Porównanie kursów FC Winterthur - Étoile Carouge
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Winterthur - Étoile Carouge dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), podwójną szansę, liczbę goli, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 13. kolejki Challenge League (Szwajcaria)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 75 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Winterthuru po kursie 1,53 w Superbet, remis po kursie 4,50 w STS oraz wygrana Étoile Carouge po kursie 5,00 w STS.
Najwyższy kurs na wygraną Étoile Carouge wystawia STS - 5,00, w porównaniu do najniższego 4,50 w Betclic. Daje to 50 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
- | - | 5,25 | 1,12 | 2,60 | 1,43 | 1,66 | 2,07 | 1,27 | 3,40 | 1,09 | 5,85 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
18,00 | 1,01 | 5,00 | 1,12 | 2,55 | 1,43 | 1,65 | 2,05 | 1,27 | 3,30 | 1,10 | 5,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,50 | 1,09 | 2,45 | 1,37 | 1,61 | 1,93 | 1,24 | 2,97 | 1,09 | 4,55 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | - | - | 1,64 | 2,04 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,60 | 1,40 | 1,65 | 2,02 | 1,28 | 3,20 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,32. To o 6,9% więcej niż najniższy kurs 2,17 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na FC Winterthur strzeli
Kurs na Étoile Carouge strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Winterthuru i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Étoile Carouge i liczbę goli
Kursy na Winterthur - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Étoile Carouge - handicap
Kursy na Winterthur - handicap azjatycki
Kursy na Étoile Carouge - handicap azjatycki
Kursy na Winterthur - handicap azjatycki pełny
| +1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1,80 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na Étoile Carouge - handicap azjatycki pełny
| -1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1,84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na dokładny wynik
Dla meczu FC Winterthur - Étoile Carouge dostępnych jest 297 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 16,7% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 5,25 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 4,50 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Winterthur - Étoile Carouge ma STS, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.