Porównanie kursów Grasshopper - Lausanne
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Grasshopper - Lausanne dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), dokładny wynik, liczbę goli, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach 13. kolejki Swiss Super League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 30 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Grasshoppera po kursie 2,47 w LV BET, remis po kursie 3,55 w eToto oraz wygrana Lausanne po kursie 2,70 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Lausanne wystawia LV BET - 2,70, w porównaniu do najniższego 2,58 w Betclic. Daje to 12 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12,00 | 1,02 | 4,35 | 1,17 | 2,20 | 1,58 | 1,49 | 2,42 | 1,18 | 4,20 | 1,05 | 7,40 | 1,01 | 15,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14,50 | 1,03 | 4,30 | 1,18 | 2,20 | 1,60 | 1,50 | 2,40 | 1,19 | 4,20 | 1,06 | 8,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,20 | 1,17 | 2,19 | 1,58 | 1,49 | 2,39 | 1,18 | 4,05 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,25 | 1,02 | 4,05 | 1,15 | 2,15 | 1,53 | 1,47 | 2,27 | 1,18 | 3,73 | 1,06 | 5,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,02 | 4,20 | 1,17 | 2,20 | 1,58 | 1,48 | 2,40 | 1,18 | 4,10 | 1,06 | 6,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,22 | 1,57 | 1,50 | 2,42 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,40. To o 5,7% więcej niż najniższy kurs 2,27 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Grasshopper strzeli
Kurs na Lausanne strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Grasshoppera i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Lausanne i liczbę goli
Kursy na Grasshoppera - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Lausanne - handicap
Kursy na Grasshoppera - handicap azjatycki
Kursy na Lausanne - handicap azjatycki
Kursy na Grasshoppera - handicap azjatycki pełny
Kursy na Lausanne - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 16,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 23,1%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13,00 | 9,40 | 10,00 | 6,00 | 12,00 | 14,00 | 8,00 | 8,60 | 9,60 | 22,00 | 27,00 | 15,00 | 17,00 | 20,00 | 21,00 | 35,00 | 50,00 | 70,00 | 35,00 | 45,00 | 50,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
16,00 | 8,50 | 9,00 | 5,25 | 10,25 | 12,00 | 7,00 | 7,50 | 8,50 | 19,00 | 24,00 | 13,00 | 14,75 | 17,25 | 18,50 | 30,00 | 48,00 | 60,00 | 33,00 | 40,00 | 43,00 | 48,00 | 85,00 | 90,00 | 200,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 10,00 | 10,00 | 6,00 | 12,00 | 14,00 | 8,25 | 9,00 | 10,00 | 22,00 | 28,00 | 15,00 | 17,00 | 20,00 | 22,00 | 38,00 | 55,00 | 75,00 | 38,00 | 45,00 | 50,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 8 rożny. Kurs 3,10 w STS jest wyższy od najniższej oferty 3,05 o 1,6%.
Dla meczu Grasshopper - Lausanne dostępnych jest 533 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 15,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 1,99 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,72 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Grasshopper - Lausanne ma eToto, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.