Juan Diego Molina Martinez jest piłkarzem występującym obecnie w Johor Darul Takzim FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Stoichkov
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Stoichkov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stoichkov wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Stoichkov oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Stoichkov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stoichkov rozegrał w barwach Johor Darul Takzim FC w Super League (Malezja) 6 meczów, w AFC Champions League Elite 3 mecze, a w barwach DPMM FC w Super League (Malezja) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 205 minut. Średnio dawało to 21 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Stoichkov
Pierwszy transfer Stoichkov w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Real Balompedica Linense do Mallorki za 350 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Stoichkov było przejście z Deportivo Alaves do Granady w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,5 miliona euro.
Na jakiej pozycji gra Stoichkov?
Stoichkov najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Stoichkov?
Wycena 32-letniego Stoichkov według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Stoichkov?
Stoichkov urodził się 5 listopada 1993 w Los Barrios w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Stoichkov – statystyki
Szczegółowe statystyki Stoichkov w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Johor Darul Takzim FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Juan Diego Molina Martinez vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Stoichkov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stoichkov wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Stoichkov oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Stoichkov – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Stoichkov w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
3:0 | 26' | 1 | 0 | 7.6 | |||
|
13 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
0:2 | 4' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
31 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
0:2 | 11' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 40. kolejka
|
2:1 | 7' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
08 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
0:1 | 4' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
25 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 37. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 36. kolejka
|
3:1 | 15' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
12 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 35. kolejka
|
1:1 | 57' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Stoichkov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stoichkov rozegrał w barwach Johor Darul Takzim FC w Super League (Malezja) 6 meczów, w AFC Champions League Elite 3 mecze, a w barwach DPMM FC w Super League (Malezja) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 205 minut. Średnio dawało to 21 minut gry na spotkanie.
Stoichkov – transfery
W trakcie kariery Stoichkov zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Johor Darul Takzim FC 2026 – obecnie
-
Granada 2026 – 2026
-
Deportivo La Coruna 2025 – 2026
-
Granada 2025 – 2025
-
Deportivo Alaves 2024 – 2025
-
Eibar 2021 – 2024
-
Mallorca 2021 – 2021
-
Sabadell 2020 – 2021
-
Mallorca 2020 – 2020
-
Alcorcon 2019 – 2020
-
Mallorca 2018 – 2019
-
Real Balompedica Linense 2016 – 2018

-
CD San Roque Cadiz 2015 – 2016

-
Europa FC 2014 – 2015
-
FC Algeciras B 2013 – 2014

-
Cacereño 2012 – 2013
-
Espanyol U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Stoichkov
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 28.08.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 24.01.2025 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 16.07.2024 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 20.07.2021 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 19.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 05.07.2018 |
|
350 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 27.01.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 07.01.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 12.07.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 18.07.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Stoichkov
Pierwszy transfer Stoichkov w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Real Balompedica Linense do Mallorki za 350 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Stoichkov było przejście z Deportivo Alaves do Granady w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,5 miliona euro.
Stoichkov – forma
W ostatnich 5 meczach Stoichkov zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Stoichkov i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
3
Port FC
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
26'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Johor Darul Takzim FC
2
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
1
Buriram United
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Las Palmas
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
FC Andorra
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Cadiz
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
4'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Malaga
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Granada
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Eibar
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
CD Castellón
2
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Almeria
1
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Cadiz
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
FC Andorra
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Mallorca
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Real Sociedad II
3
La Liga 2, 18. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 17. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sabadell
0
Deportivo La Coruna
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Albacete
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sámano
1
Deportivo La Coruna
5
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
25'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
26'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Malaga
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Almeria
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Eibar
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
4
Huesca
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Deportivo La Coruna
5
La Liga 2, 5. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
3
Granada
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Granada
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Granada
0
Eibar
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Granada
1
Elche
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
11'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Granada
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
26'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Granada
3
Almeria
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Tenerife
2
Granada
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Granada
1
Real Oviedo
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Granada
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Granada
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Granada
0
Mirandes
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Eldense
0
Granada
3
La Liga 2, 25. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Granada
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
23'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Real Betis
1
Deportivo Alaves
3
La Liga, 20. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Girona
1
La Liga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Valencia
2
Deportivo Alaves
2
La Liga, 18. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Athletic Bilbao
1
La Liga, 17. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Osasuna
2
Deportivo Alaves
2
La Liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Karne
|
Deportiva Minera
(4)
2
Deportivo Alaves
(2)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Leganes
1
La Liga, 15. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 14. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
0
La Liga, 13. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Mallorca
0
La Liga, 12. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Compostela
0
Deportivo Alaves
1
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Deportivo Alaves
0
La Liga, 11. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Valladolid
3
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Barcelona
3
La Liga, 9. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Getafe
2
Deportivo Alaves
0
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Espanyol
3
Deportivo Alaves
2
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Las Palmas
0
La Liga, 4. kolejka
|
70'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
1
Deportivo Alaves
2
La Liga, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Real Betis
0
La Liga, 2. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
2
Deportivo Alaves
1
La Liga, 1. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Eibar
0
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Real Oviedo
0
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Albacete
2
Eibar
1
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Tenerife
2
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Eibar
1
La Liga 2
|
50'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Eibar
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Eibar
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Espanyol
3
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Elche
0
Eibar
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Huesca
2
Eibar
3
La Liga 2
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Athletic Bilbao
3
Puchar Hiszpanii
|
33'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Eibar
2
FC Andorra
2
La Liga 2
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
2
Eibar
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Eibar
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Eibar
5
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
87'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Amorebieta
1
Eibar
2
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Eibar
3
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Eibar
3
Tenerife
0
La Liga 2
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Eibar
2
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Eibar
1
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Lugo
0
Eibar
2
La Liga 2
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Ponferradina
0
Eibar
1
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Ibiza
0
La Liga 2
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Ibiza Islas Pitiusas
1
Eibar
0
Puchar Hiszpanii
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Levante
0
Eibar
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Eibar
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Eibar
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Eibar
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
2
Eibar
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Eibar
4
Granada
0
La Liga 2
|
72'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Ponferradina
0
La Liga 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal B
2
Eibar
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Burgos CF
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
87'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Las Palmas
0
Eibar
1
La Liga 2
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Tenerife
1
Eibar
2
Puchar Hiszpanii
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eibar
4
Girona
2
La Liga 2
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
2
Eibar
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Eibar
3
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Amorebieta
1
Eibar
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Burgos CF
0
Eibar
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
0
Ponferradina
1
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Mirandes
0
Sabadell
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
2
Sabadell
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sabadell
2
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Sabadell
2
Girona
2
La Liga 2
|
80'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sabadell
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Malaga
2
Sabadell
0
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Espanyol
1
Sabadell
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sabadell
1
Lugo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Sabadell
1
CD Castellón
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Ibiza Islas Pitiusas
0
Sabadell
2
Puchar Hiszpanii
|
10'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sabadell
2
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Sabadell
1
Fuenlabrada
2
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sabadell
1
Leganes
0
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Albacete
3
Sabadell
0
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Huesca
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Almeria
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Cadiz
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Real Saragossa
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
87'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Fuenlabrada
3
Alcorcon
4
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Alcorcon
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Racing Santander
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Alcorcon
3
Ponferradina
1
La Liga 2
|
93'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Elche
1
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Alcorcon
2
Numancia
2
La Liga 2
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Oviedo
3
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Alcorcon
0
Huesca
2
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Alcorcon
1
Malaga
0
La Liga 2
|
97'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Alcorcon
1
Racing Santander
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Girona
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Mirandes
2
Alcorcon
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Alcorcon
3
Cadiz
0
La Liga 2
|
68'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Alcorcon
1
Elche
2
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
2
Mallorca
1
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Mallorca
2
Rayo Majadahonda
0
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Mallorca
3
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Mallorca
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Real Valladolid
2
Mallorca
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Reddis
0
Mallorca
2
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Mallorca
1
Numancia
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Mallorca
2
Las Palmas
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Stoichkov 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83.
W ostatnich 10 meczach Stoichkov 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86.
W jakiej formie jest Stoichkov?
Stoichkov jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83. Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Stoichkov – zarobki
Stoichkov gra w Johor Darul Takzim FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Stoichkov w Johor Darul Takzim FC (2025/26)
| Rocznie | 1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 87 tys. € |
| Tygodniowo | 20 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Stoichkov w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1 mln € |
| 2024/25 |
|
1 mln € |
| 2023/24 |
|
830 tys. € |
| 2022/23 |
|
570 tys. € |
| 2021/22 |
|
570 tys. € |
| 2020/21 |
|
100 tys. € |
| 2019/20 |
|
100 tys. € |
Stoichkov – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Stoichkov wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Stoichkov na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Stoichkov
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 32 |
|
500 tys. € |
| 17.03.2026 | 32 |
|
500 tys. € |
| 29.12.2025 | 32 |
|
900 tys. € |
| 15.10.2025 | 31 |
|
1 mln € |
| 23.06.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 26.03.2025 | 31 |
|
2 mln € |
| 26.12.2024 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 23.06.2024 | 30 |
|
4 mln € |
| 19.12.2023 | 30 |
|
4 mln € |
| 13.06.2023 | 29 |
|
4 mln € |
| 28.12.2022 | 29 |
|
4 mln € |
| 28.06.2022 | 28 |
|
4 mln € |
| 20.03.2022 | 28 |
|
4 mln € |
| 26.12.2021 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 12.10.2021 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 23.06.2021 | 27 |
|
1 mln € |
| 07.01.2021 | 27 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 22.07.2020 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
800 tys. € |
| 19.12.2019 | 26 |
|
1 mln € |
| 28.06.2019 | 25 |
|
300 tys. € |
| 18.02.2019 | 25 |
|
300 tys. € |
| 29.06.2018 | 24 | 300 tys. € | |
| 31.12.2017 | 24 | 300 tys. € | |
| 29.06.2017 | 23 | 150 tys. € | |
| 01.02.2017 | 23 | 100 tys. € | |
| 26.10.2016 | 22 | 100 tys. € | |
| 31.07.2016 | 22 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Stoichkov?
Wycena Stoichkov wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Stoichkov wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 100 tys. €.