9 bramki
2,20 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Hapoel Ra'anana
Wartość drużyny: 1,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Izrael | 22 | obrońca | 8 | 150 tys. € |
Hapoel Ra'anana w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 24 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
| ··· | |||||||
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 16 |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 13 |
Wyniki Hapoel Ra'anana
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Hapoel Kfar Shalem
2
Hapoel Ra'anana
1
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Hapoel Ra'anana
1
Kafr Qasim
2
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Maccabi Bnei Raina
1
Hapoel Ra'anana
2
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
Terminarz Hapoel Ra'anana
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Hapoel Ra'anana
Bnei Yehuda
Liga Leumit (Izrael), 10. kolejka
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Hapoel Acre
Hapoel Ra'anana
Liga Leumit (Izrael), 11. kolejka
|
|
|
02 Lis 18:00
|
Hapoel Ra'anana
Kiryat Yam SC
Liga Leumit (Izrael), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Hapoel Ra'anana
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Izrael |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Izrael |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Izrael |
|
wypożyczenie |
Hapoel Ra'anana to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest National Stadium Ramat Gan, który może pomieścić 41 583 widzów. Zespół prowadzi Adam Lamm. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Ra'anana trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hapoel Ra'anana w tabeli Ligi Leumit?
Hapoel Ra'anana zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 15 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Hapoel Ra'anana gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Ra'anana to spotkanie z Bnei Yehuda, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie National Stadium Ramat Gan w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Ra'anana?
Ostatni mecz Hapoel Ra'anana to porażka z Hapoel Kfar Shalem 2:1 w Lidze Leumit, 12 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hapoel Ra'anana w tym sezonie?
Bilans Hapoel Ra'anana w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-0-4 przy 20 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hapoel Ra'anana
Hapoel Ra'anana terminarz
Kiedy Hapoel Ra'anana gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Ra'anana to spotkanie z Bnei Yehuda, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie National Stadium Ramat Gan w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hapoel Ra'anana w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hapoel Ra'anana wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Ra'anana?
Ostatni mecz Hapoel Ra'anana to porażka z Hapoel Kfar Shalem 2:1 w Lidze Leumit, 12 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hapoel Ra'anana – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hapoel Ra'anana w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 3 |
Ashdod
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 6 |
Hapoel Afula
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Maccabi Kiryat Gat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Ironi Modi'in
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 11 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 12 |
Maccabi Herzliya
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 13 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Saba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hapoel Ra'anana w tabeli Ligi Leumit?
Hapoel Ra'anana zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 15 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 9 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hapoel Ra'anana na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hapoel Ra'anana na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,4
- Strzały celne / mecz 6,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 11%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hapoel Ra'anana i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hapoel Ra'anana to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Hapoel Ra'anana i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Hapoel Ra'anana otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hapoel Ra'anana
85% bramek Hapoel Ra'anana pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hapoel Ra'anana zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Hapoel Ra'anana
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Hapoel Ra'anana, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hapoel Ra'anana
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 11%
W 78% meczów Hapoel Ra'anana padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Hapoel Ra'anana – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hapoel Ra'anana, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hapoel Ra'anana zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Hapoel Ra'anana ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Hapoel Ra'anana, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Hapoel Ra'anana – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,1
Hapoel Ra'anana oddaje 13,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Hapoel Ra'anana – posiadanie piłki
- U siebie 52,3%
- Na wyjeździe 54,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Hapoel Ra'anana utrzymuje przy piłce 53,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Hapoel Ra'anana – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Hapoel Ra'anana to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Hapoel Ra'anana – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Hapoel Ra'anana wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Hapoel Ra'anana – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 11%
Hapoel Ra'anana ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Hapoel Ra'anana – 3,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Hapoel Ra'anana według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,25 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 4,00 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Hapoel Ra'anana zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Hapoel Ra'anana na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,60 1,00 | 2,60 1,50 | 1,40 2,75 |
|
6.
|
2,25 1,40 | 2,50 3,00 | 0,75 2,40 |
|
7.
|
1,50 1,80 | 2,25 2,20 | 1,00 1,80 |
|
8.
|
1,75 1,20 | 2,00 0,80 | 0,75 1,20 |
|
9.
|
0,60 2,50 | 1,60 1,25 | 2,40 0,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Hapoel Ra'anana
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hapoel Ra'anana w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hapoel Ra'anana - Hapoel Kfar Saba 6:1 Liga Leumit (Izrael), 6.09.2026
- Najwyższa porażka Hapoel Afula - Hapoel Ra'anana 3:2 Liga Leumit (Izrael), 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Hapoel Ra'anana - Hapoel Kfar Saba 6:1, Liga Leumit (Izrael), 6.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Hapoel Ra'anana - Maccabi Ahi Nazareth 2:0, Liga Leumit (Izrael), 18.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Maccabi Herzliya - Hapoel Ra'anana 2:3, Liga Leumit (Izrael), 23.08.2026
Jakie statystyki ma Hapoel Ra'anana w tym sezonie?
Bilans Hapoel Ra'anana w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-0-4 przy 20 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hapoel Ra'anana – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027.
Kadra Hapoel Ra'anana
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Izrael | 125 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Nigeria | 300 tys. € | 77 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
23 | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Izrael | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
– | Izrael | 150 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
29 | Izrael | 75 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
37 | Izrael | 10 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 17 |
![]() |
30 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
26 | Izrael | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
27 | Izrael | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
27 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
36 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
32 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Izrael | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
30 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
28 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Izrael | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
35 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Izrael | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Izrael | 125 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 84 |
![]() |
23 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
– | Izrael | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hapoel Ra'anana
1,9 mln €
śr. 62 tys. € / zawodnika
Ile Hapoel Ra'anana wydaje na pensje
77 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Izrael (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027
Hapoel Ra'anana wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry Hapoel Ra'anana
Hapoel Ra'anana – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027.
Hapoel Ra'anana transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 26 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Izrael | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Izrael | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Izrael | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Izrael | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Nigeria | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Izrael | 25 |
|
za darmo |
Hapoel Ra'anana bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +230 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Hapoel Ra'anana
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Ra'anana w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Ra'anana trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.