Porównanie kursów RSC Anderlecht - Red Bull Salzburg
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz RSC Anderlecht - Red Bull Salzburg dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 2. połowę (1X2), podwójną szansę, zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 5 listopada 2026 (w ramach 4. rundy Ligi Europy). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 125 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Anderlechcie po kursie 1,95 w Betfan, remis po kursie 3,85 w LV BET oraz wygrana Salzburga po kursie 3,75 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Salzburga wystawia LV BET - 3,75, w porównaniu do najniższego 3,40 w STS. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15,00 | 1,02 | 4,70 | 1,17 | 2,30 | 1,57 | 1,54 | 2,35 | 1,22 | 4,10 | 1,08 | 7,90 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,02 | 4,60 | 1,17 | 2,31 | 1,57 | 1,54 | 2,36 | 1,21 | 4,05 | 1,07 | 7,10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,50 | 1,17 | 2,30 | 1,55 | 1,53 | 2,35 | 1,20 | 4,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,80 | 1,02 | 4,50 | 1,17 | 2,29 | 1,56 | 1,53 | 2,34 | 1,21 | 4,00 | 1,07 | 6,80 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 1,02 | 4,80 | 1,18 | 2,35 | 1,60 | 1,55 | 2,47 | 1,22 | 4,35 | 1,08 | 7,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,40. To o 4,8% więcej niż najniższy kurs 2,29 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na RSC Anderlecht strzeli
Kurs na Red Bull Salzburg strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Anderlechcie i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Salzburga i liczbę goli
Kursy na RSC Anderlecht - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Red Bull Salzburg - handicap
Kursy na RSC Anderlecht - handicap azjatycki
Kursy na Red Bull Salzburg - handicap azjatycki
Kursy na RSC Anderlecht - handicap azjatycki pełny
Kursy na Red Bull Salzburg - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 16,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 15,00, więc różnica między bukmacherami sięga 6,7%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16,00 | 10,00 | 14,00 | 7,00 | 11,00 | 22,00 | 8,40 | 12,00 | 11,00 | 17,00 | 50,00 | 13,00 | 27,00 | 20,00 | 29,00 | 40,00 | 35,00 | 100,00 | 29,00 | 80,00 | 45,00 | 90,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 9,60 | 13,50 | 6,80 | 10,50 | 21,00 | 8,00 | 11,50 | 11,00 | 16,50 | 47,00 | 13,00 | 25,50 | 19,50 | 27,50 | 40,00 | 36,00 | 140,00 | 27,50 | 80,00 | 42,00 | 85,00 | - | - | - | 95,00 | 500,00 | 75,00 | 300,00 | 300,00 | 500,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 9,50 | 13,00 | 6,50 | 10,00 | 20,00 | 7,75 | 11,00 | 11,00 | 16,00 | 45,00 | 12,00 | 25,00 | 19,00 | 27,00 | 38,00 | 35,00 | 100,00 | 27,00 | 75,00 | 40,00 | 80,00 | 95,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,35 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 3,25 o 3,1%.
Dla meczu RSC Anderlecht - Red Bull Salzburg dostępnych jest 478 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 89,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,65 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,40 w LV BET.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych RSC Anderlecht - Red Bull Salzburg ma LV BET, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.