Forma w lidze
Viggbyholms IK w tabeli
12. miejsce / 22 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 34 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
17:27 bramki
1,42 gola/mecz
14 pkt
8:22 bramki
0,62 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Viggbyholms IK w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 56 |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 53 |
| ··· | |||||||
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | 23 |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | 22 |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | 14 |
Wyniki Viggbyholms IK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Angby
0
Viggbyholms IK
2
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Täby
3
Viggbyholms IK
0
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Viggbyholms IK
2
Korsnäs
4
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Viggbyholms IK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Viggbyholms IK
Bollstanäs
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Viggbyholms IK to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Hägernäs IP 1, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Viggbyholms IK w tabeli Dywizji 2?
Viggbyholms IK zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 22 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Skiljebo wynosi 34 punkty, a przewaga nad 13. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:49, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Viggbyholms IK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Viggbyholms IK to spotkanie z Bollstanäs, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Hägernäs IP 1 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Viggbyholms IK?
Ostatni mecz Viggbyholms IK to wygrana z Angby 0:2 w Dywizji 2, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Viggbyholms IK w tym sezonie?
Bilans Viggbyholms IK w tym sezonie to 25 meczów i wynik 6-4-15 przy 25 zdobytych bramkach i 49 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Viggbyholms IK w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Viggbyholms IK w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Viggbyholms IK
Viggbyholms IK terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 12:30
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Hägernäs IP 1 U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Viggbyholms IK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Viggbyholms IK to spotkanie z Bollstanäs, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:30 na obiekcie Hägernäs IP 1 w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Viggbyholms IK w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Viggbyholms IK w sezonie 2026.
Forma i bramki Viggbyholms IK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Viggbyholms IK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
0:2 | – | 4/12 | 2/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
3:0 | – | 10/14 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
2:4 | – | 2/8 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
![]() Dywizja 2, 22. kolejka
|
4:2 | – | 4/10 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
3:0 | – | – | – | |
|
06 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
0:2 | – | 3/13 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
2:0 | – | 11/21 | 3/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
1:1 | – | 1/12 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
0:3 | – | 6/15 | 1/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
1:2 | – | 5/8 | 1/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Viggbyholms IK?
Ostatni mecz Viggbyholms IK to wygrana z Angby 0:2 w Dywizji 2, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Viggbyholms IK – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Viggbyholms IK w sezonie 2026.
Miejsce Viggbyholms IK w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 30 | 56 | |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 43 | 53 | |
3
|
Enskede
|
25 | 16 | 4 | 5 | 42:24 | 18 | 52 | |
4
|
Angby
|
25 | 15 | 6 | 4 | 58:29 | 29 | 51 | |
5
|
Falu BS
|
25 | 13 | 5 | 7 | 40:30 | 10 | 44 | |
6
|
Täby
|
25 | 12 | 5 | 8 | 44:28 | 16 | 41 | |
7
|
Franke
|
25 | 10 | 4 | 11 | 45:43 | 2 | 34 | |
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 0 | 32 | |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | -3 | 31 | |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | -9 | 25 | |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | -25 | 23 | |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | -24 | 22 | |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | -38 | 14 | |
14
|
Helges
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:71 | -49 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Skiljebo
|
25 | 17 | 5 | 3 | 56:26 | 30 | 56 | |
2
|
Sunnersta
|
25 | 16 | 5 | 4 | 65:22 | 43 | 53 | |
3
|
Enskede
|
25 | 16 | 4 | 5 | 42:24 | 18 | 52 | |
4
|
Angby
|
25 | 15 | 6 | 4 | 58:29 | 29 | 51 | |
5
|
Falu BS
|
25 | 13 | 5 | 7 | 40:30 | 10 | 44 | |
6
|
Täby
|
25 | 12 | 5 | 8 | 44:28 | 16 | 41 | |
7
|
Franke
|
25 | 10 | 4 | 11 | 45:43 | 2 | 34 | |
8
|
Gute
|
25 | 9 | 5 | 11 | 38:38 | 0 | 32 | |
9
|
Bollstanäs
|
25 | 8 | 7 | 10 | 45:48 | -3 | 31 | |
10
|
Kungsängen
|
25 | 5 | 10 | 10 | 30:39 | -9 | 25 | |
11
|
Lidingö
|
25 | 6 | 5 | 14 | 29:54 | -25 | 23 | |
12
|
Viggbyholms IK
|
25 | 6 | 4 | 15 | 25:49 | -24 | 22 | |
13
|
Korsnäs
|
25 | 3 | 5 | 17 | 26:64 | -38 | 14 | |
14
|
Helges
|
25 | 2 | 4 | 19 | 22:71 | -49 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Enskede
|
13 | 10 | 3 | 0 | 24:7 | 17 | 33 | |
| 2 |
Sunnersta
|
13 | 10 | 0 | 3 | 38:9 | 29 | 30 | |
| 3 |
Täby
|
13 | 9 | 2 | 2 | 27:10 | 17 | 29 | |
| 4 |
Skiljebo
|
12 | 8 | 4 | 0 | 31:16 | 15 | 28 | |
| 5 |
Falu BS
|
13 | 8 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 27 | |
| 6 |
Angby
|
13 | 7 | 4 | 2 | 26:11 | 15 | 25 | |
| 7 |
Franke
|
13 | 8 | 1 | 4 | 29:17 | 12 | 25 | |
| 8 |
Gute
|
12 | 5 | 2 | 5 | 22:17 | 5 | 17 | |
| 9 |
Bollstanäs
|
13 | 3 | 4 | 6 | 18:28 | -10 | 13 | |
| 10 |
Kungsängen
|
12 | 2 | 7 | 3 | 14:16 | -2 | 13 | |
| 11 |
Viggbyholms IK
|
12 | 2 | 2 | 8 | 17:27 | -10 | 8 | |
| 12 |
Lidingö
|
12 | 1 | 4 | 7 | 12:28 | -16 | 7 | |
| 13 |
Helges
|
12 | 1 | 1 | 10 | 8:33 | -25 | 4 | |
| 14 |
Korsnäs
|
12 | 1 | 0 | 11 | 7:31 | -24 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Skiljebo
|
13 | 9 | 1 | 3 | 25:10 | 15 | 28 | |
| 2 |
Angby
|
12 | 8 | 2 | 2 | 32:18 | 14 | 26 | |
| 3 |
Sunnersta
|
12 | 6 | 5 | 1 | 27:13 | 14 | 23 | |
| 4 |
Enskede
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:17 | 1 | 19 | |
| 5 |
Bollstanäs
|
12 | 5 | 3 | 4 | 27:20 | 7 | 18 | |
| 6 |
Falu BS
|
12 | 5 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 17 | |
| 7 |
Lidingö
|
13 | 5 | 1 | 7 | 17:26 | -9 | 16 | |
| 8 |
Gute
|
13 | 4 | 3 | 6 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 9 |
Viggbyholms IK
|
13 | 4 | 2 | 7 | 8:22 | -14 | 14 | |
| 10 |
Täby
|
12 | 3 | 3 | 6 | 17:18 | -1 | 12 | |
| 11 |
Kungsängen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | -7 | 12 | |
| 12 |
Korsnäs
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:33 | -14 | 11 | |
| 13 |
Franke
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:26 | -10 | 9 | |
| 14 |
Helges
|
13 | 1 | 3 | 9 | 14:38 | -24 | 6 |
Które miejsce zajmuje Viggbyholms IK w tabeli Dywizji 2?
Viggbyholms IK zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 22 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Skiljebo wynosi 34 punkty, a przewaga nad 13. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:49, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Viggbyholms IK w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Viggbyholms IK na tle ligi w sezonie 2026.
Viggbyholms IK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,96
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Viggbyholms IK i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Viggbyholms IK to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Viggbyholms IK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 4-1-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 2-1-12 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 10 | 2-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 1-0-10 |
Gdy Viggbyholms IK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Viggbyholms IK
100% bramek Viggbyholms IK pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Viggbyholms IK zdobywa w sezonie średnio 0,88 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Viggbyholms IK
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Viggbyholms IK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Viggbyholms IK
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 84%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 28%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 16%
W 56% meczów Viggbyholms IK padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Viggbyholms IK – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Viggbyholms IK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Viggbyholms IK zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 1,08 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Viggbyholms IK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Viggbyholms IK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 25 meczów.
Viggbyholms IK – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Viggbyholms IK oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Viggbyholms IK – posiadanie piłki
- U siebie 48,2%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 20
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 20
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 20 meczów. Średnio Viggbyholms IK utrzymuje przy piłce 45,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Viggbyholms IK – czyste konta
- U siebie 0 z 12
- Na wyjeździe 5 z 13
- Stracone / mecz 1,96
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Viggbyholms IK to 20% meczów sezonu (5 z 25), z czego 0 w 12 meczach u siebie.
Viggbyholms IK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 3,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Viggbyholms IK wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 7,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Viggbyholms IK – kartki
- Żółte kartki 25
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 20%
Viggbyholms IK ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Viggbyholms IK – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Viggbyholms IK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 1-0-9 | 0,30 | 0,60 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 0,86 | 1,86 |
| Dołu tabeli (10–14) | 8 | 3-3-2 | 1,50 | 1,63 | 1,38 |
Najwięcej punktów na mecz Viggbyholms IK zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Viggbyholms IK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,08 0,92 | 1,17 1,23 | 1,33 1,77 |
|
11.
|
0,58 1,23 | 1,00 1,31 | 2,33 2,00 |
|
12.
|
0,67 1,08 | 1,42 0,62 | 2,25 1,69 |
|
13.
|
0,25 0,85 | 0,58 1,46 | 2,58 2,54 |
14.
![]() |
0,33 0,46 | 0,67 1,08 | 2,75 2,92 |
Ciekawe rekordy w meczach Viggbyholms IK
Skrajne wyniki i osiągnięcia Viggbyholms IK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lidingö - Viggbyholms IK 0:3 Dywizja 2, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Falu BS - Viggbyholms IK 5:0 Dywizja 2, 25.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Viggbyholms IK - Sunnersta 2:4, Dywizja 2, 12.04.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Dahlin, Viggbyholms IK - Korsnäs 2:4, Dywizja 2, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Viggbyholms IK - Franke 2:1, Dywizja 2, 16.05.2026
Jakie statystyki ma Viggbyholms IK w tym sezonie?
Bilans Viggbyholms IK w tym sezonie to 25 meczów i wynik 6-4-15 przy 25 zdobytych bramkach i 49 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Viggbyholms IK – zawodnicy
Jak wygląda kadra Viggbyholms IK w sezonie 2026.
Kadra Viggbyholms IK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
![]() |
26 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
28 | Szwecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Viggbyholms IK
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Viggbyholms IK wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Szwecja (2 zawodników)
