Porównanie kursów Inverness CT - Arbroath

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Inverness CT - Arbroath dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 11. kolejki Scottish Championship). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 50 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Inverness CT po kursie 1,50 w LV BET, remis po kursie 4,10 w STS oraz wygrana Arbroathu po kursie 6,00 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Arbroathu wystawia STS - 6,00, w porównaniu do najniższego 5,65 w Superbet. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,50 4,00 5,65
1,47 4,10 6,00
1,48 3,85 5,75
1,50 3,90 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Arbroathu

kurs 6,00 × 100 zł = 528 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,15 4,00
1,18 4,20
1,18 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,10 2,32 1,19
1,12 2,35 1,22
1,12 2,14 1,19
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,02 2,30 5,75
2,02 2,30 6,25
1,99 2,25 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,90 2,62 5,30
1,86 2,60 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,08 1,65 1,50
1,12 1,60 1,48
1,12 1,60 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,10 1,75 1,40
1,14 1,69 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
8,50 1,04 3,25 1,29 1,78 1,90 1,29 3,25 1,09 6,00 - -
9,25 1,04 3,20 1,28 1,78 1,90 1,28 3,20 1,09 5,75 1,02 9,00
- - - - 1,76 1,88 - - - - - -
- - 3,20 1,28 1,80 1,85 1,30 3,05 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 2,02. To o 1% więcej niż najniższy kurs 2,00 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
2,02 1,69
2,02 1,68
2,00 1,67
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Inverness CT strzeli

Tak Nie
1,13 5,00
1,14 4,80
1,14 4,80
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Arbroath strzeli

Tak Nie
1,73 1,97
1,72 1,92
1,73 1,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,55 5,20 10,00 2,30 8,90 8,20
3,50 5,50 12,50 2,25 9,25 8,40
3,35 5,20 12,00 2,15 9,80 9,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Inverness CT i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,60 1,87 3,30 2,42 2,10 4,15 1,75 6,90
5,90 1,78 3,20 2,35 2,02 4,10 1,67 7,50
- - 3,10 2,26 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 5,20 4,50 13,00 4,50 13,00 3,85 50,00
9,25 5,50 4,50 18,00 4,50 18,00 3,70 50,00
- - 4,30 17,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Arbroathu i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 7,40 8,40 8,90 6,10 19,00 5,70 27,00
14,00 8,60 10,50 11,00 6,60 30,00 5,90 50,00
- - 9,80 11,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Inverness CT - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2,40 4,60 10,50 1,12 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
3,50 4,40 6,75 6,60 10,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Arbroath - handicap

0:1 0:2 0:3 1:0 2:0
2,35 1,48 1,15 16,00 36,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Inverness CT - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,13 1,49 2,40 4,55
1,12 1,48 2,40 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Arbroath - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
2,42 4,90 1,49 1,16
2,35 5,00 1,48 1,16
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Inverness CT - handicap azjatycki pełny

+1
1,81
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Arbroath - handicap azjatycki pełny

-1
1,82
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Inverness CT - Arbroath dostępnych jest 210 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 9,8% i dotyczy rynku na podwójną szansę, gdzie kurs 2,35 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,14 w eToto.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Inverness CT - Arbroath ma Superbet, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.