16. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 20 punktów
Strata do bezpiecznego 13. miejsca: 3 punkty
Brak trwających serii
1 pkt
1:5 bramki
0,33 gola/mecz
3 pkt
2:6 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 24 |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 21 |
| ··· | |||||||
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | 5 |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | 4 |
Wyniki Panthere Noir
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
![]()
Young Star
0
![]()
Panthere Noir
1
Ligue A, 10. kolejka
|
|
|
25 Paź
Koniec
|
![]()
Panthere Noir
0
Flambeau du Centre
2
Ligue A, 9. kolejka
|
|
|
18 Paź
Koniec
|
Olympic Star
2
![]()
Panthere Noir
0
Ligue A, 8. kolejka
|
Terminarz Panthere Noir
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
04 Lis
14:00
|
![]()
Panthere Noir
Vital'O
Ligue A, 11. kolejka
|
|
|
22 Lis
14:00
|
Ngozi City
![]()
Panthere Noir
Ligue A, 12. kolejka
|
|
|
28 Lis
14:00
|
![]()
Panthere Noir
Kayanza United
Ligue A, 13. kolejka
|
Panthere Noir to klub piłkarski z Burundi występujący w Ligue A.
Które miejsce zajmuje Panthere Noir w tabeli Ligue A?
Panthere Noir zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 4 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Panthere Noir gra następny mecz?
Najbliższy mecz Panthere Noir to spotkanie z Vital'O, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 14:00 w ramach Ligue A (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Panthere Noir?
Ostatni mecz Panthere Noir to wygrana z Young Star 0:1 w Ligue A, 30 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Panthere Noir w tym sezonie?
Bilans Panthere Noir w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-1-6 przy 3 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 5,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Panthere Noir w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Panthere Noir w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Panthere Noir
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
14:00
|
![]() Ligue A, 11. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis
14:00
|
![]() Ligue A, 12. kolejka
|
Stade Urukundo Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis
14:00
|
![]() Ligue A, 13. kolejka
|
U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru
14:00
|
![]() Ligue A, 14. kolejka
|
Stade Peace Park Progress Wyjazd | Umiarkowany | |
|
12 Gru
14:00
|
![]() Ligue A, 15. kolejka
|
U siebie | Trudny |
Kiedy Panthere Noir gra następny mecz?
Najbliższy mecz Panthere Noir to spotkanie z Vital'O, które odbędzie się 4 listopada 2026 o godzinie 14:00 w ramach Ligue A (11. kolejka).
Wyniki Panthere Noir w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Panthere Noir w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Panthere Noir w ostatnich 8 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
![]() ![]() Ligue A, 10. kolejka
|
0:1 | – | 5/8 | 2/4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 9. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 8. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 7. kolejka
|
0:2 | – | 1/6 | 3/4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 5. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
![]() Ligue A, 3. kolejka
|
1:0 | – | 1/5 | 0/0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
![]() Ligue A, 2. kolejka
|
1:1 | – | 8/13 | 1/4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
![]() Ligue A, 1. kolejka
|
2:1 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Panthere Noir?
Ostatni mecz Panthere Noir to wygrana z Young Star 0:1 w Ligue A, 30 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Panthere Noir – tabela Ligue A
Jakie miejsce w tabeli Ligue A zajmuje Panthere Noir w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Vision
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 16 | |
| 2 |
Ngozi City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 3 |
Vital'O
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Muzinga
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Rukinzo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 6 |
Olympic Star
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 7 |
Aigle Noir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 8 |
Le Messager Ngozi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 9 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Musongati
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 11 |
Never Give Up Academy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 12 |
Inter Star
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 13 |
Kayanza United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Young Star
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 15 |
Panthere Noir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 16 |
Flambeau du Centre
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Muzinga
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 2 |
Musongati
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 3 |
Royal Vision
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 8 | |
| 4 |
Flambeau du Centre
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 5 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 6 |
Le Messager Ngozi
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 7 |
Never Give Up Academy
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
Rukinzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 9 |
Olympic Star
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Inter Star
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Panthere Noir
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 12 |
Aigle Noir
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 13 |
Kayanza United
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 14 |
Vital'O
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 15 |
Young Star
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 16 |
Ngozi City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Panthere Noir w tabeli Ligue A?
Panthere Noir zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 4 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Panthere Noir w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Panthere Noir na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Panthere Noir na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,3
- Strzały celne / mecz 2,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 13%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Panthere Noir i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Panthere Noir to 16–30 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Panthere Noir i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Panthere Noir otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Panthere Noir
100% bramek Panthere Noir pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Panthere Noir zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Panthere Noir
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 6 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 7 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Panthere Noir, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Panthere Noir
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 13%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 13% meczów Panthere Noir padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Panthere Noir – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Panthere Noir, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Panthere Noir zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Panthere Noir ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Panthere Noir, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 8 meczów.
Panthere Noir – strzały
- Celne / mecz 2,0
- Niecelne / mecz 3,3
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,5
Panthere Noir oddaje 5,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,5 strzału.
Panthere Noir – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 48,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 4
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 4 meczów. Średnio Panthere Noir utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Panthere Noir – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Panthere Noir to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Panthere Noir – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Panthere Noir wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
Panthere Noir – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 25%
Panthere Noir ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Panthere Noir – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Panthere Noir według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,25 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Panthere Noir zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Panthere Noir na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,25 1,60 | 0,75 1,20 | 2,00 0,80 |
|
13.
|
1,33 0,75 | 1,67 1,00 | 1,67 1,25 |
|
14.
|
0,67 0,50 | 0,83 0,25 | 1,33 1,25 |
15.
![]() |
0,80 0,20 | 0,60 0,40 | 1,80 2,60 |
16.
![]() |
0,33 0,60 | 0,33 0,40 | 1,67 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Panthere Noir
Skrajne wyniki i osiągnięcia Panthere Noir w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Young Star - Panthere Noir 0:1 Ligue A, 30.10.2026
- Najwyższa porażka Panthere Noir - Musongati 0:2 Ligue A, 14.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Rukinzo - Panthere Noir 2:1, Ligue A, 14.08.2026
- Najszybsza bramka 23. minuta Young Star - Panthere Noir 0:1, Ligue A, 30.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 36. minuta Panthere Noir - Bumamuru 1:1, Ligue A, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Panthere Noir w tym sezonie?
Bilans Panthere Noir w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-1-6 przy 3 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 5,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Panthere Noir – zawodnicy
Jak wygląda kadra Panthere Noir w sezonie 2026/2027.
