Scottish Challenge Cup · 1/16 finału · 03.11.2026

Porównanie kursów Inverness CT - Montrose

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Inverness CT - Montrose dla 16 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), podwójną szansę, 1. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 3 listopada 2026 (w ramach 1/16 finału Scottish Challenge Cup). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 55 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Inverness CT po kursie 1,42 w Betfan, remis po kursie 4,70 w STS oraz wygrana Montrose po kursie 5,60 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Montrose wystawia STS - 5,60, w porównaniu do najniższego 5,25 w Betclic. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,40 4,70 5,60
1,38 4,45 5,25
1,42 4,55 5,40
1,42 4,35 5,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Montrose

kurs 5,60 × 100 zł = 492,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,16 3,90
1,17 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,12 2,30 1,15
1,11 2,57 1,14
1,12 2,30 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,80 2,55 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,70 2,93 4,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,12 1,81 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,12 1,89 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
4,65 1,10 2,48 1,39 1,62 2,00 1,25 3,12 1,09 4,95
5,20 1,12 2,60 1,42 1,67 2,05 1,28 3,25 1,10 5,40
- - 2,50 1,42 1,62 2,05 1,25 3,30 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,15. To o 3,4% więcej niż najniższy kurs 2,08 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,56 2,08
1,60 2,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,08 4,15 6,60 2,20 20,00 9,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Inverness CT i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 1,36 3,60 1,57 2,08 2,20 1,63 3,58
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
20,00 4,15 5,10 8,75 5,10 8,75 3,38 38,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Montrose i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
18,50 4,70 10,50 5,90 5,90 11,75 4,45 16,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Inverness CT - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,11 1,39 2,00 3,23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Montrose - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
4,60 2,52 1,61 1,23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
20,00 8,50 18,50 8,00 7,25 35,00 7,00 15,25 13,00 9,25 100,00 9,00 43,00 16,75 38,00 48,00 15,75 375,00 15,00 175,00 29,00 140,00 80,00 175,00 300,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Inverness CT - Montrose dostępnych jest 130 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 16 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 11,8% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 5,20 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 4,65 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Inverness CT - Montrose ma Betfan, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.