Ignacio Mendez-Navia jest piłkarzem występującym obecnie w Johor Darul Takzim FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nacho Mendez
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nacho Mendez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nacho Mendez wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Nacho Mendez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nacho Mendez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nacho Mendez rozegrał w barwach Johor Darul Takzim FC w Super League (Malezja) 6 meczów, w AFC Champions League Elite 3 mecze, a w barwach DPMM FC w Super League (Malezja) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 547 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Nacho Mendez?
Nacho Mendez ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Johor Darul Takzim FC — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Nacho Mendez?
Nacho Mendez najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Nacho Mendez?
Wycena 28-letniego Nacho Mendez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nacho Mendez?
Nacho Mendez urodził się 30 marca 1998 w Luanco w Hiszpanii (narodowość: Malezja). Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Nacho Mendez – statystyki
Szczegółowe statystyki Nacho Mendez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Johor Darul Takzim FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ignacio Mendez-Navia vs. inni
Jakie statystyki ma Nacho Mendez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nacho Mendez wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Nacho Mendez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nacho Mendez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nacho Mendez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Nacho Mendez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nacho Mendez rozegrał w barwach Johor Darul Takzim FC w Super League (Malezja) 6 meczów, w AFC Champions League Elite 3 mecze, a w barwach DPMM FC w Super League (Malezja) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 547 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Nacho Mendez – transfery
W trakcie kariery Nacho Mendez zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Johor Darul Takzim FC 2025 – obecnie
-
Sporting Gijon 2018 – 2025
-
Sporting de Gijon B 2017 – 2018

-
Sporting Gijon U19 do 2017

Transfery Nacho Mendez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 08.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Nacho Mendez – forma
W ostatnich 5 meczach Nacho Mendez zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,71. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Forma Nacho Mendez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
3
Port FC
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Johor Darul Takzim FC
2
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
1
Buriram United
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Johor Darul Takzim FC
1
AFC Champions League Elite, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Johor Darul Takzim FC
0
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
3
Sanfrecce Hiroshima
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Penang
0
Johor Darul Takzim FC
4
Super League (Malezja), 19. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sabah FA
1
Johor Darul Takzim FC
6
Super League (Malezja), 18. kolejka
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
1
Vissel Kobe
0
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Johor Darul Takzim FC
1
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
5
Imigresen
0
Super League (Malezja), 17. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
2
Kuching FA
1
Super League (Malezja), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Negeri Sembilan
0
Johor Darul Takzim FC
1
Super League (Malezja), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Kuala Lumpur FA
0
Johor Darul Takzim FC
4
Super League (Malezja), 11. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
0
SHANGHAI SIPG
0
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Melbourne City FC
2
Johor Darul Takzim FC
0
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
7
Melaka
1
Super League (Malezja), 10. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
3
Shanghai Shenhua
1
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Chengdu Better City
0
Johor Darul Takzim FC
2
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
0
Machida Zelvia
0
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
8
Sabah FA
0
Super League (Malezja), 5. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Buriram United
2
Johor Darul Takzim FC
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
6
Penang
0
Super League (Malezja), 6. kolejka
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Imigresen
0
Johor Darul Takzim FC
3
Super League (Malezja), 4. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Kuching FA
0
Johor Darul Takzim FC
1
Super League (Malezja), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
5
Negeri Sembilan
3
Super League (Malezja), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Cartagena
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
CD Castellón
4
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cadiz
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Eldense
1
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Tenerife
3
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Albacete
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Almeria
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Levante
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Eibar
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Granada
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Elche
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2, 19. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Granada
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cadiz
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Albacete
3
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Huesca
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Elche
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Real Oviedo
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Eldense
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Espanyol
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
5
FC Andorra
2
La Liga 2
|
86'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Villarreal B
3
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Amorebieta
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Levante
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
3
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Leganes
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eldense
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Alcorcon
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Burgos CF
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
4
FC Andorra
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Ibiza
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sty
Karne
|
Sporting Gijon
(2)
0
Cadiz
(4)
0
Puchar Hiszpanii
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Las Palmas
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
UC Ceares
0
Sporting Gijon
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Ponferradina
4
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Leganes
1
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Lugo
0
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Sabadell
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
CD Castellón
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
UD Logroñés
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Extremadura 1924
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Alcorcon
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Las Palmas
0
La Liga 2
|
16'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Numancia
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cadiz
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Elche
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
4
Almeria
2
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Huesca
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Girona
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Granada
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Malaga
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
1
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Almeria
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Osasuna
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Extremadura 1924
0
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Albacete
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Elche
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
Puchar Hiszpanii
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Numancia
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Numancia
1
Sporting Gijon
2
Puchar Hiszpanii
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Extremadura 1924
0
La Liga 2
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Rayo Vallecano
0
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Lugo
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Cordoba CF
2
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Barcelona B
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Nacho Mendez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.71 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Nacho Mendez 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Nacho Mendez?
Nacho Mendez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.71. Jego dyspozycja rośnie.
Nacho Mendez – zarobki
Nacho Mendez gra w Johor Darul Takzim FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 292 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nacho Mendez w Johor Darul Takzim FC (2024/25)
| Rocznie | 292 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 24 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 801 € |
Zarobki Nacho Mendez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
292 tys. € |
| 2023/24 |
|
280 tys. € |
| 2022/23 |
|
280 tys. € |
| 2021/22 |
|
272 tys. € |
| 2020/21 |
|
306 tys. € |
| 2019/20 |
|
316 tys. € |
Nacho Mendez – trofea
W trakcie kariery Nacho Mendez zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Trofea Nacho Mendez
Jakie trofea zdobył Nacho Mendez?
Nacho Mendez zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Johor Darul Takzim FC — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Malezji — 1 raz.
Nacho Mendez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nacho Mendez wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nacho Mendez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nacho Mendez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 08.12.2025 | 27 |
|
1,3 mln € |
| 23.06.2025 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 12.12.2024 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2024 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 19.12.2023 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 12.10.2023 | 25 |
|
1 mln € |
| 13.06.2023 | 25 |
|
500 tys. € |
| 28.12.2022 | 24 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2022 | 24 |
|
700 tys. € |
| 26.12.2021 | 23 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2021 | 23 |
|
500 tys. € |
| 07.01.2021 | 22 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2020 | 22 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
1 mln € |
| 07.01.2020 | 21 |
|
500 tys. € |
| 19.12.2019 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 28.06.2019 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 18.02.2019 | 20 |
|
800 tys. € |
| 17.09.2018 | 20 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2018 | 20 | 250 tys. € | |
| 29.05.2018 | 20 | 300 tys. € | |
| 31.12.2017 | 19 | 300 tys. € | |
| 16.08.2017 | 19 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Nacho Mendez?
Wycena Nacho Mendez wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Nacho Mendez wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.