Porównanie kursów Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, dokładny wynik, obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 12. kolejki rumuńskiej Ligi I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 101 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Petrolul Ploiesti po kursie 2,10 w Betfan, remis po kursie 3,25 w Betfan oraz wygrana Sepsi OSK Sfantu Gheorghe po kursie 3,40 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wystawia Betfan - 3,40, w porównaniu do najniższego 3,30 w STS. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,10 3,25 3,40
2,05 3,10 3,30
2,05 3,20 3,35
2,10 3,25 3,40
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Sepsi OSK

kurs 3,40 × 100 zł = 299,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,47 2,37
1,50 2,40
2,48 1,52
1,50 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,27 1,67 1,30
1,28 1,68 1,30
1,26 1,60 1,29
1,28 1,65 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,70 2,12 3,90
2,65 2,10 3,90
2,70 2,09 4,00
2,70 2,10 4,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,47 2,42 3,55
2,45 2,50 3,50
2,44 2,45 3,55
2,45 2,50 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,18 1,37 1,60
1,22 1,40 1,57
1,22 1,40 1,62
1,22 1,38 1,58
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,22 1,44 1,46
1,26 1,48 1,43
1,29 1,51 1,51
1,25 1,45 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
7,90 1,05 3,10 1,31 1,72 2,00 1,26 3,40 1,07 6,40 1,01 13,00 1,00 27,00
8,90 1,06 3,10 1,32 1,72 2,00 1,27 3,40 1,09 6,25 1,02 14,00 - -
7,20 1,06 3,10 1,32 1,72 1,99 1,27 3,40 1,08 6,10 1,02 9,40 - -
7,40 1,06 3,10 1,32 1,73 2,00 1,27 3,40 1,09 6,30 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,88. To o 2,7% więcej niż najniższy kurs 1,83 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,80 1,88
1,82 1,88
1,76 1,83
1,80 1,87
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,20 4,20 6,10 3,35 8,10 5,30
4,30 4,25 6,75 3,30 8,90 5,40
4,10 4,10 6,40 3,20 9,00 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Petrolul Ploiesti i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,40 2,62 4,15 3,35 2,70 5,90 2,32 9,20
7,25 2,55 4,30 3,30 2,65 6,40 2,25 11,50
7,00 2,46 4,10 3,20 2,55 6,20 2,17 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,90 4,20 3,85 9,80 3,85 9,80 3,20 36,00
8,90 4,25 3,80 13,00 3,80 13,00 3,10 50,00
8,80 4,10 3,70 12,00 3,65 12,00 2,95 70,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Sepsi OSK Sfantu Gheorghe i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,10 4,35 6,00 5,40 4,00 9,90 3,65 15,00
9,90 4,50 6,50 5,75 4,00 13,00 3,50 22,00
9,40 4,30 6,20 5,60 3,90 12,00 3,40 21,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Petrolul Ploiesti - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,80 7,80 18,00 - 1,29 - -
3,90 9,25 21,00 34,00 1,28 1,07 1,01
3,90 8,80 - - 1,28 - -
4,05 9,40 - - 1,30 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,65 5,60 10,00 - 4,85 - -
3,80 6,00 9,90 13,00 5,00 10,00 12,50
3,85 5,80 - - 4,90 - -
4,00 6,10 - - 5,20 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,69 1,22 1,05 - 6,80 - -
1,68 1,22 1,05 1,01 7,40 24,00 38,00
1,68 1,21 - - 7,80 - -
1,72 1,23 - - 8,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Petrolul Ploiesti - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,29 2,02 1,06 3,80 7,80
1,28 2,05 1,07 3,90 8,10
1,31 2,06 - 3,85 -
1,30 2,05 - 3,75 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,69 3,25 1,22 6,80 1,05
1,68 3,30 1,22 7,40 1,06
1,71 3,30 1,23 - -
1,70 3,25 1,23 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Petrolul Ploiesti - handicap azjatycki pełny

+1
3,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - handicap azjatycki pełny

-1
1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Betfan kursem 9,40. Najniższa oferta na ten sam wynik to 9,40, więc różnica między bukmacherami sięga 0%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
8,80 7,00 9,40 6,00 9,40 17,00 8,80 12,00 15,00 19,00 50,00 17,00 35,00 30,00 45,00 80,00 50,00 100,00 45,00 100,00 90,00 100,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
8,80 6,80 9,40 5,80 9,20 17,00 8,60 11,50 14,50 18,50 47,00 17,00 32,00 32,00 44,00 80,00 50,00 100,00 46,00 100,00 85,00 100,00 - - - 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe dostępnych jest 364 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 68,7% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,48 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,47 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ma Betfan, który prowadzi w 17 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.