Porównanie kursów Guingamp - Pau
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Guingamp - Pau dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), dokładny wynik oraz na handicap z 16 października 2026 (w ramach 9. kolejki Ligue 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 91 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Guingamp po kursie 2,10 w eToto, remis po kursie 3,60 w LV BET oraz wygrana Pau po kursie 3,35 w Superbet.
Najwyższy kurs na wygraną Pau wystawia Superbet - 3,35, w porównaniu do najniższego 3,25 w Betfan. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 255 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9,10 | 1,03 | 3,60 | 1,24 | 1,90 | 1,78 | 1,35 | 2,90 | 1,11 | 5,30 | 1,03 | 9,80 | 1,00 | 20,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,50 | 1,04 | 3,60 | 1,25 | 1,90 | 1,80 | 1,36 | 2,90 | 1,12 | 5,25 | 1,03 | 11,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,80 | 1,04 | 3,50 | 1,24 | 1,88 | 1,78 | 1,35 | 2,85 | 1,12 | 5,00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,75 | 1,04 | 3,50 | 1,25 | 1,90 | 1,80 | 1,35 | 2,85 | 1,12 | 5,00 | 1,03 | 8,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,55 | 1,25 | 1,92 | 1,80 | 1,35 | 2,95 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,10. To o 1,9% więcej niż najniższy kurs 2,06 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Guingamp strzeli
Kurs na Pau strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Guingamp i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Pau i liczbę goli
Kursy na Guingamp - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Pau - handicap
Kursy na Guingamp - handicap azjatycki
Kursy na Pau - handicap azjatycki
Kursy na Guingamp - handicap azjatycki pełny
Kursy na Pau - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 10,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,50, więc różnica między bukmacherami sięga 5,3%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10,00 | 7,80 | 10,00 | 5,80 | 9,80 | 17,00 | 8,40 | 11,00 | 12,00 | 18,00 | 45,00 | 15,00 | 27,00 | 26,00 | 35,00 | 60,00 | 45,00 | 100,00 | 40,00 | 90,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,50 | 7,25 | 9,50 | 5,50 | 9,00 | 16,00 | 7,75 | 10,00 | 11,00 | 17,00 | 40,00 | 14,00 | 25,00 | 24,00 | 32,00 | 53,00 | 43,00 | 100,00 | 35,00 | 85,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Guingamp - Pau dostępnych jest 429 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 61,1% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,40 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,49 w Superbet.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Guingamp - Pau ma eToto, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.