Porównanie kursów Emmen - MVV Maastricht
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Emmen - MVV Maastricht dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 14. kolejki Eerste Divisie). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 80 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Emmen po kursie 1,45 w LV BET, remis po kursie 4,70 w LV BET oraz wygrana MVV Maastrichtu po kursie 5,90 w STS.
Najwyższy kurs na wygraną MVV Maastrichtu wystawia STS - 5,90, w porównaniu do najniższego 5,10 w Betclic. Daje to 80 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
- | - | 5,40 | 1,11 | 2,62 | 1,42 | 1,68 | 2,02 | 1,28 | 3,30 | 1,10 | 5,65 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
17,00 | 1,01 | 5,10 | 1,12 | 2,60 | 1,42 | 1,68 | 2,02 | 1,28 | 3,25 | 1,11 | 5,40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,42 | 1,34 | 1,61 | 1,86 | 1,24 | 2,82 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,50 | 1,43 | 1,66 | 2,00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,60 | 1,45 | 1,65 | 2,10 | 1,28 | 3,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,25. To o 9,8% więcej niż najniższy kurs 2,05 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Emmen strzeli
Kurs na MVV Maastricht strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Emmen i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo MVV Maastrichtu i liczbę goli
Kursy na Emmen - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na MVV Maastricht - handicap
Kursy na Emmen - handicap azjatycki
Kursy na MVV Maastricht - handicap azjatycki
Kursy na Emmen - handicap azjatycki pełny
| +1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1,66 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na MVV Maastricht - handicap azjatycki pełny
| -1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2,01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Emmen - MVV Maastricht dostępnych jest 260 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 18,1% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,70 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,98 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Emmen - MVV Maastricht ma STS, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.