11. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
5 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
4:6 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 24 |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 21 |
| ··· | |||||||
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | 12 |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | 11 |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | 9 |
Wyniki Never Give Up Academy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ngozi City
1
![]()
Never Give Up Academy
2
Ligue A, 10. kolejka
|
|
|
25 Paź
Koniec
|
![]()
Never Give Up Academy
2
Vital'O
1
Ligue A, 9. kolejka
|
|
|
17 Paź
Koniec
|
![]()
Young Star
2
![]()
Never Give Up Academy
0
Ligue A, 8. kolejka
|
Terminarz Never Give Up Academy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś
14:00
|
![]()
Never Give Up Academy
Kayanza United
Ligue A, 11. kolejka
|
|
|
07 Lis
14:00
|
Aigle Noir
![]()
Never Give Up Academy
Ligue A, 12. kolejka
|
|
|
29 Lis
14:45
|
![]()
Never Give Up Academy
Royal Vision
Ligue A, 13. kolejka
|
Never Give Up Academy to klub piłkarski z Burundi występujący w Ligue A.
Które miejsce zajmuje Never Give Up Academy w tabeli Ligue A?
Never Give Up Academy zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 13 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Never Give Up Academy gra następny mecz?
Najbliższy mecz Never Give Up Academy to spotkanie z Kayanza United, które odbędzie się 3 listopada 2026 o godzinie 14:00 w ramach Ligue A (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Never Give Up Academy?
Ostatni mecz Never Give Up Academy to wygrana z Ngozi City 1:2 w Ligue A, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Never Give Up Academy w tym sezonie?
Bilans Never Give Up Academy w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 8 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 4,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Never Give Up Academy w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Never Give Up Academy w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Never Give Up Academy
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś
14:00
|
![]() Ligue A, 11. kolejka
|
U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis
14:00
|
![]() Ligue A, 12. kolejka
|
Stade Peace Park Progress Wyjazd | Umiarkowany | |
|
29 Lis
14:45
|
![]() Ligue A, 13. kolejka
|
U siebie | Trudny | |
|
05 Gru
12:00
|
![]() Ligue A, 14. kolejka
|
Stade Intwari Wyjazd | Trudny | |
|
13 Gru
14:00
|
![]() Ligue A, 15. kolejka
|
U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Never Give Up Academy gra następny mecz?
Najbliższy mecz Never Give Up Academy to spotkanie z Kayanza United, które odbędzie się 3 listopada 2026 o godzinie 14:00 w ramach Ligue A (11. kolejka).
Wyniki Never Give Up Academy w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Never Give Up Academy w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Never Give Up Academy w ostatnich 8 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
![]() Ligue A, 10. kolejka
|
1:2 | – | 2/8 | 2/6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 9. kolejka
|
2:1 | – | 3/5 | 1/2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
![]() ![]() Ligue A, 8. kolejka
|
2:0 | – | 10/12 | 1/5 | |
|
14 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 7. kolejka
|
2:2 | – | 5/14 | 2/4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 6. kolejka
|
1:0 | – | 4/13 | 3/3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
![]() Ligue A, 5. kolejka
|
0:2 | – | 6/8 | 1/5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
![]() Ligue A, 3. kolejka
|
0:0 | – | 6/14 | 1/3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
![]() Ligue A, 2. kolejka
|
1:2 | – | 2/6 | 4/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Never Give Up Academy?
Ostatni mecz Never Give Up Academy to wygrana z Ngozi City 1:2 w Ligue A, 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Never Give Up Academy – tabela Ligue A
Jakie miejsce w tabeli Ligue A zajmuje Never Give Up Academy w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Royal Vision
|
10 | 7 | 3 | 0 | 25:5 | 20 | 24 | |
2
|
Muzinga
|
10 | 6 | 3 | 1 | 13:6 | 7 | 21 | |
3
|
Le Messager Ngozi
|
8 | 5 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 16 | |
4
|
Rukinzo
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:3 | 10 | 14 | |
5
|
Olympic Star
|
9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | 3 | 14 | |
6
|
Musongati
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | 2 | 14 | |
7
|
Bumamuru
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:10 | 2 | 14 | |
8
|
Aigle Noir
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | 1 | 12 | |
9
|
Ngozi City
|
9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 | 12 | |
10
|
Vital'O
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 12 | |
11
|
Never Give Up Academy
|
9 | 3 | 2 | 4 | 8:11 | -3 | 11 | |
12
|
Flambeau du Centre
|
9 | 2 | 3 | 4 | 9:12 | -3 | 9 | |
13
|
Inter Star
|
7 | 1 | 4 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
14
|
Kayanza United
|
10 | 0 | 6 | 4 | 6:13 | -7 | 6 | |
15
|
Young Star
|
10 | 1 | 2 | 7 | 5:22 | -17 | 5 | |
16
|
Panthere Noir
|
8 | 1 | 1 | 6 | 3:11 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Vision
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 16 | |
| 2 |
Ngozi City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 12 | |
| 3 |
Vital'O
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 4 |
Muzinga
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 11 | |
| 5 |
Rukinzo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 6 |
Olympic Star
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 7 |
Aigle Noir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 8 |
Le Messager Ngozi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 9 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 10 |
Musongati
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 11 |
Never Give Up Academy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 12 |
Inter Star
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 13 |
Kayanza United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 14 |
Young Star
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 15 |
Panthere Noir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 16 |
Flambeau du Centre
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Muzinga
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 2 |
Musongati
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 3 |
Royal Vision
|
4 | 2 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 8 | |
| 4 |
Flambeau du Centre
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 5 |
Bumamuru
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 6 |
Le Messager Ngozi
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 7 |
Never Give Up Academy
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 8 |
Rukinzo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 9 |
Olympic Star
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Inter Star
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Panthere Noir
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 12 |
Aigle Noir
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 13 |
Kayanza United
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | -4 | 2 | |
| 14 |
Vital'O
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 15 |
Young Star
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 16 |
Ngozi City
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Never Give Up Academy w tabeli Ligue A?
Never Give Up Academy zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ligue A z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Royal Vision wynosi 13 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Never Give Up Academy w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Never Give Up Academy na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Never Give Up Academy na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 4,4
- Strzały celne / mecz 1,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,25
- Czyste konta 13%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Never Give Up Academy i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Never Give Up Academy to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Never Give Up Academy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Never Give Up Academy otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Never Give Up Academy
88% bramek Never Give Up Academy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Never Give Up Academy zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie Never Give Up Academy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Never Give Up Academy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Never Give Up Academy
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Never Give Up Academy padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Never Give Up Academy – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Never Give Up Academy, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Never Give Up Academy zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Never Give Up Academy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Never Give Up Academy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 8 meczów.
Never Give Up Academy – strzały
- Celne / mecz 1,6
- Niecelne / mecz 2,8
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,4
Never Give Up Academy oddaje 4,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,4 strzału.
Never Give Up Academy – posiadanie piłki
- U siebie 47,3%
- Na wyjeździe 46,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Never Give Up Academy utrzymuje przy piłce 46,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Never Give Up Academy – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,25
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Never Give Up Academy to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Never Give Up Academy – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Never Give Up Academy wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Never Give Up Academy – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Never Give Up Academy ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Never Give Up Academy – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Never Give Up Academy według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,33 | 1,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Never Give Up Academy zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Never Give Up Academy na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,00 0,00 | 1,33 0,67 | 1,33 1,67 |
|
10.
|
2,20 0,25 | 1,60 0,75 | 0,80 2,75 |
11.
![]() |
1,25 1,20 | 1,00 0,80 | 1,25 1,20 |
|
12.
|
0,25 1,60 | 0,75 1,20 | 2,00 0,80 |
|
13.
|
1,33 0,75 | 1,67 1,00 | 1,67 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Never Give Up Academy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Never Give Up Academy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Inter Star - Never Give Up Academy 1:2 Ligue A, 21.08.2026
- Najwyższa porażka Never Give Up Academy - Musongati 0:2 Ligue A, 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Never Give Up Academy - Flambeau du Centre 2:2, Ligue A, 14.10.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Inter Star - Never Give Up Academy 1:2, Ligue A, 21.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Never Give Up Academy - Flambeau du Centre 2:2, Ligue A, 14.10.2026
Jakie statystyki ma Never Give Up Academy w tym sezonie?
Bilans Never Give Up Academy w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 8 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 4,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Never Give Up Academy – zawodnicy
Jak wygląda kadra Never Give Up Academy w sezonie 2026/2027.
