Porównanie kursów Csikszereda - Universitatea Cluj
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Csikszereda - Universitatea Cluj dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 15. kolejki rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 297 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Csikszereda po kursie 5,70 w LV BET, remis po kursie 4,45 w LV BET oraz wygrana Universitatea Cluj po kursie 1,52 w Betfan.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Csikszereda wystawia LV BET - 5,70, w porównaniu do najniższego 5,25 w STS. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,00 | 1,03 | 4,10 | 1,20 | 2,12 | 1,65 | 1,45 | 2,55 | 1,17 | 4,50 | 1,05 | 8,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,10 | 1,03 | 4,05 | 1,20 | 2,11 | 1,64 | 1,45 | 2,56 | 1,16 | 4,40 | 1,05 | 7,40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,25 | 1,02 | 3,80 | 1,17 | 2,05 | 1,58 | 1,42 | 2,40 | 1,15 | 3,95 | 1,05 | 6,10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,95 | 1,20 | 2,10 | 1,63 | 1,43 | 2,55 | 1,17 | 4,35 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,50 | 1,03 | 3,95 | 1,19 | 2,10 | 1,62 | 1,43 | 2,55 | 1,16 | 4,30 | 1,05 | 7,25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,70 | 1,25 | 2,30 | 1,55 | 1,52 | 2,35 | 1,20 | 3,95 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 1,95. To o 3,2% więcej niż najniższy kurs 1,89 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Csikszereda strzeli
Kurs na Universitatea Cluj strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Csikszereda i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Universitatea Cluj i liczbę goli
Kursy na Csikszereda - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Universitatea Cluj - handicap
Kursy na Csikszereda - handicap azjatycki
Kursy na Universitatea Cluj - handicap azjatycki
Kursy na Csikszereda - handicap azjatycki pełny
Kursy na Universitatea Cluj - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 17,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,25, więc różnica między bukmacherami sięga 28,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,00 | 17,00 | 7,60 | 7,60 | 35,00 | 7,40 | 17,00 | 8,00 | 16,00 | 100,00 | 11,00 | 60,00 | 12,00 | 50,00 | 24,00 | 70,00 | 100,00 | 21,00 | 100,00 | 22,00 | 100,00 | 45,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,75 | 13,25 | 6,25 | 6,10 | 27,00 | 5,75 | 13,25 | 6,25 | 11,75 | 85,00 | 8,25 | 40,00 | 8,75 | 40,00 | 18,50 | 55,00 | 375,00 | 15,50 | 175,00 | 16,75 | 175,00 | 35,00 | 250,00 | 110,00 | 450,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 16,00 | 7,40 | 7,40 | 34,00 | 7,20 | 17,00 | 7,70 | 15,00 | 100,00 | 10,50 | 55,00 | 11,00 | 50,00 | 23,50 | 70,00 | 100,00 | 20,00 | 100,00 | 21,50 | 100,00 | 46,00 | - | - | - | 100,00 | 48,00 | 100,00 | 50,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 15,00 | 7,00 | 6,75 | 32,00 | 6,75 | 16,00 | 7,25 | 14,00 | 100,00 | 9,50 | 50,00 | 10,00 | 48,00 | 22,00 | 65,00 | 100,00 | 18,00 | 100,00 | 20,00 | 100,00 | 43,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Csikszereda - Universitatea Cluj dostępnych jest 513 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 241,5% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 4,20 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,23 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Csikszereda - Universitatea Cluj ma eToto, który prowadzi w 7 rynkach zdarzeń.