Porównanie kursów KV Kortrijk - KV Mechelen
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz KV Kortrijk - KV Mechelen dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 23 października 2026 (w ramach 9. kolejki Jupiler Pro League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 40 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Kortrijku po kursie 2,45 w Betfan, remis po kursie 3,50 w LV BET oraz wygrana KV Mechelen po kursie 2,80 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną KV Mechelen wystawia LV BET - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,62 w Fortuna. Daje to 18 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11,00 | 1,04 | 3,90 | 1,23 | 2,02 | 1,75 | 1,40 | 2,85 | 1,14 | 5,25 | 1,04 | 9,70 | 1,01 | 21,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 1,04 | 3,90 | 1,23 | 2,02 | 1,75 | 1,40 | 2,80 | 1,15 | 5,00 | 1,05 | 10,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,65 | 1,22 | 1,97 | 1,71 | 1,39 | 2,71 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,80 | 1,23 | 2,00 | 1,72 | 1,40 | 2,75 | 1,15 | 4,90 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,00 | 1,03 | 3,70 | 1,22 | 2,00 | 1,72 | 1,38 | 2,70 | 1,14 | 4,75 | 1,04 | 7,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 1,04 | 4,05 | 1,25 | 2,07 | 1,75 | 1,42 | 2,85 | 1,15 | 5,35 | 1,05 | 9,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,22. To o 4,2% więcej niż najniższy kurs 2,13 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na KV Kortrijk strzeli
Kurs na KV Mechelen strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Kortrijku i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo KV Mechelen i liczbę goli
Kursy na KV Kortrijk - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na KV Mechelen - handicap
Kursy na KV Kortrijk - handicap azjatycki
Kursy na KV Mechelen - handicap azjatycki
Kursy na KV Kortrijk - handicap azjatycki pełny
Kursy na KV Mechelen - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 12,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,00, więc różnica między bukmacherami sięga 9,1%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12,00 | 9,60 | 10,00 | 6,20 | 13,00 | 14,00 | 9,20 | 9,80 | 12,00 | 26,00 | 30,00 | 19,00 | 21,00 | 26,00 | 28,00 | 50,00 | 70,00 | 90,00 | 50,00 | 60,00 | 70,00 | 80,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,00 | 9,20 | 9,80 | 6,10 | 12,50 | 14,00 | 9,00 | 9,40 | 11,50 | 25,00 | 29,50 | 18,00 | 20,00 | 25,50 | 27,00 | 50,00 | 70,00 | 85,00 | 49,00 | 55,00 | 70,00 | 75,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
11,00 | 8,50 | 9,00 | 5,75 | 12,00 | 13,00 | 8,25 | 9,00 | 11,00 | 23,00 | 27,00 | 17,00 | 18,00 | 24,00 | 25,00 | 45,00 | 60,00 | 78,00 | 45,00 | 53,00 | 65,00 | 70,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu KV Kortrijk - KV Mechelen dostępnych jest 499 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 11,2% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 1,98 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 1,78 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych KV Kortrijk - KV Mechelen ma LV BET, który prowadzi w 9 rynkach zdarzeń.