Forma w lidze
Maccabi Herzliya w tabeli
13. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
5:10 bramki
1,00 gola/mecz
5 pkt
4:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Maccabi Herzliya
Wartość drużyny: 1,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Izrael | 32 | bramkarz | 9 | 50 tys. € |
Maccabi Herzliya w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 24 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
| ··· | |||||||
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | 8 |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | 8 |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | 6 |
Wyniki Maccabi Herzliya
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Maccabi Herzliya
1
Maccabi Ahi Nazareth
2
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Ashdod
1
Maccabi Herzliya
0
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
24 Wrz Koniec
|
Maccabi Herzliya
1
Kiryat Yam SC
3
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
Terminarz Maccabi Herzliya
Ostatnie transfery Maccabi Herzliya
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Sie 2026 |
|
Bułgaria |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Nigeria |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Izrael |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Izrael |
|
za darmo |
Maccabi Herzliya to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Municipal Stadium Herzliya, który może pomieścić 8 300 widzów. Zespół prowadzi Nitzan Damari. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Maccabi Herzliya?
Klub piłkarski Maccabi Herzliya zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Izraela.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Maccabi Herzliya trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Maccabi Herzliya w tabeli Ligi Leumit?
Maccabi Herzliya zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 16 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Maccabi Herzliya gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maccabi Herzliya to spotkanie z Hapoel Afula, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Afula Illit Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maccabi Herzliya?
Ostatni mecz Maccabi Herzliya to porażka z Maccabi Ahi Nazareth 1:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Maccabi Herzliya w tym sezonie?
Bilans Maccabi Herzliya w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 9 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Maccabi Herzliya
Maccabi Herzliya terminarz
Kiedy Maccabi Herzliya gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maccabi Herzliya to spotkanie z Hapoel Afula, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Afula Illit Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Maccabi Herzliya w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Maccabi Herzliya wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
1:2 | – | 2/8 | 2/7 | |
|
01 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
1:0 | – | 3/8 | 1/3 | |
|
24 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
1:3 | – | 2/6 | 3/8 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 6. kolejka
|
1:1 | – | 1/8 | 5/6 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 5. kolejka
|
1:0 | – | 4/15 | 3/5 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 4. kolejka
|
1:1 | – | 4/8 | 3/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 3. kolejka
|
0:2 | – | 6/8 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 2. kolejka
|
2:3 | – | 3/9 | 5/9 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 1. kolejka
|
0:2 | – | 4/7 | 2/7 | |
|
25 Maj Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), play offy baraży o awans
|
1:1 | – | 1/8 | 6/10 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maccabi Herzliya?
Ostatni mecz Maccabi Herzliya to porażka z Maccabi Ahi Nazareth 1:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Maccabi Herzliya – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027.
Miejsce Maccabi Herzliya w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 3 |
Ashdod
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 6 |
Hapoel Afula
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Maccabi Kiryat Gat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Ironi Modi'in
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 11 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 12 |
Maccabi Herzliya
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 13 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Saba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Maccabi Herzliya w tabeli Ligi Leumit?
Maccabi Herzliya zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 16 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Maccabi Herzliya na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Maccabi Herzliya na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 5,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 22%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Maccabi Herzliya i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Maccabi Herzliya to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Po przerwie pada 44% bramek Maccabi Herzliya.Przebieg meczu Maccabi Herzliya i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-2-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Maccabi Herzliya otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Maccabi Herzliya
89% bramek Maccabi Herzliya pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Maccabi Herzliya zdobywa w sezonie średnio 0,89 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,89.
Aktualne serie Maccabi Herzliya
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Maccabi Herzliya, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Maccabi Herzliya wygra mecz Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Maccabi Herzliya
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Maccabi Herzliya padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Maccabi Herzliya.Maccabi Herzliya – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Maccabi Herzliya, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Maccabi Herzliya zdobywa 0,60 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Maccabi Herzliya wygra mecz Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya zdobywa u siebie 20% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Maccabi Herzliya ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Maccabi Herzliya, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Maccabi Herzliya – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 11,8
Maccabi Herzliya oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya oddaje 11,8 strzałów na mecz.Maccabi Herzliya – posiadanie piłki
- U siebie 44,0%
- Na wyjeździe 41,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Maccabi Herzliya utrzymuje przy piłce 43,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Maccabi Herzliya wygra mecz Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya utrzymuje średnio 43,0% posiadania piłki.Maccabi Herzliya – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Maccabi Herzliya to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Czyste konto Maccabi Herzliya zachowuje w 22% meczów.Maccabi Herzliya – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 22%
- Pow. 10,5 w meczu 11%
- Rożne u siebie / mecz 3,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Maccabi Herzliya wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 22% spotkań.
Maccabi Herzliya – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 78%
- Kartki rywali / mecz 2,9
- Mecze bez kartki 0%
Maccabi Herzliya ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Maccabi Herzliya – 2,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Maccabi Herzliya według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 1,20 | 1,80 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Maccabi Herzliya zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Maccabi Herzliya na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
0,50 1,40 | 1,00 1,00 | 1,50 1,00 |
|
12.
|
0,20 1,75 | 1,00 2,00 | 2,40 1,25 |
|
13.
|
0,60 1,25 | 1,00 1,00 | 2,00 0,75 |
|
14.
|
0,75 0,60 | 1,50 1,00 | 2,50 2,80 |
|
15.
|
0,60 0,75 | 1,00 0,50 | 2,60 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Maccabi Herzliya
Skrajne wyniki i osiągnięcia Maccabi Herzliya w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ironi Modi'in - Maccabi Herzliya 0:2 Liga Leumit (Izrael), 18.08.2026
- Najwyższa porażka Maccabi Herzliya - Hapoel Kfar Saba 0:2 Liga Leumit (Izrael), 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Maccabi Herzliya - Hapoel Ra'anana 2:3, Liga Leumit (Izrael), 23.08.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Maccabi Herzliya - Hapoel Ra'anana 2:3, Liga Leumit (Izrael), 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Herzliya 1:1, Liga Leumit (Izrael), 7.09.2026
Jakie statystyki ma Maccabi Herzliya w tym sezonie?
Bilans Maccabi Herzliya w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 9 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Maccabi Herzliya – zawodnicy
Jak wygląda kadra Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Maccabi Herzliya
-
Ido Exbard Napastnik Uraz pauzuje od 646 dni

Kadra Maccabi Herzliya
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Izrael | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Nigeria | 150 tys. € | 110 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
36 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
29 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Izrael | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
37 | Izrael | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Chorwacja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Izrael | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Izrael | 75 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Izrael | 50 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Bułgaria | 700 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
31 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
28 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
31 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
35 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
29 | Izrael | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
33 | Serbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
33 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
37 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
32 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
30 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Izrael | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
28 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Izrael | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
24 | Izrael | 125 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
26 | Izrael | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
42 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
24 | Izrael | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Izrael | 25 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Izrael | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
32 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
34 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Maccabi Herzliya
2,2 mln €
śr. 50 tys. € / zawodnika
Ile Maccabi Herzliya wydaje na pensje
110 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Izrael (40 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027
Maccabi Herzliya wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Maccabi Herzliya
Maccabi Herzliya – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027.
Maccabi Herzliya transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Sie 2026 |
|
Bułgaria | 28 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Nigeria | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 24 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 32 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 31 | – | za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Izrael | 25 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 26 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 21 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maccabi Herzliya w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Maccabi Herzliya trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Maccabi Herzliya – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Maccabi Herzliya? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Maccabi Herzliya?
Klub piłkarski Maccabi Herzliya zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Izraela.