Forma w lidze
Lidingö w tabeli
11. miejsce / 23 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 33 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
12:28 bramki
1,00 gola/mecz
16 pkt
17:26 bramki
1,31 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Lidingö w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 56 |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 53 |
| ··· | |||||||
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | 25 |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | 23 |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | 22 |
Wyniki Lidingö
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Täby
2
Lidingö
3
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Lidingö
0
Bollstanäs
4
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Sunnersta
6
Lidingö
0
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Lidingö
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Lidingö
Franke
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Lidingö to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Lidingövallen 2, który może pomieścić 3 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Lidingö w tabeli Dywizji 2?
Lidingö zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 23 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Skiljebo wynosi 33 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:54, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Lidingö gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lidingö to spotkanie z Franke, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Lidingövallen 2 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lidingö?
Ostatni mecz Lidingö to wygrana z Täby 2:3 w Dywizji 2, 10 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lidingö w tym sezonie?
Bilans Lidingö w tym sezonie to 25 meczów i wynik 6-5-14 przy 29 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lidingö w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Lidingö w sezonie 2026.
Lidingö terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Lidingövallen 2 U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Lidingö gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lidingö to spotkanie z Franke, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Lidingövallen 2 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Lidingö w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Lidingö w sezonie 2026.
Forma i bramki Lidingö w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lidingö wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
2:3 | – | 5/8 | 1/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
0:4 | – | 8/12 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
6:0 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
0:3 | – | – | – | |
|
13 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 2, 21. kolejka
|
2:1 | – | 8/12 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
1:2 | – | 7/12 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
4:0 | – | – | – | |
|
23 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
1:3 | – | 6/19 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
0:3 | – | 9/15 | 2/3 | |
|
07 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
0:1 | – | 6/8 | 0/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lidingö?
Ostatni mecz Lidingö to wygrana z Täby 2:3 w Dywizji 2, 10 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lidingö – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Lidingö w sezonie 2026.
Miejsce Lidingö w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 30 | 56 | |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 43 | 53 | |
3
|
Enskede
|
25 | 16 | 4 | 5 | 42:24 | 18 | 52 | |
4
|
Angby
|
25 | 15 | 6 | 4 | 58:29 | 29 | 51 | |
5
|
Falu BS
|
25 | 13 | 5 | 7 | 40:30 | 10 | 44 | |
6
|
Täby
|
25 | 12 | 5 | 8 | 44:28 | 16 | 41 | |
7
|
Franke
|
25 | 10 | 4 | 11 | 45:43 | 2 | 34 | |
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 0 | 32 | |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | -3 | 31 | |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | -9 | 25 | |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | -25 | 23 | |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | -24 | 22 | |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | -38 | 14 | |
14
|
Helges
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:71 | -49 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 30 | 56 | |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 43 | 53 | |
3
|
Enskede
|
25 | 16 | 4 | 5 | 42:24 | 18 | 52 | |
4
|
Angby
|
25 | 15 | 6 | 4 | 58:29 | 29 | 51 | |
5
|
Falu BS
|
25 | 13 | 5 | 7 | 40:30 | 10 | 44 | |
6
|
Täby
|
25 | 12 | 5 | 8 | 44:28 | 16 | 41 | |
7
|
Franke
|
25 | 10 | 4 | 11 | 45:43 | 2 | 34 | |
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 0 | 32 | |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | -3 | 31 | |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | -9 | 25 | |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | -25 | 23 | |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | -24 | 22 | |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | -38 | 14 | |
14
|
Helges
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:71 | -49 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Enskede
|
13 | 10 | 3 | 0 | 24:7 | 17 | 33 | |
| 2 |
Sunnersta
|
13 | 10 | 0 | 3 | 38:9 | 29 | 30 | |
| 3 |
Täby
|
13 | 9 | 2 | 2 | 27:10 | 17 | 29 | |
| 4 |
Skiljebo
|
12 | 8 | 4 | 0 | 31:16 | 15 | 28 | |
| 5 |
Falu BS
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 27 | |
| 6 |
Angby
|
13 | 7 | 4 | 2 | 26:11 | 15 | 25 | |
| 7 |
Franke
|
13 | 8 | 1 | 4 | 29:17 | 12 | 25 | |
| 8 |
Gute
|
12 | 5 | 2 | 5 | 22:17 | 5 | 17 | |
| 9 |
Bollstanäs
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 13 | |
| 10 |
Kungsängen
|
12 | 2 | 7 | 3 | 14:16 | -2 | 13 | |
| 11 |
Viggbyholms IK
|
12 | 2 | 2 | 8 | 17:27 | -10 | 8 | |
| 12 |
Lidingö
|
12 | 1 | 4 | 7 | 12:28 | -16 | 7 | |
| 13 |
Helges
|
12 | 1 | 1 | 10 | 8:33 | -25 | 4 | |
| 14 |
Korsnäs
|
12 | 1 | 0 | 11 | 7:31 | -24 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Skiljebo
|
13 | 9 | 1 | 3 | 25:10 | 15 | 28 | |
| 2 |
Angby
|
12 | 8 | 2 | 2 | 32:18 | 14 | 26 | |
| 3 |
Sunnersta
|
12 | 6 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 23 | |
| 4 |
Enskede
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:17 | 1 | 19 | |
| 5 |
Bollstanäs
|
12 | 5 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 18 | |
| 6 |
Falu BS
|
12 | 5 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 17 | |
| 7 |
Lidingö
|
13 | 5 | 1 | 7 | 17:26 | -9 | 16 | |
| 8 |
Gute
|
13 | 4 | 3 | 6 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 9 |
Viggbyholms IK
|
13 | 4 | 2 | 7 | 8:22 | -14 | 14 | |
| 10 |
Täby
|
12 | 3 | 3 | 6 | 17:18 | -1 | 12 | |
| 11 |
Kungsängen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 12 |
Korsnäs
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:33 | -14 | 11 | |
| 13 |
Franke
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:26 | -10 | 9 | |
| 14 |
Helges
|
13 | 1 | 3 | 9 | 14:38 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Lidingö w tabeli Dywizji 2?
Lidingö zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 23 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Skiljebo wynosi 33 punkty, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:54, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Lidingö w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Lidingö na tle ligi w sezonie 2026.
Lidingö na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 3,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,16
- Czyste konta 8%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Lidingö i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lidingö to 61–75 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Lidingö i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 4-3-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 2-2-8 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 2-5-5 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 2-0-8 |
Gdy Lidingö otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Lidingö
89% bramek Lidingö pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lidingö zdobywa w sezonie średnio 0,92 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Lidingö
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 9 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Lidingö, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Lidingö
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 68%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 8%
W 68% meczów Lidingö padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Lidingö – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lidingö, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lidingö zdobywa 0,58 punktu na mecz wobec 1,23 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Lidingö ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Lidingö, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 25 meczów.
Lidingö – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 3,9
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,8
Lidingö oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,8 strzału.
Lidingö – posiadanie piłki
- U siebie 45,1%
- Na wyjeździe 46,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 20
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 20
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 20 meczów. Średnio Lidingö utrzymuje przy piłce 45,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Lidingö – czyste konta
- U siebie 0 z 12
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 2,16
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Lidingö to 8% meczów sezonu (2 z 25), z czego 0 w 12 meczach u siebie.
Lidingö – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 65%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Lidingö wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 65% spotkań.
Lidingö – kartki
- Żółte kartki 31
- Pow. 3,5 kartki w meczu 30%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 15%
Lidingö ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Lidingö – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Lidingö według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 0-1-9 | 0,10 | 0,80 | 2,70 |
| Środka tabeli (6–9) | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 1,29 | 2,57 |
| Dołu tabeli (10–14) | 8 | 4-3-1 | 1,88 | 1,50 | 1,13 |
Najwięcej punktów na mecz Lidingö zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Lidingö na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,00 1,50 | 1,38 2,25 | 2,15 1,67 |
|
10.
|
1,08 0,92 | 1,17 1,23 | 1,33 1,77 |
|
11.
|
0,58 1,23 | 1,00 1,31 | 2,33 2,00 |
|
12.
|
0,67 1,08 | 1,42 0,62 | 2,25 1,69 |
|
13.
|
0,25 0,85 | 0,58 1,46 | 2,58 2,54 |
Ciekawe rekordy w meczach Lidingö
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lidingö w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Korsnäs - Lidingö 0:3 Dywizja 2, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Sunnersta - Lidingö 6:0 Dywizja 2, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Lidingö - Sunnersta 1:5, Dywizja 2, 25.04.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Lidingö - Angby 2:3, Dywizja 2, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Lidingö - Korsnäs 1:1, Dywizja 2, 5.04.2026
Jakie statystyki ma Lidingö w tym sezonie?
Bilans Lidingö w tym sezonie to 25 meczów i wynik 6-5-14 przy 29 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lidingö – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lidingö w sezonie 2026.
Kadra Lidingö
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
25 | Szwecja | 100 tys. € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
25 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Lidingö
100 tys. €
śr. 25 tys. € / zawodnika
Ile Lidingö wydaje na pensje
20 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Szwecja (4 zawodników)
