Forma w lidze
Kafr Qasim w tabeli
8. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
8:3 bramki
2,00 gola/mecz
6 pkt
4:6 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kafr Qasim
Wartość drużyny: 975 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Brazylia | 36 | napastnik | 9 | 75 tys. € |
Kafr Qasim w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 24 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
| ··· | |||||||
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 13 |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 13 |
Wyniki Kafr Qasim
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Kafr Qasim
0
Bnei Yehuda
1
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Hapoel Ra'anana
1
Kafr Qasim
2
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Maccabi Kiryat Gat
0
Kafr Qasim
1
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
Terminarz Kafr Qasim
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 15:00
|
Kiryat Yam SC
Kafr Qasim
Liga Leumit (Izrael), 10. kolejka
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Kafr Qasim
Ashdod
Liga Leumit (Izrael), 11. kolejka
|
|
|
30 Paź 14:00
|
Maccabi Ahi Nazareth
Kafr Qasim
Liga Leumit (Izrael), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Kafr Qasim
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
![]() |
Kazachstan |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
|
za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
![]() |
za darmo |
Kafr Qasim to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Municipal Stadium Kafr Qasim, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Yaron Hochenboim. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 975 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kafr Qasim w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kafr Qasim trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kafr Qasim w tabeli Ligi Leumit?
Kafr Qasim zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Kafr Qasim gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kafr Qasim to spotkanie z Kiryat Yam SC, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Kiryat Yam Synthetic w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kafr Qasim?
Ostatni mecz Kafr Qasim to porażka z Bnei Yehuda 0:1 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kafr Qasim w tym sezonie?
Bilans Kafr Qasim w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kafr Qasim w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kafr Qasim w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kafr Qasim
Kafr Qasim terminarz
Kiedy Kafr Qasim gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kafr Qasim to spotkanie z Kiryat Yam SC, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Kiryat Yam Synthetic w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Kafr Qasim w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kafr Qasim w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kafr Qasim w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kafr Qasim wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
0:1 | – | 3/6 | 3/8 | |
|
01 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
1:2 | – | 6/9 | 4/5 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
0:1 | – | 3/7 | 4/6 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 6. kolejka
|
4:2 | – | 6/9 | 2/5 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 5. kolejka
|
1:0 | – | 11/15 | 2/5 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 4. kolejka
|
0:0 | – | 2/10 | 3/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 3. kolejka
|
2:1 | – | 5/12 | 4/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 2. kolejka
|
4:0 | – | 4/6 | 2/3 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 1. kolejka
|
2:0 | – | 6/8 | 4/5 | |
|
25 Maj Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kafr Qasim?
Ostatni mecz Kafr Qasim to porażka z Bnei Yehuda 0:1 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kafr Qasim – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Kafr Qasim w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kafr Qasim w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 3 |
Ashdod
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 6 |
Hapoel Afula
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Maccabi Kiryat Gat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Ironi Modi'in
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 11 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 12 |
Maccabi Herzliya
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 13 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Saba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kafr Qasim w tabeli Ligi Leumit?
Kafr Qasim zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Kafr Qasim w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kafr Qasim na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kafr Qasim na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 4,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kafr Qasim i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kafr Qasim to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Po przerwie pada 83% bramek Kafr Qasim.Przebieg meczu Kafr Qasim i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Kafr Qasim otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Kafr Qasim
92% bramek Kafr Qasim pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kafr Qasim zdobywa w sezonie średnio 1,44 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,44.
Aktualne serie Kafr Qasim
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Kafr Qasim, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Kafr Qasim wygra mecz Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Kafr Qasim przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Kafr Qasim
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 44% meczów Kafr Qasim padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Kafr Qasim.Kafr Qasim – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kafr Qasim, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kafr Qasim zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Kafr Qasim wygra mecz Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Kafr Qasim zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Kafr Qasim ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 83% goli Kafr Qasim, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Kafr Qasim – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
Kafr Qasim oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Kafr Qasim oddaje 10,3 strzałów na mecz.Kafr Qasim – posiadanie piłki
- U siebie 49,8%
- Na wyjeździe 50,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Kafr Qasim utrzymuje przy piłce 50,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Kafr Qasim wygra mecz Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Kafr Qasim utrzymuje średnio 50,3% posiadania piłki.Kafr Qasim – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Kafr Qasim to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Kafr Qasim – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,2
Kafr Qasim wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Kafr Qasim – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 78%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Kafr Qasim ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Kafr Qasim – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Kafr Qasim według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Kafr Qasim zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Kafr Qasim na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,25 1,40 | 2,50 3,00 | 0,75 2,40 |
|
7.
|
1,50 1,80 | 2,25 2,20 | 1,00 1,80 |
|
8.
|
1,75 1,20 | 2,00 0,80 | 0,75 1,20 |
|
9.
|
0,60 2,50 | 1,60 1,25 | 2,40 0,25 |
|
10.
|
0,75 1,40 | 0,75 1,40 | 1,25 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Kafr Qasim
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kafr Qasim w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kafr Qasim - Hapoel Acre 4:0 Liga Leumit (Izrael), 23.08.2026
- Najwyższa porażka Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim 2:0 Liga Leumit (Izrael), 18.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Kafr Qasim - Hapoel Kfar Saba 4:2, Liga Leumit (Izrael), 17.09.2026
- Najszybsza bramka 20. minuta Hapoel Ra'anana - Kafr Qasim 1:2, Liga Leumit (Izrael), 1.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Kafr Qasim - Hapoel Kfar Saba 4:2, Liga Leumit (Izrael), 17.09.2026
Jakie statystyki ma Kafr Qasim w tym sezonie?
Bilans Kafr Qasim w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kafr Qasim – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kafr Qasim w sezonie 2026/2027.
Kadra Kafr Qasim
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Brazylia | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
43 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
45 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
35 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
35 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
28 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
31 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
30 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
38 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
38 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Izrael | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
38 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Palestyna | 225 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
37 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
27 | Izrael | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
– | Izrael | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
38 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
24 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
![]() |
24 | Izrael | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
![]() |
– | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
![]() |
24 | Ghana | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Izrael | 125 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Izrael | 200 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
30 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
35 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
33 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Izrael | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
30 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
40 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 96 |
![]() |
32 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Izrael | 75 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
– | Izrael | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
42 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 1 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
![]() |
31 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
![]() |
28 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kafr Qasim
1 mln €
śr. 22 tys. € / zawodnika
Ile Kafr Qasim wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Izrael (42 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kafr Qasim w sezonie 2026/2027
Kafr Qasim wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kafr Qasim
Kafr Qasim – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kafr Qasim w sezonie 2026/2027.
Kafr Qasim transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
![]() |
Kazachstan | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 31 |
|
za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 21 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Izrael | 31 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | – |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 25 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie |
Kafr Qasim bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +200 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Kafr Qasim
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kafr Qasim w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kafr Qasim trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
