Porównanie kursów New York Red Bulls - Toronto FC
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz New York Red Bulls - Toronto FC dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, 1. połowę (1X2), rzuty rożne oraz na handicap z 18 października 2026 (w ramach 30. kolejki MLS). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 82 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo New York Red Bulls po kursie 2,05 w Betfan, remis po kursie 3,80 w Betfan oraz wygrana Toronto FC po kursie 3,10 w Betfan.
Najwyższy kurs na wygraną Toronto FC wystawia Betfan - 3,10, w porównaniu do najniższego 3,00 w STS. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16,00 | 1,01 | 5,55 | 1,10 | 2,70 | 1,40 | 1,72 | 1,97 | 1,29 | 3,20 | 1,11 | 5,45 | 1,03 | 9,70 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
21,00 | 1,02 | 5,90 | 1,12 | 2,75 | 1,42 | 1,75 | 2,02 | 1,30 | 3,25 | 1,12 | 5,75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,61 | 1,39 | 1,69 | 1,94 | 1,28 | 3,05 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,50 | 1,12 | 2,70 | 1,40 | 1,73 | 2,00 | 1,30 | 3,20 | 1,12 | 5,40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,01 | 5,25 | 1,11 | 2,65 | 1,40 | 1,72 | 1,95 | 1,30 | 3,15 | 1,11 | 5,25 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,80. To o 3,7% więcej niż najniższy kurs 2,70 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo New York Red Bulls i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Toronto FC i liczbę goli
Kursy na New York Red Bulls - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Toronto FC - handicap
Kursy na New York Red Bulls - handicap azjatycki
Kursy na Toronto FC - handicap azjatycki
Kursy na New York Red Bulls - handicap azjatycki pełny
Kursy na Toronto FC - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 20,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 18,00, więc różnica między bukmacherami sięga 11,1%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
18,00 | 12,00 | 15,00 | 6,80 | 12,00 | 19,00 | 7,80 | 9,80 | 9,00 | 18,00 | 35,00 | 12,00 | 19,00 | 15,00 | 19,00 | 26,00 | 35,00 | 90,00 | 24,00 | 50,00 | 30,00 | 50,00 | 60,00 | 80,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
20,00 | 12,50 | 16,00 | 7,40 | 13,00 | 20,50 | 8,40 | 10,50 | 9,60 | 19,50 | 40,00 | 13,00 | 20,50 | 16,50 | 21,00 | 28,00 | 40,00 | 100,00 | 26,00 | 50,00 | 33,00 | 55,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 65,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
19,00 | 12,00 | 15,00 | 7,00 | 12,00 | 20,00 | 8,00 | 10,00 | 9,50 | 19,00 | 38,00 | 12,00 | 19,00 | 16,00 | 20,00 | 27,00 | 38,00 | 95,00 | 25,00 | 50,00 | 32,00 | 50,00 | 60,00 | 78,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 8 rożny. Kurs 3,00 w STS jest wyższy od najniższej oferty 2,82 o 6,4%.
| -6.5 | +6.5 | -7.5 | +7.5 | -8.5 | +8.5 | -9.5 | +9.5 | -10.5 | +10.5 | -11.5 | +11.5 | -12.5 | +12.5 | -13.5 | +13.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
5,45 | 1,11 | 3,80 | 1,21 | 2,82 | 1,37 | 2,20 | 1,58 | 1,80 | 1,90 | 1,53 | 2,32 | 1,34 | 2,92 | 1,22 | 3,75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 3,00 | 1,35 | 2,25 | 1,55 | 1,80 | 1,90 | 1,50 | 2,40 | 1,33 | 3,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | - | - | 2,25 | 1,57 | 1,80 | 1,90 | 1,52 | 2,40 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,95 | 1,34 | 2,25 | 1,57 | 1,80 | 1,91 | 1,51 | 2,39 | 1,33 | 3,05 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu New York Red Bulls - Toronto FC dostępnych jest 510 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 54,0% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,34 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,52 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych New York Red Bulls - Toronto FC ma STS, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.