Shahab Zahedi
napastnik #9Shahab Zahedi jest piłkarzem występującym obecnie w Johor Darul Takzim FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Shahab Zahedi
OcenaTransfery
Profil gry
Historia transferów Shahab Zahedi
Pierwszy transfer Shahab Zahedi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Olimpic Donetsk do Zorii Ługańska za 300 tysięcy euro.
Ile zarabia Shahab Zahedi?
Na podstawie kontraktu z Johor Darul Takzim FC, Shahab Zahedi otrzymuje 45,7 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 3,8 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zahedi w sierpniu 2026 to 879 dolarów, a dziennie około 125 dolarów.
Jaka jest wartość rynkowa Shahab Zahedi?
Wycena 30-letniego Shahab Zahedi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Shahab Zahedi?
Shahab Zahedi urodził się 18 sierpnia 1995 w Malayer (Iran). Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Shahab Zahedi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Shahab Zahedi. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Shahab Zahedi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03 2026 |
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 18.03 2026 |
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
1:1 | 10' | 1 | 0 | – | ||
| 07.03 2026 |
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
1:5 | 3' | 0 | 0 | – | ||
| 27.02 2026 |
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
2:1 | 57' | 0 | 0 | |||
| 22.02 2026 |
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
2:0 | 69' | 0 | 0 | – | ||
| 15.02 2026 |
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
0:2 | 26' | 0 | 0 | – | ||
| 08.02 2026 |
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
1:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 30.11 2025 |
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 04.10 2025 |
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 27.09 2025 |
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
1:2 | 20' | 0 | 0 | – |
Shahab Zahedi – transfery
W trakcie kariery Shahab Zahedi zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Johor Darul Takzim FC 2026 – obecnie
-
Avispa Fukuoka 2024 – 2026
-
Zoria Ługańsk 2024 – 2024
-
Avispa Fukuoka 2024 – 2024
-
Zoria Ługańsk 2024 – 2024
-
Persepolis FC 2023 – 2024
-
Zoria Ługańsk 2023 – 2023
-
Puskas Academy 2022 – 2023
-
Zoria Ługańsk 2021 – 2022
-
Olimpic Donetsk 2019 – 2021

-
Suwon Bluewings 2019 – 2019
-
IBV Vestmannaeyjar 2017 – 2019
-
Persepolis FC 2017 – 2017
-
Mashin Sazi 2017 – 2017

-
Persepolis FC 2014 – 2017
-
Persepolis FC U21 2014 – 2014

-
Moghavemat Tehran U19 A 2013 – 2014

-
Paykan FC U19 do 2013

Historia transferów Shahab Zahedi
Pierwszy transfer Shahab Zahedi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Olimpic Donetsk do Zorii Ługańska za 300 tysięcy euro.
Shahab Zahedi – forma
W ostatnich 5 meczach Shahab Zahedi zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Shahab Zahedi – zarobki
Shahab Zahedi gra w Johor Darul Takzim FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 46 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 | 46 tys. $ |
Ile zarabia Shahab Zahedi?
Na podstawie kontraktu z Johor Darul Takzim FC, Shahab Zahedi otrzymuje 45,7 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 3,8 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zahedi w sierpniu 2026 to 879 dolarów, a dziennie około 125 dolarów.
Shahab Zahedi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Shahab Zahedi wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Shahab Zahedi na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Shahab Zahedi?
Wycena Shahab Zahedi wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Shahab Zahedi wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 25 tys. €.