Porównanie kursów Gaziantep - Kasımpaşa
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Gaziantep - Kasımpaşa dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), rzuty rożne, obie drużyny strzelą (BTTS), zakład bez remisu (DNB) oraz na handicap z 6 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki Super Lig (Turcja)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 26 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Gaziantepu po kursie 2,55 w LV BET, remis po kursie 3,35 w LV BET oraz wygrana Kasımpaşy po kursie 2,75 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Kasımpaşy wystawia LV BET - 2,75, w porównaniu do najniższego 2,57 w Fortuna. Daje to 18 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,60 | 1,04 | 3,40 | 1,26 | 1,83 | 1,85 | 1,32 | 3,05 | 1,10 | 5,55 | 1,02 | 11,00 | 1,00 | 21,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,50 | 1,05 | 3,50 | 1,27 | 1,88 | 1,85 | 1,35 | 3,00 | 1,12 | 5,60 | 1,03 | 12,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,35 | 1,25 | 1,83 | 1,79 | 1,32 | 2,89 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,40 | 1,25 | 1,85 | 1,82 | 1,33 | 2,95 | 1,12 | 5,30 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,75 | 1,04 | 3,40 | 1,25 | 1,85 | 1,80 | 1,33 | 2,95 | 1,11 | 5,25 | 1,03 | 8,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,60 | 1,28 | 1,92 | 1,88 | 1,35 | 3,15 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,10. To o 4,5% więcej niż najniższy kurs 2,01 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Gaziantep strzeli
Kurs na Kasımpaşa strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Gaziantepu i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Kasımpaşy i liczbę goli
Kursy na Gaziantep - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Kasımpaşę - handicap
Kursy na Gaziantep - handicap azjatycki
Kursy na Kasımpaşę - handicap azjatycki
Kursy na Gaziantep - handicap azjatycki pełny
Kursy na Kasımpaşę - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 10,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,50, więc różnica między bukmacherami sięga 5,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10,00 | 8,80 | 9,20 | 6,00 | 13,00 | 14,00 | 9,40 | 9,80 | 12,00 | 27,00 | 30,00 | 20,00 | 22,00 | 30,00 | 30,00 | 60,00 | 80,00 | 90,00 | 60,00 | 60,00 | 90,00 | 90,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 8,60 | 9,00 | 5,80 | 12,50 | 13,00 | 9,20 | 9,60 | 12,00 | 26,50 | 29,50 | 20,00 | 21,00 | 29,50 | 30,00 | 60,00 | 75,00 | 85,00 | 55,00 | 60,00 | 85,00 | 90,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,50 | 8,00 | 8,25 | 5,25 | 11,00 | 12,00 | 8,50 | 9,00 | 11,00 | 24,00 | 27,00 | 18,00 | 19,00 | 27,00 | 28,00 | 53,00 | 68,00 | 78,00 | 50,00 | 55,00 | 75,00 | 80,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
Dla meczu Gaziantep - Kasımpaşa dostępnych jest 489 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 9% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,15 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 2,89 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Gaziantep - Kasımpaşa ma STS, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.