11. kolejka
- : -
18.10.26 16:45

Porównanie kursów MVV Maastricht - Heracles Almelo

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz MVV Maastricht - Heracles Almelo dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, 2. połowę (1X2), podwójną szansę oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 11. kolejki Eerste Divisie). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 75 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo MVV Maastrichtu po kursie 6,25 w LV BET, remis po kursie 5,10 w LV BET oraz wygrana Heraklesa po kursie 1,40 w LV BET.

Najwyższy kurs na zwycięstwo MVV Maastrichtu wystawia LV BET - 6,25, w porównaniu do najniższego 5,50 w Superbet. Daje to 75 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
5,50 4,70 1,37
6,25 5,10 1,37
5,80 4,80 1,37
6,25 5,10 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną MVV Maastrichtu

kurs 6,25 × 100 zł = 550 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
4,35 1,13
4,50 1,15
4,40 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,52 1,07 1,11
2,70 1,11 1,15
2,45 1,12 1,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
5,20 2,77 1,78
5,75 2,80 1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
5,00 3,15 1,67
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,80 1,08 1,33
1,77 1,13 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,92 1,09 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 5,55 1,10 2,75 1,39 1,72 1,97 1,30 3,15 1,11 5,40
19,00 1,01 5,25 1,11 2,70 1,38 1,72 1,98 1,30 3,10 1,11 5,25
- - - - 2,70 1,40 1,70 2,00 1,30 3,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,22. To o 0,9% więcej niż najniższy kurs 2,20 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,57 2,22
1,58 2,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,90 5,35 2,47 12,00 22,00 2,72
9,10 5,50 2,35 11,50 19,00 2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo MVV Maastrichtu i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
16,00 6,50 12,00 7,30 7,30 12,00 6,50 16,00
23,00 6,90 16,00 8,25 8,50 16,00 7,25 24,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
17,00 5,35 6,60 9,40 6,60 9,40 5,00 25,00
19,00 5,50 7,25 12,00 7,25 12,00 5,00 46,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Heraklesa i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,50 1,53 4,80 1,78 2,65 2,57 2,00 3,75
10,00 1,47 4,80 1,70 2,55 2,45 1,90 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na MVV Maastricht - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
13,50 28,00 2,70 1,72 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
7,40 11,00 4,00 4,40 5,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heraklesa - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,11 1,02 1,98 3,25 6,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na MVV Maastricht - handicap azjatycki

-0.5 -1.5 -2.5
2,67 1,69 1,26
2,70 1,72 1,28
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Heraklesa - handicap azjatycki

+0.5 +1.5 +2.5
1,35 1,92 3,10
1,38 1,98 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu MVV Maastricht - Heracles Almelo dostępnych jest 164 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 13,6% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 6,25 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 5,50 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych MVV Maastricht - Heracles Almelo ma STS, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.