Super League
Malezja (piłka nożna)
Super League (Malezja) - strzelcy
Klasyfikacja najlepszych strzelców, asystentów oraz zestawienie kanadyjskie w Super League (Malezja) w sezonie 2026/2027.
| # | Zawodnik | Klub | Mecze | Min. / gol | Gole / mecz | Gole | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
![]() |
|
5 | 47' | 1,40 | 7 | |
| 2 |
|
|
6 | 51' | 1,00 | 6 | |
| 3 |
|
|
3 | 45' | 2,00 | 6 | |
| 4 |
|
|
6 | 61' | 1,00 | 6 | |
| 5 |
![]() |
|
4 | 61' | 1,00 | 4 | |
| 6 |
|
|
4 | 63' | 0,75 | 3 | |
| 7 |
|
|
3 | 90' | 1,00 | 3 | |
| 8 |
|
|
3 | 75' | 0,67 | 2 | |
| 9 |
|
|
6 | 76' | 0,33 | 2 | |
| 10 |
|
|
3 | 131' | 0,67 | 2 | |
| 11 |
|
|
3 | 132' | 0,67 | 2 | |
| 12 |
|
|
4 | 140' | 0,50 | 2 | |
| 13 |
|
|
4 | 146' | 0,50 | 2 | |
| 14 |
|
|
3 | 85' | 0,67 | 2 | |
| 15 |
|
|
6 | 450' | 0,17 | 1 | |
| 16 |
![]() |
|
5 | 401' | 0,20 | 1 | |
| 17 |
|
|
4 | 110' | 0,25 | 1 | |
| 18 | Dandada Phillip Musa |
|
– | 359' | – | 1 | |
| 19 | Emmanuel Mbarga |
|
– | 450' | – | 1 | |
| 20 |
|
|
1 | 34' | 1,00 | 1 | |
| 21 |
|
|
3 | 90' | 0,33 | 1 | |
| 22 |
|
|
4 | 90' | 0,25 | 1 | |
| 23 |
|
|
4 | 121' | 0,25 | 1 | |
| 24 |
|
|
3 | 134' | 0,33 | 1 | |
| 25 |
|
|
4 | 136' | 0,25 | 1 | |
| 26 |
|
|
4 | 146' | 0,25 | 1 | |
| 27 |
|
|
5 | 148' | 0,20 | 1 | |
| 28 |
|
|
3 | 152' | 0,33 | 1 | |
| 29 | mohd hanafie |
|
– | 166' | – | 1 | |
| 30 |
|
|
2 | 179' | 0,50 | 1 |
| # | Zawodnik | Klub | Mecze | Min. / asystę | Asysty / mecz | Asysty | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
6 | 75' | 1,00 | 6 | |
| 2 |
![]() |
|
5 | 201' | 0,40 | 2 | |
| 3 |
![]() |
|
5 | 326' | 0,20 | 1 | |
| 4 |
|
|
6 | 303' | 0,17 | 1 | |
| 5 |
|
|
6 | 368' | 0,17 | 1 | |
| 6 |
|
|
4 | 110' | 0,25 | 1 | |
| 7 | Dandada Phillip Musa |
|
– | 359' | – | 1 | |
| 8 | Emmanuel Mbarga |
|
– | 450' | – | 1 | |
| 9 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 10 |
![]() |
|
4 | – | 0,00 | 0 | |
| 11 |
|
|
4 | – | 0,00 | 0 | |
| 12 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 13 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 14 |
|
|
6 | – | 0,00 | 0 | |
| 15 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 16 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 17 |
|
|
4 | – | 0,00 | 0 | |
| 18 |
|
|
4 | – | 0,00 | 0 | |
| 19 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 20 |
|
|
1 | – | 0,00 | 0 | |
| 21 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 22 |
|
|
4 | – | 0,00 | 0 | |
| 23 |
|
|
4 | – | 0,00 | 0 | |
| 24 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 25 |
|
|
4 | – | 0,00 | 0 | |
| 26 |
|
|
4 | – | 0,00 | 0 | |
| 27 |
|
|
5 | – | 0,00 | 0 | |
| 28 |
|
|
3 | – | 0,00 | 0 | |
| 29 | mohd hanafie |
|
– | – | – | 0 | |
| 30 |
|
|
2 | – | 0,00 | 0 |
| # | Zawodnik | Klub | Gole | Asysty | Pkt | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
![]() |
|
7 | 1 | 8 | |
| 2 |
|
|
6 | 1 | 7 | |
| 3 |
|
|
6 | 1 | 7 | |
| 4 |
|
|
1 | 6 | 7 | |
| 5 |
|
|
6 | 0 | 6 | |
| 6 |
![]() |
|
4 | 0 | 4 | |
| 7 |
|
|
3 | 0 | 3 | |
| 8 |
|
|
3 | 0 | 3 | |
| 9 |
![]() |
|
1 | 2 | 3 | |
| 10 |
|
|
2 | 0 | 2 | |
| 11 |
|
|
2 | 0 | 2 | |
| 12 |
|
|
2 | 0 | 2 | |
| 13 |
|
|
2 | 0 | 2 | |
| 14 |
|
|
2 | 0 | 2 | |
| 15 |
|
|
2 | 0 | 2 | |
| 16 |
|
|
2 | 0 | 2 | |
| 17 |
|
|
1 | 1 | 2 | |
| 18 | Dandada Phillip Musa |
|
1 | 1 | 2 | |
| 19 | Emmanuel Mbarga |
|
1 | 1 | 2 | |
| 20 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 21 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 22 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 23 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 24 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 25 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 26 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 27 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 28 |
|
|
1 | 0 | 1 | |
| 29 | mohd hanafie |
|
1 | 0 | 1 | |
| 30 |
|
|
1 | 0 | 1 |
Kto jest najlepszym strzelcem Super League (Malezja)?
Klasyfikację strzelców Super League (Malezja) w sezonie 2026/2027 otwiera Jerome etame mpacko (Kuching FA) z dorobkiem 7 goli. Na kolejnych miejscach plasują się Shahab Zahedi i Chrigor Moraes. W klasyfikacji asystentów prowadzi Arif Aiman bin Mohd Hanapi z 6 asystami.
Kto prowadzi w klasyfikacji kanadyjskiej Super League (Malezja)?
Klasyfikacja kanadyjska sumuje gole i asysty każdego zawodnika. W sezonie 2026/2027 prowadzi w niej Jerome etame mpacko (Kuching FA) z dorobkiem 8 punktów (7 goli i 1 asysty). Na kolejnych miejscach plasują się Shahab Zahedi i Bergson Gustavo Silveira da Silva.
