Forma w lidze
Johor Darul Takzim FC w tabeli
1. miejsce / 15 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
22:0 bramki
5,50 gola/mecz
3 pkt
3:0 bramki
3,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Johor Darul Takzim FC
Wartość drużyny: 15,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Malezja | 35 | napastnik | 5 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Malezja | 24 | napastnik | 5 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Malezja | 24 | napastnik | 5 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Johor Darul Takzim FC 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Johor Darul Takzim FC w tabeli Super League (Malezja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 15 |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 12 |
3
|
Selangor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 12 |
4
|
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
5
|
DPMM FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | 6 |
Wyniki Johor Darul Takzim FC
Terminarz Johor Darul Takzim FC
Ostatnie transfery Johor Darul Takzim FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Malezja |
|
wypożyczenie |
Johor Darul Takzim FC to klub piłkarski z Malezji występujący w Super League (Malezja). Swoim domowym obiektem jest Stadium Sultan Ibrahim Larkin, który może pomieścić 40 000 widzów. Zespół prowadzi Xisco Munoz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 15,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Johor Darul Takzim FC trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Johor Darul Takzim FC w tabeli Super League (Malezja)?
Johor Darul Takzim FC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Super League (Malezja) z dorobkiem 15 punktów po 5 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:0, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Jak wygląda skład Johor Darul Takzim FC?
W wyjściowym ustawieniu Johor Darul Takzim FC między słupkami staje S. Hazmi, a linię obrony najczęściej tworzą J. Silva, K. Medina oraz C. Glauder. W środku pola grają Ó. Arribas, B. Tapp, D. Petrovic, A. Fazail, Eddy Silvestre Pascual Israfilov oraz I. Mendez-Navia, a za skuteczność w ataku odpowiadają Arif Aiman Bin Mohd Hanapi. Trener Xisco Munoz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super League (Malezja) i pucharach.
Kiedy Johor Darul Takzim FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Johor Darul Takzim FC to spotkanie z Pohang Steelers, które odbędzie się 13 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Steelyard Stadium w ramach AFC Champions League Elite (2. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Johor Darul Takzim FC?
Ostatni mecz Johor Darul Takzim FC to remis z Buriram United 1:1 w AFC Champions League Elite, 15 września 2026. Bramki zdobyli Arribas, Schimmer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Johor Darul Takzim FC w tym sezonie?
Bilans Johor Darul Takzim FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 5-0-0 przy 25 zdobytych bramkach i 0 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 73%, a oddaje 22,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Johor Darul Takzim FC
Johor Darul Takzim FC terminarz
Kiedy Johor Darul Takzim FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Johor Darul Takzim FC to spotkanie z Pohang Steelers, które odbędzie się 13 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Steelyard Stadium w ramach AFC Champions League Elite (2. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Johor Darul Takzim FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Johor Darul Takzim FC wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Johor Darul Takzim FC?
Ostatni mecz Johor Darul Takzim FC to remis z Buriram United 1:1 w AFC Champions League Elite, 15 września 2026. Bramki zdobyli Arribas, Schimmer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Johor Darul Takzim FC – tabela Super League (Malezja)
Jakie miejsce w tabeli Super League (Malezja) zajmuje Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Johor Darul Takzim FC w tabeli Super League (Malezja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 25 | 15 | |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
3
|
Selangor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
4
|
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
5
|
DPMM FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
6
|
Kuala Lumpur FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:10 | -6 | 6 | |
7
|
Terengganu
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
8
|
Penang
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
9
|
Melaka
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
10
|
Imigresen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:13 | -9 | 2 | |
11
|
Negeri Sembilan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
12
|
Kelantan Red Warrior FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:24 | -20 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 25 | 15 | |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
3
|
Selangor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
4
|
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
5
|
DPMM FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
6
|
Kuala Lumpur FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:10 | -6 | 6 | |
7
|
Terengganu
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
8
|
Penang
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
9
|
Melaka
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
10
|
Imigresen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:13 | -9 | 2 | |
11
|
Negeri Sembilan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
12
|
Kelantan Red Warrior FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:24 | -20 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Johor Darul Takzim FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 22:0 | 22 | 12 | |
| 2 |
Selangor
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 4 |
Terengganu
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 5 |
Kuala Lumpur FA
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:6 | -5 | 3 | |
| 6 |
Penang
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 7 |
Melaka
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 8 |
Imigresen
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Negeri Sembilan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 10 |
Kuching FA
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 11 |
DPMM FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 12 |
Kelantan Red Warrior FC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:12 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
| 2 |
Selangor
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 6 | |
| 3 |
DPMM FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 4 |
Johor Darul Takzim FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 5 |
Kuala Lumpur FA
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 6 |
Terengganu
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Penang
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 8 |
Imigresen
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 9 |
Sabah FA
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 10 |
Melaka
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | |
| 11 |
Negeri Sembilan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 12 |
Kelantan Red Warrior FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Johor Darul Takzim FC w tabeli Super League (Malezja)?
Johor Darul Takzim FC zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Super League (Malezja) z dorobkiem 15 punktów po 5 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:0, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Statystyki Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Johor Darul Takzim FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Johor Darul Takzim FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 22,3
- Strzały celne / mecz 9,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,00
- Czyste konta 100%
Strzelcy Johor Darul Takzim FC
-
Bergson Gustavo Silveira da Silva 6
-
Shahab Zahedi 6
-
Marcos Guilherme 3
-
Stoichkov 2
-
Arif Aiman Bin Mohd Hanapi 1
-
Matias Nahuel 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Johor Darul Takzim FC i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Johor Darul Takzim FC to 31–45+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC Po przerwie pada 48% bramek Johor Darul Takzim FC.Przebieg meczu Johor Darul Takzim FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
Gdy Johor Darul Takzim FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Johor Darul Takzim FC
92% bramek Johor Darul Takzim FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Johor Darul Takzim FC zdobywa w sezonie średnio 3,00 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 3,00.
Aktualne serie Johor Darul Takzim FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Johor Darul Takzim FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Johor Darul Takzim FC wygra mecz Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC Johor Darul Takzim FC nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Johor Darul Takzim FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 40%
W 100% meczów Johor Darul Takzim FC padają co najmniej trzy bramki, a w 0% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC Powyżej 2,5 bramki padło w 100% meczów Johor Darul Takzim FC.Johor Darul Takzim FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Johor Darul Takzim FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Johor Darul Takzim FC zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Johor Darul Takzim FC wygra mecz Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC Johor Darul Takzim FC zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 100%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Johor Darul Takzim FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Johor Darul Takzim FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 5 meczów.
Johor Darul Takzim FC wygra drugą połowę meczu Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC Drugą połowę Johor Darul Takzim FC wygrywał w 5 z 5 meczów.Johor Darul Takzim FC – strzały
- Celne / mecz 9,8
- Niecelne / mecz 12,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 25%
- Strzałów na gola 4,0
Johor Darul Takzim FC oddaje 22,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC Johor Darul Takzim FC oddaje 22,3 strzałów na mecz.Johor Darul Takzim FC – posiadanie piłki
- U siebie 71,0%
- Na wyjeździe 77,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 4
- Najniższe w sezonie 62%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 4 meczów. Średnio Johor Darul Takzim FC utrzymuje przy piłce 72,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 62%.
Johor Darul Takzim FC wygra mecz Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC Johor Darul Takzim FC utrzymuje średnio 72,5% posiadania piłki.Johor Darul Takzim FC – czyste konta
- U siebie 4 z 4
- Na wyjeździe 1 z 1
- Stracone / mecz 0,00
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Johor Darul Takzim FC to 100% meczów sezonu (5 z 5), z czego 4 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Pohang Steelers - Johor Darul Takzim FC Czyste konto Johor Darul Takzim FC zachowuje w 100% meczów.Johor Darul Takzim FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 11,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Johor Darul Takzim FC wykonuje średnio 10,0 rzutów rożnych na mecz wobec 1,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Johor Darul Takzim FC – kartki
- Żółte kartki 2
- Pow. 3,5 kartki w meczu 0%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 50%
Johor Darul Takzim FC ogląda średnio 0,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Johor Darul Takzim FC – 1,0.
Johor Darul Takzim FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 6,33 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Johor Darul Takzim FC zdobywa z drużynami z top 4 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (9–12).
Johor Darul Takzim FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 3,00 | 5,50 3,00 | 0,00 0,00 |
|
2.
|
– 2,40 | – 3,00 | – 0,80 |
|
3.
|
3,00 3,00 | 3,00 3,50 | 1,00 0,50 |
|
4.
|
1,50 – | 1,50 – | 1,25 – |
|
5.
|
0,00 2,00 | 0,00 1,00 | 3,00 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Johor Darul Takzim FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Johor Darul Takzim FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Johor Darul Takzim FC - Kelantan Red Warrior FC 9:0 Super League (Malezja), 26.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Johor Darul Takzim FC - Kelantan Red Warrior FC 9:0, Super League (Malezja), 26.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 5 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Molina Martinez, Johor Darul Takzim FC - Kelantan Red Warrior FC 9:0, Super League (Malezja), 26.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Bin Mohd Hanapi, Johor Darul Takzim FC - Kelantan Red Warrior FC 9:0, Super League (Malezja), 26.08.2026
Jakie statystyki ma Johor Darul Takzim FC w tym sezonie?
Bilans Johor Darul Takzim FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 5-0-0 przy 25 zdobytych bramkach i 0 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 73%, a oddaje 22,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Johor Darul Takzim FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Johor Darul Takzim FC 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Johor Darul Takzim FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
31 | Iran | 400 tys. € | 41 tys. € | 5 | 100% | 6 | 1 | 303' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Malezja | 350 tys. € | 116 tys. € | 5 | 100% | 6 | 1 | 368' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Malezja | 700 tys. € | – | 5 | 100% | 1 | 6 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
34 | Brazylia | 800 tys. € | – | 3 | 60% | 1 | 1 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Hiszpania | 500 tys. € | 1 mln € | 5 | 100% | 2 | 0 | 152' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Filipiny | 550 tys. € | 150 tys. € | 3 | 60% | 1 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
30 | Brazylia | 0 € | 839 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 67 |
|
22 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
21 | Hiszpania | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
29 | Hiszpania | 700 tys. € | 180 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 271' | 2 | 0 | |||||||
| 88 |
|
27 | Malezja | 325 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 1 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
|
31 | Brazylia | 750 tys. € | 696 tys. € | 4 | 80% | 3 | 0 | 190' | 0 | 0 | |||||||
| 97 |
|
29 | Brazylia | 300 tys. € | 18 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
32 | Malezja | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 2 | 230' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Malezja | 0 € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
28 | Malezja | 350 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
31 | Portugalia | 900 tys. € | 290 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
32 | Malezja | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
28 | Słowenia | 1 mln € | 300 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 327' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
25 | Malezja | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Malezja | 1,2 mln € | 293 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 263' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
40 | Malezja | 25 tys. € | 404 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
29 | Malezja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
20 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
|
32 | Hiszpania | 750 tys. € | 525 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Brazylia | 900 tys. € | 197 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
33 | Malezja | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Filipiny | 650 tys. € | 720 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
37 | Malezja | 75 tys. € | 383 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
35 | Malezja | 125 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 1 | 179' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
34 | Azerbejdżan | 200 tys. € | 148 tys. € | 3 | 60% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
33 | Gwinea Równikowa | 250 tys. € | 491 tys. € | 1 | 20% | 1 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Argentyna | 550 tys. € | 193 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 179' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
33 | Kolumbia | 450 tys. € | – | 4 | 80% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
20 | Malezja | 50 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Malezja | 400 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 58 |
|
29 | Hiszpania | 275 tys. € | 174 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Johor Darul Takzim FC
14,9 mln €
śr. 403 tys. € / zawodnika
Ile Johor Darul Takzim FC wydaje na pensje
7,4 mln € rocznie
śr. 199 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Malezja (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027
Johor Darul Takzim FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Johor Darul Takzim FC
Jak wygląda skład Johor Darul Takzim FC?
W wyjściowym ustawieniu Johor Darul Takzim FC między słupkami staje S. Hazmi, a linię obrony najczęściej tworzą J. Silva, K. Medina oraz C. Glauder. W środku pola grają Ó. Arribas, B. Tapp, D. Petrovic, A. Fazail, Eddy Silvestre Pascual Israfilov oraz I. Mendez-Navia, a za skuteczność w ataku odpowiadają Arif Aiman Bin Mohd Hanapi. Trener Xisco Munoz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super League (Malezja) i pucharach.
Johor Darul Takzim FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027.
Johor Darul Takzim FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Malezja | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Sie 2026 |
![]() |
Malezja | 24 | – | za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Gwinea Równikowa | 33 | – | za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 32 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Malezja | 33 |
|
za darmo |
Johor Darul Takzim FC bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- -525 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Johor Darul Takzim FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Johor Darul Takzim FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Johor Darul Takzim FC trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
