5. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
8 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
10 pkt
6:1 bramki
1,50 gola/mecz
4 pkt
5:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 24 |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 21 |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 16 |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 14 |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 14 |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 14 |
Wyniki Olympic Star
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Inter Star
2
Olympic Star
2
Ligue A, 10. kolejka
|
|
|
25 Paź
Koniec
|
Musongati
1
Olympic Star
1
Ligue A, 9. kolejka
|
|
|
18 Paź
Koniec
|
Olympic Star
2
![]()
Panthere Noir
0
Ligue A, 8. kolejka
|
Terminarz Olympic Star
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
04 Lis
14:00
|
Olympic Star
Flambeau du Centre
Ligue A, 11. kolejka
|
|
|
22 Lis
14:00
|
![]()
Young Star
Olympic Star
Ligue A, 12. kolejka
|
|
|
29 Lis
14:00
|
Olympic Star
Vital'O
Ligue A, 13. kolejka
|
Olympic Star to klub piłkarski z Burundi występujący w Ligue A. Swoim domowym obiektem jest Stade Municipal, który może pomieścić 10 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Olympic Star w tabeli Ligue A?
Olympic Star zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 14 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Olympic Star gra następny mecz?
Najbliższy mecz Olympic Star to spotkanie z Flambeau du Centre, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stade Municipal w ramach Ligue A (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Olympic Star?
Ostatni mecz Olympic Star to remis z Inter Star 2:2 w Ligue A, 29 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Olympic Star w tym sezonie?
Bilans Olympic Star w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-5-1 przy 11 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 5,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Olympic Star w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Olympic Star w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Olympic Star
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
14:00
|
Ligue A, 11. kolejka
|
Stade Municipal U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis
14:00
|
![]() Ligue A, 12. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis
14:00
|
Ligue A, 13. kolejka
|
Stade Municipal U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Gru
14:00
|
Ligue A, 14. kolejka
|
Stade Urukundo Wyjazd | Umiarkowany | |
|
13 Gru
14:00
|
Ligue A, 15. kolejka
|
Stade Municipal U siebie | Łatwy |
Kiedy Olympic Star gra następny mecz?
Najbliższy mecz Olympic Star to spotkanie z Flambeau du Centre, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Stade Municipal w ramach Ligue A (11. kolejka).
Wyniki Olympic Star w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Olympic Star w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Olympic Star w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Ligue A, 10. kolejka
|
2:2 | – | 3/10 | 1/6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue A, 9. kolejka
|
1:1 | – | 6/12 | 4/4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 8. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 6. kolejka
|
1:0 | – | 9/13 | 0/3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Ligue A, 5. kolejka
|
1:1 | – | 3/7 | 3/4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Ligue A, 4. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue A, 3. kolejka
|
0:0 | – | 6/9 | 2/3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Ligue A, 2. kolejka
|
0:0 | – | – | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Ligue A, 1. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue A, 30. kolejka
|
4:0 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Olympic Star?
Ostatni mecz Olympic Star to remis z Inter Star 2:2 w Ligue A, 29 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Olympic Star – tabela Ligue A
Jakie miejsce w tabeli Ligue A zajmuje Olympic Star w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Vision
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 16 | |
| 2 |
Ngozi City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 3 |
Vital'O
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Muzinga
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Rukinzo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 6 |
Olympic Star
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 7 |
Aigle Noir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 8 |
Le Messager Ngozi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 9 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Musongati
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 11 |
Never Give Up Academy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 12 |
Inter Star
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 13 |
Kayanza United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Young Star
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 15 |
Panthere Noir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 16 |
Flambeau du Centre
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Muzinga
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 2 |
Musongati
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 3 |
Royal Vision
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 8 | |
| 4 |
Flambeau du Centre
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 5 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 6 |
Le Messager Ngozi
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 7 |
Never Give Up Academy
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
Rukinzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 9 |
Olympic Star
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Inter Star
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Panthere Noir
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 12 |
Aigle Noir
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 13 |
Kayanza United
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 14 |
Vital'O
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 15 |
Young Star
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 16 |
Ngozi City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Olympic Star w tabeli Ligue A?
Olympic Star zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 14 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Olympic Star w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Olympic Star na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Olympic Star na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,0
- Strzały celne / mecz 2,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,89
- Czyste konta 44%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Olympic Star i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Olympic Star to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Olympic Star i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-4-1 |
Gdy Olympic Star otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Olympic Star
100% bramek Olympic Star pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Olympic Star zdobywa w sezonie średnio 1,56 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,56.
Aktualne serie Olympic Star
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Olympic Star, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Olympic Star
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Olympic Star padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Olympic Star – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Olympic Star, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Olympic Star zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Olympic Star ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Olympic Star, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Olympic Star – strzały
- Celne / mecz 2,2
- Niecelne / mecz 2,8
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,0
Olympic Star oddaje 5,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,0 strzału.
Olympic Star – posiadanie piłki
- U siebie 56,0%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Olympic Star utrzymuje przy piłce 48,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Olympic Star – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 0,89
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Olympic Star to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Olympic Star – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 9,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Olympic Star wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Olympic Star – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
Olympic Star ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Olympic Star – 1,8.
Olympic Star według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 0,33 | 0,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Olympic Star zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Olympic Star na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
3,00 1,40 | 1,33 0,60 | 0,33 1,00 |
|
4.
|
2,50 1,33 | 2,50 1,00 | 0,25 0,67 |
|
5.
|
2,50 0,80 | 1,50 1,00 | 0,25 1,40 |
|
6.
|
1,25 1,50 | 1,00 1,67 | 1,25 1,17 |
|
7.
|
1,40 1,40 | 1,20 1,20 | 0,80 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Olympic Star
Skrajne wyniki i osiągnięcia Olympic Star w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Olympic Star - Bumamuru 3:1 Ligue A, 20.09.2026
- Najwyższa porażka Aigle Noir - Olympic Star 3:1 Ligue A, 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Aigle Noir - Olympic Star 3:1, Ligue A, 16.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 40. minuta Muzinga - Olympic Star 1:1, Ligue A, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 66. minuta Olympic Star - Never Give Up Academy 1:0, Ligue A, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Olympic Star w tym sezonie?
Bilans Olympic Star w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-5-1 przy 11 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 5,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Olympic Star – zawodnicy
Jak wygląda kadra Olympic Star w sezonie 2026/2027.
