Forma w lidze
Hapoel Acre w tabeli
16. miejsce / 1 punkt Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 23 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez zwycięstwa
9 meczów bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
0:12 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
0:11 bramki
0,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hapoel Acre
Wartość drużyny: 950 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Izrael | 29 | pomocnik | 9 | 150 tys. € |
Hapoel Acre w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 24 |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 23 |
| ··· | |||||||
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | 6 |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | 1 |
Wyniki Hapoel Acre
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Hapoel Acre
0
Maccabi Bnei Raina
0
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Maccabi Kabilio Jaffa
1
Hapoel Acre
0
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
24 Wrz Koniec
|
Hapoel Acre
0
Hapoel Afula
3
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
Terminarz Hapoel Acre
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Acre
Liga Leumit (Izrael), 10. kolejka
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Hapoel Acre
Hapoel Ra'anana
Liga Leumit (Izrael), 11. kolejka
|
|
|
30 Paź 14:00
|
Hapoel Acre
Hapoel Rishon LeZion
Liga Leumit (Izrael), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Hapoel Acre
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22 Wrz 2026 |
|
Izrael |
![]() |
za darmo | |
| 22 Wrz 2026 |
|
Izrael |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
|
za darmo |
Hapoel Acre to klub piłkarski z Izraela występujący w Liga Leumit (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Acre Municipal Stadium, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Oded Kouter. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 950 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Acre w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Acre trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hapoel Acre w tabeli Ligi Leumit?
Hapoel Acre zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 1 punktu po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 0:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Kiedy Hapoel Acre gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Acre to spotkanie z Hapoel Kfar Shalem, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Shkhunat Hatikva Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Acre?
Ostatni mecz Hapoel Acre to remis z Maccabi Bnei Raina 0:0 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hapoel Acre w tym sezonie?
Bilans Hapoel Acre w tym sezonie to 9 meczów i wynik 0-1-8 przy 0 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 6,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hapoel Acre w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hapoel Acre w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hapoel Acre
Hapoel Acre terminarz
Kiedy Hapoel Acre gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Acre to spotkanie z Hapoel Kfar Shalem, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Shkhunat Hatikva Stadium w ramach Ligi Leumit (10. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Hapoel Acre w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hapoel Acre w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hapoel Acre w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hapoel Acre wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 9. kolejka
|
0:0 | – | 3/12 | 2/5 | |
|
01 Paź Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 8. kolejka
|
1:0 | – | 3/7 | 4/11 | |
|
24 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 7. kolejka
|
0:3 | – | 10/12 | 2/6 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 6. kolejka
|
1:0 | – | 4/9 | 5/11 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 5. kolejka
|
0:4 | – | 0/9 | 6/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 4. kolejka
|
5:0 | – | 4/6 | 0/3 | |
|
31 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 3. kolejka
|
0:3 | – | 4/11 | 4/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 2. kolejka
|
4:0 | – | 2/6 | 1/3 | |
|
18 Sie Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), 1. kolejka
|
0:2 | – | 1/8 | 0/4 | |
|
25 Maj Koniec
|
Liga Leumit (Izrael), play offy baraży o utrzymanie
|
2:2 | – | 3/13 | 3/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Acre?
Ostatni mecz Hapoel Acre to remis z Maccabi Bnei Raina 0:0 w Lidze Leumit, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hapoel Acre – tabela Liga Leumit (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Liga Leumit (Izrael) zajmuje Hapoel Acre w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hapoel Acre w tabeli Ligi Leumit
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ashdod
|
9 | 8 | 0 | 1 | 22:8 | 14 | 24 | |
2
|
Bnei Yehuda
|
9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | 13 | 23 | |
3
|
Hapoel Rishon LeZion
|
9 | 6 | 2 | 1 | 18:9 | 9 | 20 | |
4
|
Hapoel Afula
|
9 | 5 | 2 | 2 | 18:13 | 5 | 17 | |
5
|
Hapoel Kfar Shalem
|
9 | 5 | 2 | 2 | 19:18 | 1 | 17 | |
6
|
Kiryat Yam SC
|
9 | 5 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 16 | |
7
|
Hapoel Ra'anana
|
9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 7 | 15 | |
8
|
Kafr Qasim
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:9 | 3 | 13 | |
9
|
Maccabi Bnei Raina
|
9 | 4 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 13 | |
10
|
Maccabi Ahi Nazareth
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:13 | -3 | 10 | |
11
|
Maccabi Kiryat Gat
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | 9 | |
12
|
Ironi Modi'in
|
9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | 8 | |
13
|
Maccabi Herzliya
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
14
|
Hapoel Kfar Saba
|
9 | 2 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | 6 | |
15
|
Maccabi Kabilio Jaffa
|
9 | 2 | 0 | 7 | 7:20 | -13 | 6 | |
16
|
Hapoel Acre
|
9 | 0 | 1 | 8 | 0:23 | -23 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hapoel Rishon LeZion
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 15 | |
| 2 |
Hapoel Kfar Shalem
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:7 | 6 | 13 | |
| 3 |
Ashdod
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 12 | |
| 4 |
Kiryat Yam SC
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 5 |
Bnei Yehuda
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 6 |
Hapoel Afula
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kafr Qasim
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 7 | |
| 8 |
Hapoel Ra'anana
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 9 |
Maccabi Bnei Raina
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
Maccabi Herzliya
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 12 |
Hapoel Kfar Saba
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 | 3 | |
| 13 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Kiryat Gat
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Ironi Modi'in
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:12 | -7 | 1 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:12 | -12 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bnei Yehuda
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:4 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ashdod
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | 7 | 12 | |
| 3 |
Maccabi Bnei Raina
|
4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 10 | |
| 4 |
Hapoel Afula
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Hapoel Ra'anana
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 9 | |
| 6 |
Kiryat Yam SC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 15:12 | 3 | 7 | |
| 7 |
Maccabi Ahi Nazareth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 8 |
Maccabi Kiryat Gat
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 9 |
Ironi Modi'in
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 10 |
Kafr Qasim
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 11 |
Hapoel Rishon LeZion
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 12 |
Maccabi Herzliya
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | 1 | 5 | |
| 13 |
Hapoel Kfar Shalem
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 14 |
Hapoel Kfar Saba
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 15 |
Maccabi Kabilio Jaffa
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 16 |
Hapoel Acre
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hapoel Acre w tabeli Ligi Leumit?
Hapoel Acre zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ligi Leumit z dorobkiem 1 punktu po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Ashdod wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 0:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Hapoel Acre w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hapoel Acre na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hapoel Acre na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,8
- Strzały celne / mecz 2,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,56
- Czyste konta 11%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hapoel Acre i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Przebieg meczu Hapoel Acre i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-0-8 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-0-6 |
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hapoel Acre zdobywa w sezonie średnio 0,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,11.
Aktualne serie Hapoel Acre
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 9 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Hapoel Acre, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hapoel Acre
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Hapoel Acre padają co najmniej trzy bramki, a w 0% spotkań trafiają obie drużyny.
Hapoel Acre – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hapoel Acre, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hapoel Acre zdobywa 0,20 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Hapoel Acre ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 0% goli Hapoel Acre, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 9 meczów.
Hapoel Acre – strzały
- Celne / mecz 2,3
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 0%
Hapoel Acre oddaje 6,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób.
Hapoel Acre – posiadanie piłki
- U siebie 40,2%
- Na wyjeździe 50,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Hapoel Acre utrzymuje przy piłce 44,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Hapoel Acre – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,56
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Hapoel Acre to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Hapoel Acre – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 3,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Hapoel Acre wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Hapoel Acre – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 3,2
- Mecze bez kartki 22%
Hapoel Acre ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Hapoel Acre – 3,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Hapoel Acre według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,00 | 3,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 0-1-4 | 0,20 | 0,00 | 2,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Hapoel Acre zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Hapoel Acre na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,20 1,75 | 1,00 2,00 | 2,40 1,25 |
|
13.
|
0,60 1,25 | 1,00 1,00 | 2,00 0,75 |
|
14.
|
0,75 0,60 | 1,50 1,00 | 2,50 2,80 |
|
15.
|
0,60 0,75 | 1,00 0,50 | 2,60 1,75 |
|
16.
|
0,20 0,00 | 0,00 0,00 | 2,40 2,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Hapoel Acre
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hapoel Acre w tym sezonie
- Najwyższa porażka Kiryat Yam SC - Hapoel Acre 5:0 Liga Leumit (Izrael), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kiryat Yam SC - Hapoel Acre 5:0, Liga Leumit (Izrael), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Hapoel Acre w tym sezonie?
Bilans Hapoel Acre w tym sezonie to 9 meczów i wynik 0-1-8 przy 0 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 6,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hapoel Acre – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hapoel Acre w sezonie 2026/2027.
Kadra Hapoel Acre
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
37 | Gruzja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Izrael | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | DR Konga | 125 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Izrael | 25 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Izrael | 100 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Izrael | 75 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
34 | Izrael | 125 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
22 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Izrael | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Izrael | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Izrael | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Izrael | 0 € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Izrael | 75 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Izrael | 150 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 5 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
23 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
35 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
28 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
23 | Izrael | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 40 |
![]() |
– | Wybrzeże Kości Słoniowej | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
32 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Izrael | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 125 tys. € | 91 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Izrael | 75 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
37 | Palestyna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
27 | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Izrael | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
30 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
32 | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
25 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
25 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Izrael | 150 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
32 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 22 |
![]() |
24 | Izrael | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
29 | Izrael | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Hapoel Acre
2,3 mln €
śr. 47 tys. € / zawodnika
Ile Hapoel Acre wydaje na pensje
91 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Izrael (39 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hapoel Acre w sezonie 2026/2027
Hapoel Acre wycena zawodników



Struktura wieku i wartości kadry Hapoel Acre
Hapoel Acre – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hapoel Acre w sezonie 2026/2027.
Hapoel Acre transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 Wrz 2026 |
|
Izrael | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Wrz 2026 |
|
Izrael | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 31 |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 21 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 26 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 21 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | – |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
DR Konga | 30 |
|
za darmo |
Hapoel Acre bilans transferowy
- 0 € 2026
- -50 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +220 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Hapoel Acre
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Acre w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Acre trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy.