Forma w lidze
Hapoel Afula w tabeli
4. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
10:8 bramki
2,00 gola/mecz
9 pkt
8:5 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Hapoel Afula
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Izrael | 28 | bramkarz | 9 | 150 tys. € |
Hapoel Afula w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 24 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 20 |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 17 |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 17 |
Wyniki Hapoel Afula
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Ironi Modi'in
1
Hapoel Afula
2
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Hapoel Afula
2
Hapoel Rishon LeZion
2
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
24 Wrz Koniec
|
Hapoel Acre
0
Hapoel Afula
3
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
Terminarz Hapoel Afula
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 15:00
|
Hapoel Afula
Maccabi Herzliya
Liga Leumit (Izrael), 10. kolejka
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Afula
Liga Leumit (Izrael), 11. kolejka
|
|
|
30 Paź 14:00
|
Hapoel Afula
Maccabi Kiryat Gat
Liga Leumit (Izrael), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Hapoel Afula
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Kongo |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Izrael |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Izrael |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Izrael |
![]() |
za darmo |
Hapoel Afula to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Afula Illit Stadium, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Erez Benodis. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Afula w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Afula trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hapoel Afula w tabeli Ligi Leumit?
Hapoel Afula zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 17 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Hapoel Afula gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Afula to spotkanie z Maccabi Herzliya, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Afula Illit Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Afula?
Ostatni mecz Hapoel Afula to wygrana z Ironi Modi'in 1:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hapoel Afula w tym sezonie?
Bilans Hapoel Afula w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-2-2 przy 18 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hapoel Afula w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hapoel Afula w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hapoel Afula
Hapoel Afula terminarz
Kiedy Hapoel Afula gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Afula to spotkanie z Maccabi Herzliya, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Afula Illit Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Hapoel Afula w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hapoel Afula w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hapoel Afula w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hapoel Afula wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
1:2 | – | 2/6 | 7/11 | |
|
01 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
2:2 | – | 0/4 | 2/4 | |
|
24 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
0:3 | – | 2/12 | 4/6 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 6. kolejka
|
3:3 | – | 3/7 | 2/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 5. kolejka
|
4:2 | – | 5/8 | 4/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 4. kolejka
|
0:1 | – | 5/10 | 4/7 | |
|
31 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 3. kolejka
|
3:2 | – | 3/8 | 7/7 | |
|
24 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 2. kolejka
|
0:1 | – | 6/13 | 4/7 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 1. kolejka
|
2:0 | – | 0/9 | 3/6 | |
|
25 Maj Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Afula?
Ostatni mecz Hapoel Afula to wygrana z Ironi Modi'in 1:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hapoel Afula – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Hapoel Afula w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hapoel Afula w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 3 |
Ashdod
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 6 |
Hapoel Afula
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Maccabi Kiryat Gat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Ironi Modi'in
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 11 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 12 |
Maccabi Herzliya
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 13 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Saba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hapoel Afula w tabeli Ligi Leumit?
Hapoel Afula zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 17 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Hapoel Afula w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hapoel Afula na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hapoel Afula na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,1
- Strzały celne / mecz 5,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hapoel Afula i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hapoel Afula to 0–15 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Po przerwie pada 42% bramek Hapoel Afula.Przebieg meczu Hapoel Afula i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Hapoel Afula otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hapoel Afula
95% bramek Hapoel Afula pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hapoel Afula zdobywa w sezonie średnio 1,89 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,89.
Aktualne serie Hapoel Afula
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Hapoel Afula, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Hapoel Afula wygra mecz Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Hapoel Afula nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Hapoel Afula
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 22%
W 67% meczów Hapoel Afula padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Hapoel Afula.Hapoel Afula – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hapoel Afula, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hapoel Afula zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 2,25 na wyjeździe.
Hapoel Afula wygra mecz Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Hapoel Afula zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 75%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Hapoel Afula ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 39% goli Hapoel Afula, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Hapoel Afula – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,1
Hapoel Afula oddaje 12,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Hapoel Afula oddaje 12,1 strzałów na mecz.Hapoel Afula – posiadanie piłki
- U siebie 43,4%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 9
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 9 meczów. Średnio Hapoel Afula utrzymuje przy piłce 45,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Hapoel Afula wygra mecz Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Hapoel Afula utrzymuje średnio 45,0% posiadania piłki.Hapoel Afula – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Hapoel Afula to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hapoel Afula - Maccabi Herzliya Czyste konto Hapoel Afula zachowuje w 33% meczów.Hapoel Afula – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 2,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Hapoel Afula wykonuje średnio 2,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Hapoel Afula – kartki
- Żółte kartki 34
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 89%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Hapoel Afula ogląda średnio 3,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Hapoel Afula – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Hapoel Afula według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,33 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Hapoel Afula zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Hapoel Afula na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,00 3,00 | 1,50 2,80 | 0,75 0,80 |
|
3.
|
3,00 1,25 | 2,40 1,50 | 0,60 1,50 |
|
4.
|
1,60 2,25 | 2,00 2,00 | 1,60 1,25 |
|
5.
|
2,60 1,00 | 2,60 1,50 | 1,40 2,75 |
|
6.
|
2,25 1,40 | 2,50 3,00 | 0,75 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Hapoel Afula
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hapoel Afula w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hapoel Acre - Hapoel Afula 0:3 Liga Leumit (Izrael), 24.09.2026
- Najwyższa porażka Maccabi Bnei Raina - Hapoel Afula 4:2 Liga Leumit (Izrael), 10.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Maccabi Bnei Raina - Hapoel Afula 4:2, Liga Leumit (Izrael), 10.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Hapoel Afula - Ashdod 2:0, Liga Leumit (Izrael), 18.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Ironi Modi'in - Hapoel Afula 1:2, Liga Leumit (Izrael), 9.10.2026
Jakie statystyki ma Hapoel Afula w tym sezonie?
Bilans Hapoel Afula w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-2-2 przy 18 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hapoel Afula – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hapoel Afula w sezonie 2026/2027.
Kadra Hapoel Afula
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Izrael | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Izrael | 150 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Nigeria | 100 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
32 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
30 | Izrael | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
37 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
25 | Izrael | 0 € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Izrael | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Izrael | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
25 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
27 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
27 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Izrael | 10 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
28 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Izrael | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 70 |
![]() |
22 | Izrael | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
27 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
26 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
![]() |
– | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Izrael | 0 € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
34 | Izrael | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Ghana | 175 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
29 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
25 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
30 | Kolumbia | 200 tys. € | 18 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
33 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
33 | Izrael | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
27 | Izrael | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
29 | Serbia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 52 |
|
28 | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Izrael | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
27 | Izrael | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
|
30 | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
30 | Izrael | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Hapoel Afula
2,3 mln €
śr. 46 tys. € / zawodnika
Ile Hapoel Afula wydaje na pensje
18 tys. € rocznie
śr. 356 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Izrael (45 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hapoel Afula w sezonie 2026/2027
Hapoel Afula wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Hapoel Afula
Hapoel Afula – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hapoel Afula w sezonie 2026/2027.
Hapoel Afula transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Kongo | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Izrael | 28 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Ghana | 25 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 25 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | 24 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Portugalia | 38 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 22 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Afula w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Afula trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.