Forma w lidze
Maccabi Kiryat Gat w tabeli
11. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
5:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Maccabi Kiryat Gat
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Izrael | 30 | obrońca | 9 | 75 tys. € |
Maccabi Kiryat Gat w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 24 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
| ··· | |||||||
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | 10 |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | 8 |
Wyniki Maccabi Kiryat Gat
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Maccabi Kiryat Gat
2
Kiryat Yam SC
2
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Bnei Yehuda
2
Maccabi Kiryat Gat
1
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Maccabi Kiryat Gat
0
Kafr Qasim
1
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
Terminarz Maccabi Kiryat Gat
Maccabi Kiryat Gat to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Kiryat Gat Municipal Stadium, który może pomieścić 3 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Maccabi Kiryat Gat w tabeli Ligi Leumit?
Maccabi Kiryat Gat zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 15 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Maccabi Kiryat Gat gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maccabi Kiryat Gat to spotkanie z Ashdod, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Yud-Alef Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maccabi Kiryat Gat?
Ostatni mecz Maccabi Kiryat Gat to remis z Kiryat Yam SC 2:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Maccabi Kiryat Gat w tym sezonie?
Bilans Maccabi Kiryat Gat w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-3-4 przy 9 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Maccabi Kiryat Gat w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Maccabi Kiryat Gat w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Maccabi Kiryat Gat
Maccabi Kiryat Gat terminarz
Kiedy Maccabi Kiryat Gat gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maccabi Kiryat Gat to spotkanie z Ashdod, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Yud-Alef Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Maccabi Kiryat Gat w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Maccabi Kiryat Gat w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Maccabi Kiryat Gat w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Maccabi Kiryat Gat wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maccabi Kiryat Gat?
Ostatni mecz Maccabi Kiryat Gat to remis z Kiryat Yam SC 2:2 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Maccabi Kiryat Gat – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Maccabi Kiryat Gat w sezonie 2026/2027.
Miejsce Maccabi Kiryat Gat w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 3 |
Ashdod
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 6 |
Hapoel Afula
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Maccabi Kiryat Gat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Ironi Modi'in
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 11 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 12 |
Maccabi Herzliya
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 13 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Saba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Maccabi Kiryat Gat w tabeli Ligi Leumit?
Maccabi Kiryat Gat zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 15 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Maccabi Kiryat Gat w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Maccabi Kiryat Gat na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Maccabi Kiryat Gat na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,3
- Strzały celne / mecz 5,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 22%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Maccabi Kiryat Gat i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Maccabi Kiryat Gat to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ashdod - Maccabi Kiryat Gat Po przerwie pada 78% bramek Maccabi Kiryat Gat.Przebieg meczu Maccabi Kiryat Gat i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Maccabi Kiryat Gat otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Maccabi Kiryat Gat
100% bramek Maccabi Kiryat Gat pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Maccabi Kiryat Gat zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Maccabi Kiryat Gat
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Maccabi Kiryat Gat, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Maccabi Kiryat Gat wygra mecz Ashdod - Maccabi Kiryat Gat Maccabi Kiryat Gat nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Maccabi Kiryat Gat
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Maccabi Kiryat Gat padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ashdod - Maccabi Kiryat Gat Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Maccabi Kiryat Gat.Maccabi Kiryat Gat – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Maccabi Kiryat Gat, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Maccabi Kiryat Gat zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Maccabi Kiryat Gat wygra mecz Ashdod - Maccabi Kiryat Gat Maccabi Kiryat Gat zdobywa u siebie 17% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Maccabi Kiryat Gat ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 78% goli Maccabi Kiryat Gat, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Maccabi Kiryat Gat – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 8,2
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,3
Maccabi Kiryat Gat oddaje 13,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ashdod - Maccabi Kiryat Gat Maccabi Kiryat Gat oddaje 13,3 strzałów na mecz.Maccabi Kiryat Gat – posiadanie piłki
- U siebie 44,8%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 9
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 9 meczów. Średnio Maccabi Kiryat Gat utrzymuje przy piłce 44,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Maccabi Kiryat Gat wygra mecz Ashdod - Maccabi Kiryat Gat Maccabi Kiryat Gat utrzymuje średnio 44,8% posiadania piłki.Maccabi Kiryat Gat – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Maccabi Kiryat Gat to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ashdod - Maccabi Kiryat Gat Czyste konto Maccabi Kiryat Gat zachowuje w 22% meczów.Maccabi Kiryat Gat – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 11%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Maccabi Kiryat Gat wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Maccabi Kiryat Gat – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 11%
Maccabi Kiryat Gat ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Maccabi Kiryat Gat – 2,6.
Maccabi Kiryat Gat według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Maccabi Kiryat Gat zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Maccabi Kiryat Gat na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
0,60 2,50 | 1,60 1,25 | 2,40 0,25 |
|
10.
|
0,75 1,40 | 0,75 1,40 | 1,25 1,60 |
|
11.
|
0,50 1,40 | 1,00 1,00 | 1,50 1,00 |
|
12.
|
0,20 1,75 | 1,00 2,00 | 2,40 1,25 |
|
13.
|
0,60 1,25 | 1,00 1,00 | 2,00 0,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Maccabi Kiryat Gat
Skrajne wyniki i osiągnięcia Maccabi Kiryat Gat w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat 0:2 Liga Leumit (Izrael), 18.08.2026
- Najwyższa porażka Hapoel Kfar Saba - Maccabi Kiryat Gat 2:0 Liga Leumit (Izrael), 10.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Maccabi Kiryat Gat - Kiryat Yam SC 2:2, Liga Leumit (Izrael), 9.10.2026
- Najszybsza bramka 30. minuta Maccabi Kiryat Gat - Kiryat Yam SC 2:2, Liga Leumit (Izrael), 9.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Hapoel Ra'anana - Maccabi Kiryat Gat 0:1, Liga Leumit (Izrael), 17.09.2026
Jakie statystyki ma Maccabi Kiryat Gat w tym sezonie?
Bilans Maccabi Kiryat Gat w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-3-4 przy 9 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 13,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Maccabi Kiryat Gat – zawodnicy
Jak wygląda kadra Maccabi Kiryat Gat w sezonie 2026/2027.
