Forma w lidze
Kuching FA w tabeli
2. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
12 pkt
15:4 bramki
3,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Kuching FA
Wartość drużyny: 1,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 7 bramek | Uzbekistan | 30 | napastnik | 5 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Namibia | 34 | pomocnik | 5 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 406 minut | Timor Wschodni | 28 | napastnik | 5 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Kuching FA 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kuching FA w tabeli Super League (Malezja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 15 |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 12 |
3
|
Selangor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 12 |
4
|
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
5
|
DPMM FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | 6 |
Wyniki Kuching FA
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Wrz Koniec
|
Melaka
1
Kuching FA
2
Super League (Malezja), 4. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Sabah FA
0
Kuching FA
2
Super League (Malezja), 3. kolejka
|
|
|
29 Sie Koniec
|
Kelantan Red Warrior FC
0
Kuching FA
5
Super League (Malezja), 2. kolejka
|
Terminarz Kuching FA
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:15
|
DPMM FC
Kuching FA
Super League (Malezja), 5. kolejka
|
|
|
20 Lis 09:45
|
Negeri Sembilan
Kuching FA
Super League (Malezja), 7. kolejka
|
|
|
12 Gru 13:15
|
Kuching FA
Imigresen
Super League (Malezja), 10. kolejka
|
Kuching FA to klub piłkarski z Malezji występujący w Super League (Malezja). Swoim domowym obiektem jest Old Stadium Negeri Sarawak, który może pomieścić 26 000 widzów. Zespół prowadzi Aidil Sharin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Kuching FA w tabeli Super League (Malezja)?
Kuching FA zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Super League (Malezja) z dorobkiem 12 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Johor Darul Takzim FC wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Kuching FA?
W wyjściowym ustawieniu Kuching FA między słupkami staje Muhd Haziq Nadzli, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Tanigawa, G. Peres, J. Okwuosa oraz F. Anyie. W środku pola grają P. Shitembi, R. Lambert, I. Zakaria, Muhammad Ariff Md Isa oraz A. Hassan, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jerome Etame Mpacko. Trener Aidil Sharin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super League (Malezja) i pucharach.
Kiedy Kuching FA gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kuching FA to spotkanie z DPMM FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:15 na obiekcie Stadium Sultan Hassanal Bolkiah w ramach Super League (Malezja) (5. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kuching FA?
Ostatni mecz Kuching FA to wygrana z Melaka 1:2 w Super League (Malezja), 12 września 2026. Bramki zdobyli , Do oraz Ngah. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kuching FA w tym sezonie?
Bilans Kuching FA w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-0-1 przy 15 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 64%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kuching FA w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kuching FA w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kuching FA
Kuching FA terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:15
|
Super League (Malezja), 5. kolejka
|
Stadium Sultan Hassanal Bolkiah Wyjazd | Trudny | |
|
20 Lis 09:45
|
Super League (Malezja), 7. kolejka
|
Stadium Tuanku Abdul Rahman Wyjazd | Umiarkowany | |
|
12 Gru 13:15
|
Super League (Malezja), 10. kolejka
|
Old Stadium Negeri Sarawak U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 09:45
|
Super League (Malezja), 11. kolejka
|
Old Stadium Negeri Sarawak U siebie | Trudny | |
|
23 Gru 14:00
|
Super League (Malezja), 9. kolejka
|
Sultan Mizan Zainal Abidin Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Gru 13:15
|
Super League (Malezja), 8. kolejka
|
Old Stadium Negeri Sarawak U siebie | Umiarkowany | |
|
09 Sty 13:15
|
Super League (Malezja), 13. kolejka
|
Old Stadium Negeri Sarawak U siebie | Trudny | |
|
26 Sty 13:15
|
Super League (Malezja), 12. kolejka
|
Old Stadium Negeri Sarawak U siebie | Trudny | |
|
02 Lut 14:00
|
Super League (Malezja), 15. kolejka
|
MBPJ Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
20 Lut 14:15
|
Super League (Malezja), 14. kolejka
|
Old Stadium Negeri Sarawak U siebie | Trudny |
Kiedy Kuching FA gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kuching FA to spotkanie z DPMM FC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:15 na obiekcie Stadium Sultan Hassanal Bolkiah w ramach Super League (Malezja) (5. kolejka).
Wyniki Kuching FA w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kuching FA w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kuching FA w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kuching FA wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Wrz Koniec
|
Super League (Malezja), 4. kolejka
|
1:2 | – | 12/14 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Super League (Malezja), 3. kolejka
|
0:2 | – | 7/15 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Super League (Malezja), 2. kolejka
|
0:5 | – | 3/5 | 1/2 | |
|
26 Sie Koniec
|
Super League (Malezja), 6. kolejka
|
0:6 | – | 4/4 | 2/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
Super League (Malezja), 1. kolejka
|
3:0 | – | – | – | |
|
23 Maj Koniec
|
Puchar Malezji, finał
|
2:0 | – | 2/6 | 0/2 | |
|
17 Maj Koniec
|
Super League (Malezja), 26. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/4 | 0/2 | |
|
09 Maj Koniec
|
Super League (Malezja), 25. kolejka
|
1:3 | – | 4/6 | 0/2 | |
|
01 Maj Koniec
|
Super League (Malezja), 24. kolejka
|
2:1 | – | 7/10 | 0/2 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Super League (Malezja), 23. kolejka
|
2:2 | – | 10/14 | 2/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kuching FA?
Ostatni mecz Kuching FA to wygrana z Melaka 1:2 w Super League (Malezja), 12 września 2026. Bramki zdobyli , Do oraz Ngah. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kuching FA – tabela Super League (Malezja)
Jakie miejsce w tabeli Super League (Malezja) zajmuje Kuching FA w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kuching FA w tabeli Super League (Malezja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 25 | 15 | |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
3
|
Selangor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
4
|
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
5
|
DPMM FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
6
|
Kuala Lumpur FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:10 | -6 | 6 | |
7
|
Terengganu
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
8
|
Penang
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
9
|
Melaka
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
10
|
Imigresen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:13 | -9 | 2 | |
11
|
Negeri Sembilan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
12
|
Kelantan Red Warrior FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:24 | -20 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Johor Darul Takzim FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 25:0 | 25 | 15 | |
2
|
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
3
|
Selangor
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
4
|
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
5
|
DPMM FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
6
|
Kuala Lumpur FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:10 | -6 | 6 | |
7
|
Terengganu
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
8
|
Penang
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
9
|
Melaka
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
10
|
Imigresen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:13 | -9 | 2 | |
11
|
Negeri Sembilan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
12
|
Kelantan Red Warrior FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:24 | -20 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Johor Darul Takzim FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 22:0 | 22 | 12 | |
| 2 |
Selangor
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
Sabah FA
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 4 |
Terengganu
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 5 |
Kuala Lumpur FA
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:6 | -5 | 3 | |
| 6 |
Penang
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 7 |
Melaka
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 8 |
Imigresen
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 9 |
Negeri Sembilan
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 10 |
Kuching FA
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 11 |
DPMM FC
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 12 |
Kelantan Red Warrior FC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:12 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kuching FA
|
5 | 4 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 12 | |
| 2 |
Selangor
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 6 | |
| 3 |
DPMM FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 4 |
Johor Darul Takzim FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 5 |
Kuala Lumpur FA
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 6 |
Terengganu
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Penang
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 8 |
Imigresen
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 9 |
Sabah FA
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 10 |
Melaka
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | |
| 11 |
Negeri Sembilan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | |
| 12 |
Kelantan Red Warrior FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:12 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kuching FA w tabeli Super League (Malezja)?
Kuching FA zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Super League (Malezja) z dorobkiem 12 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Johor Darul Takzim FC wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Kuching FA w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kuching FA na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kuching FA na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,5
- Strzały celne / mecz 6,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 60%
Strzelcy Kuching FA
-
Jerome Etame Mpacko 7

-
Ajdin Mujagić 4

-
Safawi Rasid 2
-
Petrus Shitembi 1

-
Ramadhan Saifullah Usman 1
-
Roland Ngah 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Kuching FA i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kuching FA to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Kuching FA i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Kuching FA otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Kuching FA
100% bramek Kuching FA pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kuching FA zdobywa w sezonie średnio 2,40 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie Kuching FA
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Kuching FA, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kuching FA
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 20%
W 80% meczów Kuching FA padają co najmniej trzy bramki, a w 20% spotkań trafiają obie drużyny.
Kuching FA – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kuching FA, 0 przeciw.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Kuching FA ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Kuching FA, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
Kuching FA – strzały
- Celne / mecz 6,8
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 30%
- Strzałów na gola 3,3
Kuching FA oddaje 12,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,3 strzału.
Kuching FA – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 63,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 4
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 4 meczów. Średnio Kuching FA utrzymuje przy piłce 63,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Kuching FA – czyste konta
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Kuching FA to 60% meczów sezonu (3 z 5), z czego 0 w 0 meczach u siebie.
Kuching FA – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,5
Kuching FA wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Kuching FA – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 25%
Kuching FA ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Kuching FA – 1,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Kuching FA według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 6,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Kuching FA zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Kuching FA na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 3,00 | 5,50 3,00 | 0,00 0,00 |
|
2.
|
– 2,40 | – 3,00 | – 0,80 |
|
3.
|
3,00 3,00 | 3,00 3,50 | 1,00 0,50 |
|
4.
|
1,50 – | 1,50 – | 1,25 – |
|
5.
|
0,00 2,00 | 0,00 1,00 | 3,00 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Kuching FA
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kuching FA w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kuala Lumpur FA - Kuching FA 0:6 Super League (Malezja), 26.08.2026
- Najwyższa porażka Johor Darul Takzim FC - Kuching FA 3:0 Super League (Malezja), 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Kuala Lumpur FA - Kuching FA 0:6, Super League (Malezja), 26.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Mujagić, Kuala Lumpur FA - Kuching FA 0:6, Super League (Malezja), 26.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Ngah, Melaka - Kuching FA 1:2, Super League (Malezja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Kuching FA w tym sezonie?
Bilans Kuching FA w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-0-1 przy 15 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 64%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kuching FA – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kuching FA w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Kuching FA 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kontuzje w kadrze Kuching FA
-
Ronald Ngah Napastnik Braki w przygotowaniu pauzuje od 7 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Kuching FA
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Malezja | 150 tys. € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 264' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
30 | Uzbekistan | – | – | 5 | 100% | 7 | 1 | 326' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | Australia | 275 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 126' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Malezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
35 | Kamerun | – | – | 4 | 80% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Malezja | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Timor Wschodni | 50 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 406' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
28 | Bośnia | 400 tys. € | – | 4 | 80% | 4 | 0 | 244' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
29 | Malezja | 300 tys. € | 70 tys. € | 4 | 80% | 2 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 50 |
![]() |
27 | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | ||||||||
| 67 |
|
31 | Malezja | 150 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
28 | Malezja | 275 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Malezja | 175 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
34 | Namibia | 200 tys. € | – | 5 | 100% | 1 | 2 | 401' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
32 | Malezja | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 88 |
|
29 | Japonia | 175 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
32 | Jordania | – | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
30 | Malezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
29 | Malezja | 250 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Brazylia | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Malezja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
31 | Malezja | 150 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Malezja | 275 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
30 | Malezja | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 289' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
29 | Malezja | 125 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 1 | 179' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
36 | Nigeria | 0 € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 135' | 0 | 1 | |||||||
| 77 |
![]() |
29 | Japonia | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 326' | 1 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
21 | Malezja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
28 | Malezja | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
36 | Malezja | 75 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 86 |
![]() |
40 | Malezja | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Kuching FA
3,1 mln €
śr. 95 tys. € / zawodnika
Ile Kuching FA wydaje na pensje
70 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Malezja (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kuching FA w sezonie 2026/2027
Kuching FA wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Kuching FA
Jak wygląda skład Kuching FA?
W wyjściowym ustawieniu Kuching FA między słupkami staje Muhd Haziq Nadzli, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Tanigawa, G. Peres, J. Okwuosa oraz F. Anyie. W środku pola grają P. Shitembi, R. Lambert, I. Zakaria, Muhammad Ariff Md Isa oraz A. Hassan, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jerome Etame Mpacko. Trener Aidil Sharin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super League (Malezja) i pucharach.