Forma w lidze
Ironi Modi'in w tabeli
12. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
5:12 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
8:5 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Ironi Modi'in
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Izrael | 32 | pomocnik | 9 | 100 tys. € |
Ironi Modi'in w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 24 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
| ··· | |||||||
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | 8 |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | 8 |
Wyniki Ironi Modi'in
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Ironi Modi'in
1
Hapoel Afula
2
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Maccabi Ahi Nazareth
1
Ironi Modi'in
2
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
24 Wrz Koniec
|
Ironi Modi'in
1
Ashdod
3
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
Terminarz Ironi Modi'in
Ironi Modi'in to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Modi'in Municipal Stadium, który może pomieścić 2 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Ironi Modi'in w tabeli Ligi Leumit?
Ironi Modi'in zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Ironi Modi'in gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ironi Modi'in to spotkanie z Maccabi Kabilio Jaffa, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Ramla Municipal Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ironi Modi'in?
Ostatni mecz Ironi Modi'in to porażka z Hapoel Afula 1:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ironi Modi'in w tym sezonie?
Bilans Ironi Modi'in w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 13 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ironi Modi'in w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ironi Modi'in w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ironi Modi'in
Ironi Modi'in terminarz
Kiedy Ironi Modi'in gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ironi Modi'in to spotkanie z Maccabi Kabilio Jaffa, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Ramla Municipal Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Ironi Modi'in w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ironi Modi'in w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ironi Modi'in w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ironi Modi'in wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
1:2 | – | 4/6 | 4/11 | |
|
01 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
1:2 | – | 5/8 | 0/0 | |
|
24 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
1:3 | – | 2/5 | 3/5 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 6. kolejka
|
3:2 | – | 6/12 | 2/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 5. kolejka
|
2:4 | – | 3/12 | 3/5 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 4. kolejka
|
0:0 | – | 8/10 | 4/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 3. kolejka
|
1:1 | – | 6/9 | 4/9 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 2. kolejka
|
1:4 | – | 1/6 | 5/6 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 1. kolejka
|
0:2 | – | 3/7 | 5/7 | |
|
25 Maj Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | – | 1/2 | 2/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ironi Modi'in?
Ostatni mecz Ironi Modi'in to porażka z Hapoel Afula 1:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ironi Modi'in – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Ironi Modi'in w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ironi Modi'in w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 3 |
Ashdod
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 6 |
Hapoel Afula
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Maccabi Kiryat Gat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Ironi Modi'in
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 11 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 12 |
Maccabi Herzliya
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 13 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Saba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ironi Modi'in w tabeli Ligi Leumit?
Ironi Modi'in zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Ironi Modi'in w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ironi Modi'in na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ironi Modi'in na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,3
- Strzały celne / mecz 5,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,89
- Czyste konta 11%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ironi Modi'in i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ironi Modi'in to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Kabilio Jaffa - Ironi Modi'in Po przerwie pada 85% bramek Ironi Modi'in.Przebieg meczu Ironi Modi'in i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Ironi Modi'in otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Ironi Modi'in
92% bramek Ironi Modi'in pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ironi Modi'in zdobywa w sezonie średnio 0,89 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,89.
Aktualne serie Ironi Modi'in
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Ironi Modi'in, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ironi Modi'in wygra mecz Maccabi Kabilio Jaffa - Ironi Modi'in Ironi Modi'in przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Ironi Modi'in
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 11%
W 67% meczów Ironi Modi'in padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Kabilio Jaffa - Ironi Modi'in Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Ironi Modi'in.Ironi Modi'in – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ironi Modi'in, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ironi Modi'in zdobywa 0,20 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Ironi Modi'in wygra mecz Maccabi Kabilio Jaffa - Ironi Modi'in Ironi Modi'in zdobywa u siebie 7% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Ironi Modi'in ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 85% goli Ironi Modi'in, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Ironi Modi'in – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,5
Ironi Modi'in oddaje 12,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Kabilio Jaffa - Ironi Modi'in Ironi Modi'in oddaje 12,3 strzałów na mecz.Ironi Modi'in – posiadanie piłki
- U siebie 49,8%
- Na wyjeździe 49,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Ironi Modi'in utrzymuje przy piłce 49,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Ironi Modi'in wygra mecz Maccabi Kabilio Jaffa - Ironi Modi'in Ironi Modi'in utrzymuje średnio 49,6% posiadania piłki.Ironi Modi'in – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,89
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Ironi Modi'in to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Maccabi Kabilio Jaffa - Ironi Modi'in Czyste konto Ironi Modi'in zachowuje w 11% meczów.Ironi Modi'in – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Ironi Modi'in wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Ironi Modi'in – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 78%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 11%
Ironi Modi'in ogląda średnio 3,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Ironi Modi'in – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Ironi Modi'in według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,25 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Ironi Modi'in zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Ironi Modi'in na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
0,75 1,40 | 0,75 1,40 | 1,25 1,60 |
|
11.
|
0,50 1,40 | 1,00 1,00 | 1,50 1,00 |
|
12.
|
0,20 1,75 | 1,00 2,00 | 2,40 1,25 |
|
13.
|
0,60 1,25 | 1,00 1,00 | 2,00 0,75 |
|
14.
|
0,75 0,60 | 1,50 1,00 | 2,50 2,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Ironi Modi'in
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ironi Modi'in w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hapoel Kfar Saba - Ironi Modi'in 1:4 Liga Leumit (Izrael), 23.08.2026
- Najwyższa porażka Ironi Modi'in - Maccabi Herzliya 0:2 Liga Leumit (Izrael), 18.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Ironi Modi'in - Bnei Yehuda 2:4, Liga Leumit (Izrael), 10.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Kiryat Yam SC - Ironi Modi'in 3:2, Liga Leumit (Izrael), 17.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Ironi Modi'in - Maccabi Kiryat Gat 1:1, Liga Leumit (Izrael), 30.08.2026
Jakie statystyki ma Ironi Modi'in w tym sezonie?
Bilans Ironi Modi'in w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 13 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ironi Modi'in – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ironi Modi'in w sezonie 2026/2027.
Kadra Ironi Modi'in
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
28 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
26 | Izrael | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
25 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
34 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
26 | Izrael | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| – |
![]() |
26 | Izrael | 75 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
21 | Izrael | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
20 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 37 |
![]() |
22 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
28 | Izrael | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
35 | Izrael | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
26 | Izrael | 0 € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| – |
![]() |
22 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ironi Modi'in
375 tys. €
śr. 23 tys. € / zawodnika
Ile Ironi Modi'in wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Izrael (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ironi Modi'in w sezonie 2026/2027
Ironi Modi'in wycena zawodników


