7. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
7 pkt
6:4 bramki
1,20 gola/mecz
7 pkt
6:6 bramki
1,20 gola/mecz
Równy bilans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 24 |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 21 |
| ··· | |||||||
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 14 |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 14 |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 12 |
Wyniki Bumamuru
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Aigle Noir
0
Bumamuru
1
Ligue A, 10. kolejka
|
|
|
25 Paź
Koniec
|
Bumamuru
1
Kayanza United
1
Ligue A, 9. kolejka
|
|
|
18 Paź
Koniec
|
Ngozi City
2
Bumamuru
0
Ligue A, 8. kolejka
|
Terminarz Bumamuru
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
04 Lis
14:45
|
Bumamuru
Royal Vision
Ligue A, 11. kolejka
|
|
|
07 Lis
14:45
|
Rukinzo
Bumamuru
Ligue A, 12. kolejka
|
|
|
27 Lis
14:00
|
Bumamuru
Inter Star
Ligue A, 13. kolejka
|
Bumamuru to klub piłkarski z Burundi występujący w Ligue A. Swoim domowym obiektem jest Stade Urunani, który może pomieścić 7 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Bumamuru w tabeli Ligue A?
Bumamuru zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 10 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Bumamuru gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bumamuru to spotkanie z Royal Vision, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade Urunani w ramach Ligue A (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bumamuru?
Ostatni mecz Bumamuru to wygrana z Aigle Noir 0:1 w Ligue A, 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bumamuru w tym sezonie?
Bilans Bumamuru w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 12 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 5,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bumamuru w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bumamuru w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bumamuru
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
14:45
|
Ligue A, 11. kolejka
|
Stade Urunani U siebie | Trudny | |
|
07 Lis
14:45
|
Ligue A, 12. kolejka
|
Stade Intwari Wyjazd | Trudny | |
|
27 Lis
14:00
|
Ligue A, 13. kolejka
|
Stade Urunani U siebie | Łatwy | |
|
06 Gru
14:45
|
Ligue A, 14. kolejka
|
Stade Urunani U siebie | Trudny | |
|
13 Gru
14:00
|
![]() Ligue A, 15. kolejka
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Bumamuru gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bumamuru to spotkanie z Royal Vision, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 14:45 na obiekcie Stade Urunani w ramach Ligue A (11. kolejka).
Wyniki Bumamuru w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bumamuru w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bumamuru w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue A, 10. kolejka
|
0:1 | – | 5/13 | 1/2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue A, 9. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue A, 8. kolejka
|
2:0 | – | 5/9 | 2/2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Ligue A, 7. kolejka
|
3:1 | – | 8/11 | 2/6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 6. kolejka
|
0:3 | – | 8/11 | 1/3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ligue A, 5. kolejka
|
0:1 | – | – | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Ligue A, 4. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue A, 3. kolejka
|
2:0 | – | 4/11 | 2/3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
![]() Ligue A, 2. kolejka
|
1:1 | – | 5/13 | 3/4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Ligue A, 1. kolejka
|
0:1 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bumamuru?
Ostatni mecz Bumamuru to wygrana z Aigle Noir 0:1 w Ligue A, 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bumamuru – tabela Ligue A
Jakie miejsce w tabeli Ligue A zajmuje Bumamuru w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Vision
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 16 | |
| 2 |
Ngozi City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 3 |
Vital'O
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Muzinga
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Rukinzo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 6 |
Olympic Star
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 7 |
Aigle Noir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 8 |
Le Messager Ngozi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 9 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Musongati
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 11 |
Never Give Up Academy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 12 |
Inter Star
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 13 |
Kayanza United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Young Star
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 15 |
Panthere Noir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 16 |
Flambeau du Centre
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Muzinga
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 2 |
Musongati
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 3 |
Royal Vision
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 8 | |
| 4 |
Flambeau du Centre
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 5 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 6 |
Le Messager Ngozi
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 7 |
Never Give Up Academy
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
Rukinzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 9 |
Olympic Star
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Inter Star
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Panthere Noir
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 12 |
Aigle Noir
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 13 |
Kayanza United
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 14 |
Vital'O
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 15 |
Young Star
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 16 |
Ngozi City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Bumamuru w tabeli Ligue A?
Bumamuru zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 10 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Bumamuru w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bumamuru na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bumamuru na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,2
- Strzały celne / mecz 1,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 30%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bumamuru i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bumamuru to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Bumamuru i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Bumamuru otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bumamuru
100% bramek Bumamuru pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bumamuru zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Bumamuru
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bumamuru, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Bumamuru
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 30% meczów Bumamuru padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Bumamuru – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bumamuru, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bumamuru zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Bumamuru ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Bumamuru, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Bumamuru – strzały
- Celne / mecz 1,0
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 19%
- Skuteczność (gole / strzały) 32%
- Strzałów na gola 3,1
Bumamuru oddaje 5,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 19% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,1 strzału.
Bumamuru – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 48,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Bumamuru utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Bumamuru – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Bumamuru to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Bumamuru – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 83%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Bumamuru wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Bumamuru – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 0%
Bumamuru ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Bumamuru – 1,2.
Bumamuru według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,50 | 0,75 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,25 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Bumamuru zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Bumamuru na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,50 0,80 | 1,50 1,00 | 0,25 1,40 |
|
6.
|
1,25 1,50 | 1,00 1,67 | 1,25 1,17 |
|
7.
|
1,40 1,40 | 1,20 1,20 | 0,80 1,20 |
|
8.
|
2,00 0,50 | 1,60 1,00 | 1,00 1,50 |
|
9.
|
2,00 0,00 | 1,33 0,67 | 1,33 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Bumamuru
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bumamuru w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Young Star - Bumamuru 0:3 Ligue A, 9.10.2026
- Najwyższa porażka Olympic Star - Bumamuru 3:1 Ligue A, 20.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Olympic Star - Bumamuru 3:1, Ligue A, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Aigle Noir - Bumamuru 0:1, Ligue A, 31.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Bumamuru - Vital'O 3:1, Ligue A, 15.10.2026
Jakie statystyki ma Bumamuru w tym sezonie?
Bilans Bumamuru w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 12 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 5,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bumamuru – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bumamuru w sezonie 2026/2027.
