Porównanie kursów Jeonbuk Motors - Jeju United FC

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Jeonbuk Motors - Jeju United FC dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), dokładny wynik oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 32. kolejki K League 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 118 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Jeonbuk Motors po kursie 1,95 w eToto, remis po kursie 3,50 w LV BET oraz wygrana Jeju United FC po kursie 3,75 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Jeju United FC wystawia LV BET - 3,75, w porównaniu do najniższego 3,50 w Betfan. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
1,95 3,30 3,55
1,93 3,25 3,50
1,95 3,35 3,65
1,95 3,50 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Jeju United FC

kurs 3,75 × 100 zł = 330 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,60 1,44
1,42 2,50
1,45 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,22 1,61 1,25
1,25 1,67 1,28
1,25 1,67 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,55 2,14 4,20
2,60 2,18 4,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,37 2,55 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,41 1,56
1,20 1,41 1,56
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,48 1,43
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 3,15 1,28 1,76 1,88 1,29 3,10 - - - -
7,25 1,05 3,20 1,28 1,80 1,90 1,30 3,15 1,09 5,75 1,02 9,00
- - 3,30 1,28 1,82 1,88 1,30 3,15 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą eToto wycenia na 1,91. To o 1,6% więcej niż najniższy kurs 1,88 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,73 1,88
1,76 1,91
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,95 4,30 6,80 3,20 10,00 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Jeonbuk Motors i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 4,10 2,95 - - - -
7,40 2,35 4,20 3,00 2,60 5,60 2,16 9,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 3,85 12,00 - - - -
10,00 4,20 3,95 12,00 3,95 12,00 3,15 70,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Jeju United FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 6,80 5,80 - - - -
11,00 4,60 7,00 6,00 4,30 13,00 3,75 22,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,45 7,20 - - 1,23 - -
3,65 8,20 19,00 35,00 1,27 1,06 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,65 5,20 - - 4,80 - -
3,90 5,80 9,80 14,00 5,40 9,40 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeju United FC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,71 1,23 - - 7,60 - -
1,78 1,26 1,07 1,01 8,60 22,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,26 1,92 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeju United FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,75 3,35 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,08 2,75 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeju United FC - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,38 6,00 1,09
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 10,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,50, więc różnica między bukmacherami sięga 5,3%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
9,20 6,80 10,00 5,80 8,80 18,00 8,20 12,00 14,00 16,00 50,00 15,00 35,00 29,00 40,00 70,00 40,00 100,00 40,00 100,00 70,00 100,00 100,00 100,00 100,00
8,50 6,50 9,50 5,50 8,00 17,00 7,75 11,00 13,00 15,00 48,00 14,00 30,00 27,00 38,00 68,00 38,00 100,00 35,00 100,00 68,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Jeonbuk Motors - Jeju United FC dostępnych jest 201 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 83,1% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,60 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,42 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Jeonbuk Motors - Jeju United FC ma eToto, który prowadzi w 20 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.