Forma w lidze
Kiryat Yam SC w tabeli
6. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
7 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
10:3 bramki
2,50 gola/mecz
7 pkt
15:12 bramki
3,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kiryat Yam SC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Izrael | 27 | obrońca | 9 | 100 tys. € |
Kiryat Yam SC w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 24 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
| ··· | |||||||
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 17 |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 16 |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 |
Wyniki Kiryat Yam SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Maccabi Kiryat Gat
2
Kiryat Yam SC
2
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Kiryat Yam SC
2
Hapoel Kfar Saba
0
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
24 Wrz Koniec
|
Maccabi Herzliya
1
Kiryat Yam SC
3
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
Terminarz Kiryat Yam SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 15:00
|
Kiryat Yam SC
Kafr Qasim
Liga Leumit (Izrael), 10. kolejka
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Bnei Yehuda
Kiryat Yam SC
Liga Leumit (Izrael), 11. kolejka
|
|
|
02 Lis 18:00
|
Hapoel Ra'anana
Kiryat Yam SC
Liga Leumit (Izrael), 12. kolejka
|
Kiryat Yam SC to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Kiryat Yam Synthetic, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Kiryat Yam SC w tabeli Ligi Leumit?
Kiryat Yam SC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 8 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Kiryat Yam SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kiryat Yam SC to spotkanie z Kafr Qasim, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Kiryat Yam Synthetic w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kiryat Yam SC?
Ostatni mecz Kiryat Yam SC to remis z Maccabi Kiryat Gat 2:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kiryat Yam SC w tym sezonie?
Bilans Kiryat Yam SC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-1-3 przy 25 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 15,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kiryat Yam SC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kiryat Yam SC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kiryat Yam SC
Kiryat Yam SC terminarz
Kiedy Kiryat Yam SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kiryat Yam SC to spotkanie z Kafr Qasim, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Kiryat Yam Synthetic w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Kiryat Yam SC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kiryat Yam SC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kiryat Yam SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kiryat Yam SC wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kiryat Yam SC?
Ostatni mecz Kiryat Yam SC to remis z Maccabi Kiryat Gat 2:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kiryat Yam SC – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Kiryat Yam SC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kiryat Yam SC w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 3 |
Ashdod
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 6 |
Hapoel Afula
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Maccabi Kiryat Gat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Ironi Modi'in
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 11 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 12 |
Maccabi Herzliya
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 13 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Saba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kiryat Yam SC w tabeli Ligi Leumit?
Kiryat Yam SC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 16 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 8 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Kiryat Yam SC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kiryat Yam SC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kiryat Yam SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,7
- Strzały celne / mecz 7,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 22%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kiryat Yam SC i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kiryat Yam SC to 61–75 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Po przerwie pada 60% bramek Kiryat Yam SC.Przebieg meczu Kiryat Yam SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Kiryat Yam SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Kiryat Yam SC
100% bramek Kiryat Yam SC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kiryat Yam SC zdobywa w sezonie średnio 1,78 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,78.
Aktualne serie Kiryat Yam SC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Kiryat Yam SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Kiryat Yam SC wygra mecz Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Kiryat Yam SC nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Kiryat Yam SC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 78%
- Powyżej 4,5 56%
- Powyżej 5,5 22%
W 78% meczów Kiryat Yam SC padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Powyżej 2,5 bramki padło w 78% meczów Kiryat Yam SC.Kiryat Yam SC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kiryat Yam SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kiryat Yam SC zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Kiryat Yam SC wygra mecz Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Kiryat Yam SC zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Kiryat Yam SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Kiryat Yam SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 9 meczów.
Kiryat Yam SC – strzały
- Celne / mecz 7,1
- Niecelne / mecz 8,6
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
Kiryat Yam SC oddaje 15,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Kiryat Yam SC oddaje 15,7 strzałów na mecz.Kiryat Yam SC – posiadanie piłki
- U siebie 51,8%
- Na wyjeździe 55,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 9
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 9 meczów. Średnio Kiryat Yam SC utrzymuje przy piłce 54,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Kiryat Yam SC wygra mecz Kiryat Yam SC - Kafr Qasim Kiryat Yam SC utrzymuje średnio 54,0% posiadania piłki.Kiryat Yam SC – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Kiryat Yam SC to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Kiryat Yam SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 56%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Kiryat Yam SC wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Kiryat Yam SC – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 0%
Kiryat Yam SC ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Kiryat Yam SC – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Kiryat Yam SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 2,00 | 3,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 3,80 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Kiryat Yam SC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Kiryat Yam SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,60 2,25 | 2,00 2,00 | 1,60 1,25 |
|
5.
|
2,60 1,00 | 2,60 1,50 | 1,40 2,75 |
|
6.
|
2,25 1,40 | 2,50 3,00 | 0,75 2,40 |
|
7.
|
1,50 1,80 | 2,25 2,20 | 1,00 1,80 |
|
8.
|
1,75 1,20 | 2,00 0,80 | 0,75 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Kiryat Yam SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kiryat Yam SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kiryat Yam SC - Hapoel Acre 5:0 Liga Leumit (Izrael), 6.09.2026
- Najwyższa porażka Hapoel Rishon LeZion - Kiryat Yam SC 4:2 Liga Leumit (Izrael), 10.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Maccabi Kabilio Jaffa - Kiryat Yam SC 2:6, Liga Leumit (Izrael), 18.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Kiryat Yam SC - Hapoel Acre 5:0, Liga Leumit (Izrael), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Hapoel Rishon LeZion - Kiryat Yam SC 4:2, Liga Leumit (Izrael), 10.09.2026
Jakie statystyki ma Kiryat Yam SC w tym sezonie?
Bilans Kiryat Yam SC w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-1-3 przy 25 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 15,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kiryat Yam SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kiryat Yam SC w sezonie 2026/2027.
Kadra Kiryat Yam SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
32 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Izrael | 75 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
26 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Izrael | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
30 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kiryat Yam SC
250 tys. €
śr. 28 tys. € / zawodnika
Ile Kiryat Yam SC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Izrael (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kiryat Yam SC w sezonie 2026/2027
Kiryat Yam SC wycena zawodników
