Forma w lidze
Bollstanäs w tabeli
9. miejsce / 31 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
18:28 bramki
1,38 gola/mecz
18 pkt
27:20 bramki
2,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Bollstanäs w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 56 |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 53 |
| ··· | |||||||
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 32 |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | 31 |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | 25 |
Wyniki Bollstanäs
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Bollstanäs
2
Kungsängen
3
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Lidingö
0
Bollstanäs
4
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Bollstanäs
1
Enskede
3
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Bollstanäs
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Viggbyholms IK
Bollstanäs
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Bollstanäs to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2.
Które miejsce zajmuje Bollstanäs w tabeli Dywizji 2?
Bollstanäs zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 31 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Skiljebo wynosi 25 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 45:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Bollstanäs gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bollstanäs to spotkanie z Viggbyholms IK, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Hägernäs IP 1 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bollstanäs?
Ostatni mecz Bollstanäs to porażka z Kungsängen 2:3 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bollstanäs w tym sezonie?
Bilans Bollstanäs w tym sezonie to 25 meczów i wynik 8-7-10 przy 45 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bollstanäs w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Bollstanäs w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Bollstanäs
Bollstanäs terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Hägernäs IP 1 Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Bollstanäs gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bollstanäs to spotkanie z Viggbyholms IK, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Hägernäs IP 1 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Bollstanäs w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Bollstanäs w sezonie 2026.
Forma i bramki Bollstanäs w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bollstanäs wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
2:3 | – | 3/4 | 1/2 | |
|
03 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
0:4 | – | 4/12 | 1/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
1:3 | – | 3/7 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
0:4 | – | 1/5 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
2:0 | – | 11/19 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
0:5 | – | 5/9 | 1/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Szwecji, finał
|
0:2 | – | 4/12 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
2:1 | – | 3/10 | 2/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
2:3 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bollstanäs?
Ostatni mecz Bollstanäs to porażka z Kungsängen 2:3 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bollstanäs – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Bollstanäs w sezonie 2026.
Miejsce Bollstanäs w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 30 | 56 | |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 43 | 53 | |
3
|
Enskede
|
25 | 16 | 4 | 5 | 42:24 | 18 | 52 | |
4
|
Angby
|
25 | 15 | 6 | 4 | 58:29 | 29 | 51 | |
5
|
Falu BS
|
25 | 13 | 5 | 7 | 40:30 | 10 | 44 | |
6
|
Täby
|
25 | 12 | 5 | 8 | 44:28 | 16 | 41 | |
7
|
Franke
|
25 | 10 | 4 | 11 | 45:43 | 2 | 34 | |
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 0 | 32 | |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | -3 | 31 | |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | -9 | 25 | |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | -25 | 23 | |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | -24 | 22 | |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | -38 | 14 | |
14
|
Helges
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:71 | -49 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 30 | 56 | |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 43 | 53 | |
3
|
Enskede
|
25 | 16 | 4 | 5 | 42:24 | 18 | 52 | |
4
|
Angby
|
25 | 15 | 6 | 4 | 58:29 | 29 | 51 | |
5
|
Falu BS
|
25 | 13 | 5 | 7 | 40:30 | 10 | 44 | |
6
|
Täby
|
25 | 12 | 5 | 8 | 44:28 | 16 | 41 | |
7
|
Franke
|
25 | 10 | 4 | 11 | 45:43 | 2 | 34 | |
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 0 | 32 | |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | -3 | 31 | |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | -9 | 25 | |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | -25 | 23 | |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | -24 | 22 | |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | -38 | 14 | |
14
|
Helges
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:71 | -49 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Enskede
|
13 | 10 | 3 | 0 | 24:7 | 17 | 33 | |
| 2 |
Sunnersta
|
13 | 10 | 0 | 3 | 38:9 | 29 | 30 | |
| 3 |
Täby
|
13 | 9 | 2 | 2 | 27:10 | 17 | 29 | |
| 4 |
Skiljebo
|
12 | 8 | 4 | 0 | 31:16 | 15 | 28 | |
| 5 |
Falu BS
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 27 | |
| 6 |
Angby
|
13 | 7 | 4 | 2 | 26:11 | 15 | 25 | |
| 7 |
Franke
|
13 | 8 | 1 | 4 | 29:17 | 12 | 25 | |
| 8 |
Gute
|
12 | 5 | 2 | 5 | 22:17 | 5 | 17 | |
| 9 |
Bollstanäs
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 13 | |
| 10 |
Kungsängen
|
12 | 2 | 7 | 3 | 14:16 | -2 | 13 | |
| 11 |
Viggbyholms IK
|
12 | 2 | 2 | 8 | 17:27 | -10 | 8 | |
| 12 |
Lidingö
|
12 | 1 | 4 | 7 | 12:28 | -16 | 7 | |
| 13 |
Helges
|
12 | 1 | 1 | 10 | 8:33 | -25 | 4 | |
| 14 |
Korsnäs
|
12 | 1 | 0 | 11 | 7:31 | -24 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Skiljebo
|
13 | 9 | 1 | 3 | 25:10 | 15 | 28 | |
| 2 |
Angby
|
12 | 8 | 2 | 2 | 32:18 | 14 | 26 | |
| 3 |
Sunnersta
|
12 | 6 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 23 | |
| 4 |
Enskede
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:17 | 1 | 19 | |
| 5 |
Bollstanäs
|
12 | 5 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 18 | |
| 6 |
Falu BS
|
12 | 5 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 17 | |
| 7 |
Lidingö
|
13 | 5 | 1 | 7 | 17:26 | -9 | 16 | |
| 8 |
Gute
|
13 | 4 | 3 | 6 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 9 |
Viggbyholms IK
|
13 | 4 | 2 | 7 | 8:22 | -14 | 14 | |
| 10 |
Täby
|
12 | 3 | 3 | 6 | 17:18 | -1 | 12 | |
| 11 |
Kungsängen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 12 |
Korsnäs
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:33 | -14 | 11 | |
| 13 |
Franke
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:26 | -10 | 9 | |
| 14 |
Helges
|
13 | 1 | 3 | 9 | 14:38 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Bollstanäs w tabeli Dywizji 2?
Bollstanäs zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 31 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Skiljebo wynosi 25 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 45:48, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Bollstanäs w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Bollstanäs na tle ligi w sezonie 2026.
Bollstanäs na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,92
- Czyste konta 16%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bollstanäs i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bollstanäs to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu Bollstanäs i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 6-2-5 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 2-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 4-1-3 |
| Remis do przerwy | 8 | 3-4-1 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 1-2-6 |
Gdy Bollstanäs otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bollstanäs
100% bramek Bollstanäs pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bollstanäs zdobywa w sezonie średnio 1,24 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Bollstanäs
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bollstanäs, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Bollstanäs
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 76%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 28%
- Powyżej 5,5 12%
W 76% meczów Bollstanäs padają co najmniej trzy bramki, a w 72% spotkań trafiają obie drużyny.
Bollstanäs – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bollstanäs, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bollstanäs zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Bollstanäs ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Bollstanäs, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 25 meczów.
Bollstanäs – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Bollstanäs oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Bollstanäs – posiadanie piłki
- U siebie 49,7%
- Na wyjeździe 51,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 19
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 19
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 19 meczów. Średnio Bollstanäs utrzymuje przy piłce 50,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Bollstanäs – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 2 z 12
- Stracone / mecz 1,92
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 52%
Czyste konto Bollstanäs to 16% meczów sezonu (4 z 25), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Bollstanäs – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 32%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,1
Bollstanäs wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Bollstanäs – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 37%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 16%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 21%
Bollstanäs ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Bollstanäs – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Bollstanäs według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 1-2-7 | 0,50 | 1,20 | 2,70 |
| Środka tabeli (6–9) | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Bollstanäs zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–9), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Bollstanäs na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,92 0,75 | 2,23 1,33 | 1,31 2,17 |
|
8.
|
1,42 1,15 | 1,83 1,23 | 1,42 1,62 |
|
9.
|
1,00 1,50 | 1,38 2,25 | 2,15 1,67 |
|
10.
|
1,08 0,92 | 1,17 1,23 | 1,33 1,77 |
|
11.
|
0,58 1,23 | 1,00 1,31 | 2,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Bollstanäs
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bollstanäs w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Helges - Bollstanäs 0:5 Dywizja 2, 9.08.2026
- Najwyższa porażka Bollstanäs - Angby 0:5 Dywizja 2, 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Skiljebo - Bollstanäs 4:4, Dywizja 2, 26.04.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Lidingö - Bollstanäs 0:4, Dywizja 2, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Korsnäs - Bollstanäs 1:3, Dywizja 2, 28.03.2026
Jakie statystyki ma Bollstanäs w tym sezonie?
Bilans Bollstanäs w tym sezonie to 25 meczów i wynik 8-7-10 przy 45 zdobytych bramkach i 48 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bollstanäs – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bollstanäs w sezonie 2026.
