Forma w lidze
Kelantan Red Warrior FC w tabeli
12. miejsce / 0 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
7 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
2:12 bramki
0,67 gola/mecz
0 pkt
2:12 bramki
1,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Kelantan Red Warrior FC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 449 minut | Malezja | 34 | pomocnik | 5 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Kelantan Red Warrior FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kelantan Red Warrior FC w tabeli Super League (Malezja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 15 |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 12 |
| ··· | |||||||
11
|
Negeri Sembilan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
12
|
Kelantan Red Warrior FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:24 | 0 |
Wyniki Kelantan Red Warrior FC
Terminarz Kelantan Red Warrior FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 15:00
|
Kelantan Red Warrior FC
Imigresen
Super League (Malezja), 5. kolejka
|
|
|
21 Lis 14:00
|
Kelantan Red Warrior FC
Sabah FA
Super League (Malezja), 7. kolejka
|
|
|
27 Lis 13:15
|
DPMM FC
Kelantan Red Warrior FC
Super League (Malezja), 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Kelantan Red Warrior FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Paź 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Indonezja |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo |
Kelantan Red Warrior FC to klub piłkarski z Malezji występujący w Super League (Malezja). Zespół prowadzi Akmal Rizal.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kelantan Red Warrior FC w tabeli Super League (Malezja)?
Kelantan Red Warrior FC zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Super League (Malezja) z dorobkiem 0 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Johor Darul Takzim FC wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Kiedy Kelantan Red Warrior FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kelantan Red Warrior FC to spotkanie z Imigresen, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 w ramach Super League (Malezja) (5. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kelantan Red Warrior FC?
Ostatni mecz Kelantan Red Warrior FC to porażka z Penang 3:2 w Super League (Malezja), 12 września 2026. Bramki zdobyli Ocampo Gayoso, Celestine oraz Brundo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kelantan Red Warrior FC w tym sezonie?
Bilans Kelantan Red Warrior FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-0-5 przy 4 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 36%, a oddaje 6,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kelantan Red Warrior FC
Kelantan Red Warrior FC terminarz
Kiedy Kelantan Red Warrior FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kelantan Red Warrior FC to spotkanie z Imigresen, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:00 w ramach Super League (Malezja) (5. kolejka).
Wyniki Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kelantan Red Warrior FC w ostatnich 7 meczach
zdobyte stracone
Kelantan Red Warrior FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Wrz Koniec
|
Super League (Malezja), 4. kolejka
|
3:2 | – | 5/7 | 1/5 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Super League (Malezja), 3. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 6/10 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Super League (Malezja), 2. kolejka
|
0:5 | – | 2/5 | 1/2 | |
|
26 Sie Koniec
|
Super League (Malezja), 6. kolejka
|
9:0 | – | 1/15 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Super League (Malezja), 1. kolejka
|
1:4 | – | 2/16 | 1/3 | |
|
24 Sty Koniec
|
Puchar Malezji, 1/16 finału
|
1:1 | – | 8/17 | 3/6 | |
|
17 Sty Koniec
|
Puchar Malezji, 1/16 finału
|
0:2 | – | 4/9 | 3/6 |
Kelantan Red Warrior FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 6 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kelantan Red Warrior FC?
Ostatni mecz Kelantan Red Warrior FC to porażka z Penang 3:2 w Super League (Malezja), 12 września 2026. Bramki zdobyli Ocampo Gayoso, Celestine oraz Brundo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kelantan Red Warrior FC – tabela Super League (Malezja)
Jakie miejsce w tabeli Super League (Malezja) zajmuje Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kelantan Red Warrior FC w tabeli Super League (Malezja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 25 | 15 | |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
3
|
Selangor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
4
|
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
5
|
DPMM FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
6
|
Kuala Lumpur FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:10 | -6 | 6 | |
7
|
Terengganu
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
8
|
Penang
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
9
|
Melaka
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
10
|
Imigresen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:13 | -9 | 2 | |
11
|
Negeri Sembilan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
12
|
Kelantan Red Warrior FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:24 | -20 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 25 | 15 | |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
3
|
Selangor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
4
|
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
5
|
DPMM FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
6
|
Kuala Lumpur FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:10 | -6 | 6 | |
7
|
Terengganu
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
8
|
Penang
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
9
|
Melaka
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
10
|
Imigresen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:13 | -9 | 2 | |
11
|
Negeri Sembilan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
12
|
Kelantan Red Warrior FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:24 | -20 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Johor Darul Takzim FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 22:0 | 22 | 12 | |
| 2 |
Selangor
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 4 |
Terengganu
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 5 |
Kuala Lumpur FA
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:6 | -5 | 3 | |
| 6 |
Penang
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 7 |
Melaka
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 8 |
Imigresen
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Negeri Sembilan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 10 |
Kuching FA
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 11 |
DPMM FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 12 |
Kelantan Red Warrior FC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:12 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
| 2 |
Selangor
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 6 | |
| 3 |
DPMM FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 4 |
Johor Darul Takzim FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 5 |
Kuala Lumpur FA
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 6 |
Terengganu
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Penang
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 8 |
Imigresen
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 9 |
Sabah FA
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 10 |
Melaka
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | |
| 11 |
Negeri Sembilan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 12 |
Kelantan Red Warrior FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kelantan Red Warrior FC w tabeli Super League (Malezja)?
Kelantan Red Warrior FC zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Super League (Malezja) z dorobkiem 0 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Johor Darul Takzim FC wynosi 15 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kelantan Red Warrior FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kelantan Red Warrior FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,0
- Strzały celne / mecz 2,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 4,80
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kelantan Red Warrior FC i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kelantan Red Warrior FC to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Kelantan Red Warrior FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Kelantan Red Warrior FC nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Kelantan Red Warrior FC
100% bramek Kelantan Red Warrior FC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kelantan Red Warrior FC zdobywa w sezonie średnio 0,00 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,00.
Aktualne serie Kelantan Red Warrior FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Kelantan Red Warrior FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kelantan Red Warrior FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 100%
- Powyżej 4,5 80%
- Powyżej 5,5 20%
W 100% meczów Kelantan Red Warrior FC padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Kelantan Red Warrior FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kelantan Red Warrior FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kelantan Red Warrior FC zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Kelantan Red Warrior FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Kelantan Red Warrior FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
Kelantan Red Warrior FC – strzały
- Celne / mecz 2,2
- Niecelne / mecz 3,8
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Kelantan Red Warrior FC oddaje 6,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Kelantan Red Warrior FC – posiadanie piłki
- U siebie 38,0%
- Na wyjeździe 32,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 22%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio Kelantan Red Warrior FC utrzymuje przy piłce 35,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 22%.
Kelantan Red Warrior FC – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 4,80
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 100%
Czyste konto Kelantan Red Warrior FC to 0% meczów sezonu (0 z 5), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Kelantan Red Warrior FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Kelantan Red Warrior FC wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 7,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Kelantan Red Warrior FC – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Kelantan Red Warrior FC ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Kelantan Red Warrior FC – 2,2.
Kelantan Red Warrior FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 6,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 3,00 |
Najwięcej punktów na mecz Kelantan Red Warrior FC zdobywa z drużynami z top 4 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Kelantan Red Warrior FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,50 0,50 | 1,50 0,00 | 1,50 1,00 |
|
9.
|
1,50 0,00 | 1,50 1,00 | 1,50 3,00 |
|
10.
|
1,00 0,33 | 1,00 1,00 | 1,00 4,00 |
|
11.
|
1,00 0,00 | 2,00 0,50 | 2,00 2,50 |
|
12.
|
0,00 0,00 | 0,67 1,00 | 4,00 6,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Kelantan Red Warrior FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kelantan Red Warrior FC w tym sezonie
- Najwyższa porażka Johor Darul Takzim FC - Kelantan Red Warrior FC 9:0 Super League (Malezja), 26.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Johor Darul Takzim FC - Kelantan Red Warrior FC 9:0, Super League (Malezja), 26.08.2026
- Najszybsza bramka 44. minuta Kelantan Red Warrior FC - Kuala Lumpur FA 1:3, Super League (Malezja), 4.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 62. minuta Penang - Kelantan Red Warrior FC 3:2, Super League (Malezja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Kelantan Red Warrior FC w tym sezonie?
Bilans Kelantan Red Warrior FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 0-0-5 przy 4 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 36%, a oddaje 6,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kelantan Red Warrior FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Kelantan Red Warrior FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Wyróżniający się zawodnicy Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027
Kelantan Red Warrior FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027.
Kelantan Red Warrior FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Paź 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria | 35 |
|
za darmo | |
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Indonezja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Włochy | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Malezja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Francja | 29 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Malezja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Malezja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Malezja | 26 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kelantan Red Warrior FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 12 piłkarzy.