19. kolejka
1 : 3
Koniec, 08.08.26 18:00

Porównanie kursów FF Jaro - VPS

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz VPS.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FF Jaro - VPS dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, podwójną szansę, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 8 sierpnia 2026 (w ramach 19. kolejki Veikkausliiga (Finlandia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 35 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FF Jaro po kursie 4,10 w LV BET, remis po kursie 3,55 w Superbet oraz wygrana VPS po kursie 1,85 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo FF Jaro wystawia LV BET - 4,10, w porównaniu do najniższego 3,75 w STS. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
3,80 3,55 1,85
3,75 3,40 1,85
4,10 3,50 1,85
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną FF Jaro

kurs 4,10 × 100 zł = 360,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,72 1,35
2,80 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,85 1,22 1,25
1,88 1,24 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,20 2,25 2,40
4,25 2,20 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,85 2,55 2,22
3,75 2,60 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,46 1,16 1,53
1,50 1,19 1,52
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,54 1,19 1,42
1,58 1,23 1,38
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
9,20 1,03 3,50 1,25 1,87 1,82 1,33 3,00 1,11 5,50 1,02 11,00 1,00 21,00
11,00 1,04 3,50 1,26 1,88 1,82 1,34 3,00 1,12 5,40 1,03 11,50 - -
- - 3,30 1,28 1,85 1,85 1,30 3,15 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,98. To o 0,5% więcej niż najniższy kurs 1,97 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,74 1,97
1,75 1,98
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,40 4,35 3,65 6,20 9,60 3,10
7,10 4,50 3,60 6,25 11,00 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FF Jaro i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,30 4,75 6,80 5,70 4,60 10,00 4,10 15,00
12,00 4,90 7,90 6,25 4,70 13,50 4,10 22,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,20 4,35 4,30 9,50 4,30 9,50 3,50 33,00
11,00 4,50 4,40 12,50 4,40 12,50 3,40 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo VPS i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,60 2,25 4,15 2,82 2,57 4,75 2,17 7,40
7,50 2,15 4,25 2,75 2,50 4,90 2,10 8,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FF Jaro - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0
- 19,00 50,00 1,88 1,30 1,08 -
9,10 27,00 39,00 1,88 1,30 1,09 1,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0
- 9,80 22,00 3,60 5,00 8,40 -
5,50 11,00 12,50 3,70 5,25 8,75 12,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na VPS - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0 3:0 4:0
- 1,05 1,00 3,10 6,20 13,00 -
1,24 1,05 1,01 3,20 6,60 15,00 28,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FF Jaro - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,88 3,60 1,31 7,60 1,08
1,88 3,75 1,30 - 1,09
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na VPS - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,24 1,80 1,05 3,10 6,20
1,24 1,85 - 3,20 6,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 3,20 w STS jest wyższy od najniższej oferty 3,05 o 4,9%.

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
4,25 1,18 3,05 1,32 2,30 1,54 1,85 1,85 1,55 2,27 1,35 2,90 1,22 3,75
- - 3,20 1,30 2,35 1,52 1,85 1,85 1,53 2,35 1,33 3,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FF Jaro - VPS dostępnych jest 217 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 9,3% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,10 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,75 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FF Jaro - VPS ma STS, który prowadzi w 17 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.