Forma w lidze
Helges w tabeli
14. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 46 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
10 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
8:33 bramki
0,67 gola/mecz
6 pkt
14:38 bramki
1,08 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Wyniki Helges
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Franke
5
![]()
Helges
2
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Angby
9
![]()
Helges
0
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
![]()
Helges
1
Gute
2
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Helges
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
![]()
Helges
Enskede
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Helges to klub piłkarski występujący w Dywizja 2.
Które miejsce zajmuje Helges w tabeli Dywizji 2?
Helges zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 10 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Skiljebo wynosi 46 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:71, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Kiedy Helges gra następny mecz?
Najbliższy mecz Helges to spotkanie z Enskede, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Helges?
Ostatni mecz Helges to porażka z Franke 5:2 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Helges w tym sezonie?
Bilans Helges w tym sezonie to 25 meczów i wynik 2-4-19 przy 22 zdobytych bramkach i 71 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Helges w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Helges w sezonie 2026.
Helges terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
![]() Dywizja 2, 26. kolejka
|
U siebie | Trudny |
Kiedy Helges gra następny mecz?
Najbliższy mecz Helges to spotkanie z Enskede, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Helges w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Helges w sezonie 2026.
Forma i bramki Helges w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Helges wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]() Dywizja 2, 25. kolejka
|
5:2 | – | 7/10 | 1/4 | |
|
04 Paź Koniec
|
![]() Dywizja 2, 24. kolejka
|
9:0 | – | 2/4 | 0/1 | |
|
26 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 2, 23. kolejka
|
1:2 | – | 11/18 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 2, 22. kolejka
|
4:2 | – | 6/10 | 0/0 | |
|
13 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 2, 21. kolejka
|
2:1 | – | 4/12 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 2, 20. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
30 Sie Koniec
|
![]() Dywizja 2, 19. kolejka
|
1:1 | – | 1/4 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
![]() Dywizja 2, 18. kolejka
|
1:2 | – | – | – | |
|
16 Sie Koniec
|
![]() Dywizja 2, 17. kolejka
|
4:2 | – | 4/5 | 2/5 | |
|
09 Sie Koniec
|
![]() Dywizja 2, 16. kolejka
|
0:5 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Helges?
Ostatni mecz Helges to porażka z Franke 5:2 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Helges – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Helges w sezonie 2026.
Miejsce Helges w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 30 | 56 | |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 43 | 53 | |
3
|
Enskede
|
25 | 16 | 4 | 5 | 42:24 | 18 | 52 | |
4
|
Angby
|
25 | 15 | 6 | 4 | 58:29 | 29 | 51 | |
5
|
Falu BS
|
25 | 13 | 5 | 7 | 40:30 | 10 | 44 | |
6
|
Täby
|
25 | 12 | 5 | 8 | 44:28 | 16 | 41 | |
7
|
Franke
|
25 | 10 | 4 | 11 | 45:43 | 2 | 34 | |
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 0 | 32 | |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | -3 | 31 | |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | -9 | 25 | |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | -25 | 23 | |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | -24 | 22 | |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | -38 | 14 | |
14
|
Helges
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:71 | -49 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 30 | 56 | |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 43 | 53 | |
3
|
Enskede
|
25 | 16 | 4 | 5 | 42:24 | 18 | 52 | |
4
|
Angby
|
25 | 15 | 6 | 4 | 58:29 | 29 | 51 | |
5
|
Falu BS
|
25 | 13 | 5 | 7 | 40:30 | 10 | 44 | |
6
|
Täby
|
25 | 12 | 5 | 8 | 44:28 | 16 | 41 | |
7
|
Franke
|
25 | 10 | 4 | 11 | 45:43 | 2 | 34 | |
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 0 | 32 | |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | -3 | 31 | |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | -9 | 25 | |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | -25 | 23 | |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | -24 | 22 | |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | -38 | 14 | |
14
|
Helges
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:71 | -49 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Enskede
|
13 | 10 | 3 | 0 | 24:7 | 17 | 33 | |
| 2 |
Sunnersta
|
13 | 10 | 0 | 3 | 38:9 | 29 | 30 | |
| 3 |
Täby
|
13 | 9 | 2 | 2 | 27:10 | 17 | 29 | |
| 4 |
Skiljebo
|
12 | 8 | 4 | 0 | 31:16 | 15 | 28 | |
| 5 |
Falu BS
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 27 | |
| 6 |
Angby
|
13 | 7 | 4 | 2 | 26:11 | 15 | 25 | |
| 7 |
Franke
|
13 | 8 | 1 | 4 | 29:17 | 12 | 25 | |
| 8 |
Gute
|
12 | 5 | 2 | 5 | 22:17 | 5 | 17 | |
| 9 |
Bollstanäs
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 13 | |
| 10 |
Kungsängen
|
12 | 2 | 7 | 3 | 14:16 | -2 | 13 | |
| 11 |
Viggbyholms IK
|
12 | 2 | 2 | 8 | 17:27 | -10 | 8 | |
| 12 |
Lidingö
|
12 | 1 | 4 | 7 | 12:28 | -16 | 7 | |
| 13 |
Helges
|
12 | 1 | 1 | 10 | 8:33 | -25 | 4 | |
| 14 |
Korsnäs
|
12 | 1 | 0 | 11 | 7:31 | -24 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Skiljebo
|
13 | 9 | 1 | 3 | 25:10 | 15 | 28 | |
| 2 |
Angby
|
12 | 8 | 2 | 2 | 32:18 | 14 | 26 | |
| 3 |
Sunnersta
|
12 | 6 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 23 | |
| 4 |
Enskede
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:17 | 1 | 19 | |
| 5 |
Bollstanäs
|
12 | 5 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 18 | |
| 6 |
Falu BS
|
12 | 5 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 17 | |
| 7 |
Lidingö
|
13 | 5 | 1 | 7 | 17:26 | -9 | 16 | |
| 8 |
Gute
|
13 | 4 | 3 | 6 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 9 |
Viggbyholms IK
|
13 | 4 | 2 | 7 | 8:22 | -14 | 14 | |
| 10 |
Täby
|
12 | 3 | 3 | 6 | 17:18 | -1 | 12 | |
| 11 |
Kungsängen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 12 |
Korsnäs
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:33 | -14 | 11 | |
| 13 |
Franke
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:26 | -10 | 9 | |
| 14 |
Helges
|
13 | 1 | 3 | 9 | 14:38 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Helges w tabeli Dywizji 2?
Helges zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 10 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Skiljebo wynosi 46 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:71, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Helges w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Helges na tle ligi w sezonie 2026.
Helges na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,84
- Czyste konta 12%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Helges i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Helges to 76–90+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Helges i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 2-1-7 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 0-2-11 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 1-0-3 |
| Remis do przerwy | 8 | 1-4-3 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 0-0-13 |
Gdy Helges otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Helges
100% bramek Helges pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Helges zdobywa w sezonie średnio 0,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,20.
Aktualne serie Helges
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Helges, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Helges
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 28%
- Powyżej 5,5 16%
W 80% meczów Helges padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Helges – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Helges, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Helges zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 0,46 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Helges ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Helges, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 25 meczów.
Helges – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,9
Helges oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,9 strzału.
Helges – posiadanie piłki
- U siebie 37,8%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 14
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 14
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 14 meczów. Średnio Helges utrzymuje przy piłce 44,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Helges – czyste konta
- U siebie 1 z 12
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 2,84
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 76%
Czyste konto Helges to 12% meczów sezonu (3 z 25), z czego 1 w 12 meczach u siebie.
Helges – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 57%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 21%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Helges wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Helges – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 36%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 29%
Helges ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Helges – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Helges według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 0-1-8 | 0,11 | 0,67 | 3,89 |
| Środka tabeli (6–9) | 8 | 0-2-6 | 0,25 | 0,50 | 2,50 |
| Dołu tabeli (10–14) | 8 | 2-1-5 | 0,88 | 1,50 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Helges zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Helges na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,08 0,92 | 1,17 1,23 | 1,33 1,77 |
|
11.
|
0,58 1,23 | 1,00 1,31 | 2,33 2,00 |
|
12.
|
0,67 1,08 | 1,42 0,62 | 2,25 1,69 |
|
13.
|
0,25 0,85 | 0,58 1,46 | 2,58 2,54 |
14.
![]() |
0,33 0,46 | 0,67 1,08 | 2,75 2,92 |
Ciekawe rekordy w meczach Helges
Skrajne wyniki i osiągnięcia Helges w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Korsnäs - Helges 0:3 Dywizja 2, 1.08.2026
- Najwyższa porażka Angby - Helges 9:0 Dywizja 2, 4.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Angby - Helges 9:0, Dywizja 2, 4.10.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Korsnäs - Helges 0:3, Dywizja 2, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Falu BS - Helges 2:2, Dywizja 2, 3.05.2026
Jakie statystyki ma Helges w tym sezonie?
Bilans Helges w tym sezonie to 25 meczów i wynik 2-4-19 przy 22 zdobytych bramkach i 71 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Helges – zawodnicy
Jak wygląda kadra Helges w sezonie 2026.
