9. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
12 pkt
8:8 bramki
1,33 gola/mecz
0 pkt
2:5 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 24 |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 21 |
| ··· | |||||||
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 12 |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | 12 |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | 12 |
Wyniki Ngozi City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ngozi City
1
![]()
Never Give Up Academy
2
Ligue A, 10. kolejka
|
|
|
23 Paź
Koniec
|
Muzinga
1
Ngozi City
0
Ligue A, 9. kolejka
|
|
|
18 Paź
Koniec
|
Ngozi City
2
Bumamuru
0
Ligue A, 8. kolejka
|
Terminarz Ngozi City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
04 Lis
14:00
|
Le Messager Ngozi
Ngozi City
Ligue A, 11. kolejka
|
|
|
22 Lis
14:00
|
Ngozi City
![]()
Panthere Noir
Ligue A, 12. kolejka
|
|
|
29 Lis
14:00
|
Musongati
Ngozi City
Ligue A, 13. kolejka
|
Ngozi City to klub piłkarski z Burundi występujący w Ligue A. Swoim domowym obiektem jest Stade Urukundo, który może pomieścić 5 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Ngozi City w tabeli Ligue A?
Ngozi City zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Ngozi City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ngozi City to spotkanie z Le Messager Ngozi, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stade Urukundo w ramach Ligue A (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ngozi City?
Ostatni mecz Ngozi City to porażka z Never Give Up Academy 1:2 w Ligue A, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ngozi City w tym sezonie?
Bilans Ngozi City w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-0-5 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 6,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ngozi City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ngozi City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ngozi City
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
14:00
|
Ligue A, 11. kolejka
|
Stade Urukundo Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis
14:00
|
![]() Ligue A, 12. kolejka
|
Stade Urukundo U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis
14:00
|
Ligue A, 13. kolejka
|
Stade Ingoma Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru
14:00
|
Ligue A, 14. kolejka
|
Stade Urukundo U siebie | Trudny | |
|
12 Gru
14:00
|
Ligue A, 15. kolejka
|
Stade Ingoma Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Ngozi City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ngozi City to spotkanie z Le Messager Ngozi, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stade Urukundo w ramach Ligue A (11. kolejka).
Wyniki Ngozi City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ngozi City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ngozi City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
![]() Ligue A, 10. kolejka
|
1:2 | – | 6/8 | 4/6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue A, 9. kolejka
|
1:0 | – | 3/4 | 0/1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue A, 8. kolejka
|
2:0 | – | 4/9 | 0/2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Ligue A, 6. kolejka
|
0:5 | – | 4/9 | 2/3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Ligue A, 5. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ligue A, 4. kolejka
|
1:0 | – | 6/9 | 2/3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue A, 3. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Ligue A, 2. kolejka
|
2:1 | – | 3/12 | 1/2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
![]() Ligue A, 1. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue A, 30. kolejka
|
4:0 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ngozi City?
Ostatni mecz Ngozi City to porażka z Never Give Up Academy 1:2 w Ligue A, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ngozi City – tabela Ligue A
Jakie miejsce w tabeli Ligue A zajmuje Ngozi City w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Vision
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 16 | |
| 2 |
Ngozi City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 3 |
Vital'O
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Muzinga
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Rukinzo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 6 |
Olympic Star
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 7 |
Aigle Noir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 8 |
Le Messager Ngozi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 9 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Musongati
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 11 |
Never Give Up Academy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 12 |
Inter Star
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 13 |
Kayanza United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Young Star
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 15 |
Panthere Noir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 16 |
Flambeau du Centre
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Muzinga
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 2 |
Musongati
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 3 |
Royal Vision
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 8 | |
| 4 |
Flambeau du Centre
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 5 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 6 |
Le Messager Ngozi
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 7 |
Never Give Up Academy
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
Rukinzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 9 |
Olympic Star
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Inter Star
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Panthere Noir
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 12 |
Aigle Noir
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 13 |
Kayanza United
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 14 |
Vital'O
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 15 |
Young Star
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 16 |
Ngozi City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ngozi City w tabeli Ligue A?
Ngozi City zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Ngozi City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ngozi City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ngozi City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,0
- Strzały celne / mecz 2,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ngozi City i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ngozi City to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Ngozi City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Ngozi City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Ngozi City
100% bramek Ngozi City pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ngozi City zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Ngozi City
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Ngozi City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ngozi City
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Ngozi City padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Ngozi City – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ngozi City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ngozi City zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Ngozi City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Ngozi City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Ngozi City – strzały
- Celne / mecz 2,0
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Ngozi City oddaje 6,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Ngozi City – posiadanie piłki
- U siebie 51,0%
- Na wyjeździe 46,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Ngozi City utrzymuje przy piłce 49,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Ngozi City – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Ngozi City to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Ngozi City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Ngozi City wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Ngozi City – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 17%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 33%
Ngozi City ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Ngozi City – 1,3.
Ngozi City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,25 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,67 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Ngozi City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Ngozi City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,40 1,40 | 1,20 1,20 | 0,80 1,20 |
|
8.
|
2,00 0,50 | 1,60 1,00 | 1,00 1,50 |
|
9.
|
2,00 0,00 | 1,33 0,67 | 1,33 1,67 |
|
10.
|
2,20 0,25 | 1,60 0,75 | 0,80 2,75 |
11.
![]() |
1,25 1,20 | 1,00 0,80 | 1,25 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Ngozi City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ngozi City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ngozi City - Young Star 2:0 Ligue A, 16.08.2026
- Najwyższa porażka Ngozi City - Royal Vision 0:5 Ligue A, 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Ngozi City - Royal Vision 0:5, Ligue A, 11.10.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Ngozi City - Bumamuru 2:0, Ligue A, 18.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Ngozi City - Bumamuru 2:0, Ligue A, 18.10.2026
Jakie statystyki ma Ngozi City w tym sezonie?
Bilans Ngozi City w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-0-5 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 6,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ngozi City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ngozi City w sezonie 2026/2027.
